light rain
12°C
01.04.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

Oбојкаши Војводине НС семе почели припреме за сезону

08.08.2016. 20:26 11:39
Пише:

Као по обичају, одбојкаши, стручни штаб и управа одбојкашког клуба Војводине НС семе окупили су се у клупским просторијама и званично

кренули у припреме за предстојећу сезону.  Ка највишим циљевима ће црвено-бели кренути под вођством новог шефа струке Неyада Османкача, а први део припрема биће одрађен у Новом Саду, док се већ пред крај месеца очекују путовања у Бугарску и Грчку на други део тренажног циклуса и контролне утакмице. Генералну пробу за сезону ће Новосађани имати на Меморијалу “Жарко Петровић” који се традиционално одржава последње недеље пред почетак такмичарске сезоне.

Генерални директор Никола Салатић, спортски директор Никола Марић и шеф струке Неyад Османкач поздарвили су играче и пожелели им сезону пуну рада, труда и без повреда.- Пожелећу вам све најбоље у предстојећој сезони, да будете здрави, то је најважније. Нећемо пуно да причамо, окренућемо се раду по плану који је направио тренер, а наше амбиције су увек познате.

Крећемо у сезону с новим тренером, али се овим путем захваљујем Страхињи Козићу под чијим вођством смо узели европски трофеј. Сви сте овде јер желите да се докажете и пкажете у дресу нашег клуба, одговорност која је нам вама је велика и то сви знате, зато очекујем да од почетка до краја испоштујете све што се од вас тражи и надам се да ћемо прекинути сушу када су домаћи трофеји у питању – рекао је Салатић.

 М. Ристић

Пише:
Пошаљите коментар