overcast clouds
10°C
02.04.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

Куп Србије: Нови Пазар-Војводина 2:3 пеналима, 0:0 (0:0)

26.10.2016. 17:09 21:52
Пише:

Нови Пазар-Војводина 2:3 пеналима, 0:0 (0:0)

НОВИ ПАЗАР: Градски стадион, гледалаца: око 300, судија: Милан Илић.

НОВИ ПАЗАР: Зечевић, Василић, Тинтор, Станојевић, Марић, Мицевски, Мутавџић, Аливодић, Траванчић, Вусљанин, Чечарић. 

ВОЈВОДИНА: Кордић - Лакићевић, Пушкарић, Планић, Антић - Максимовић, Јованчић - Малбашић, Мелег, Палочевић - Трујић (Бабић).

Почела је утакмица...

- 20. минут, још увек нема голова на утакмици у Новом Пазару, Војводина је бољи ривал. Нови Пазар напада углавном из контранапада. Војводина је опасна по боковима.  

- 30. минут, Малбашић и Јованчић нису искористи прилику за Војводину, у ситуацији када је овај други био сам испред гола Новог Пазара.

- 45. минут, Војводина је била бољи ривал у овом делу утакмице, Палочевић је пропустио две прилике, последњу, у финишу првог дела одлично је шутирао али је голман Пазара био на месту. 

Завршено је прво полувреме 0:0.

- Почело је друго полувреме...

- 55. минут, Трујић је имао две прилике за Војводину али није био прецизан. Аливодић је једини агилан у екипи Новог Пазара. Ствара проблеме гостима из контра напада.  

- 60. минут, шут Мелега са дистанце али је лопта прошла за мало поред гола.

- 75. минут, нема промена резултата.

- 90. минут, Нови Пазар је успео да сачува свој гол. Војводина није искористила своје прилике. Притиснула је домаћина али није пронашла пут лопти до мреже.

Крај утакмице 0:0 (0:0), изводиће се пенали. 

После пенала резултат је 2:3 за Војводину. Јунак је био голман Војводине Кордић који је одбранио два пенала.

 

Пише:
Пошаљите коментар