Иза браве крадљивци новца, бакра, јакне, мотора...
Двојицу Београђана, узраста 18 и 21 годину, ухватили су припадници Министарства унутрашњих послова у Новом Саду непосредно пошто су, како се сумња, учинили кривично дело тешке крађе.
Они се терете да су провалили у помоћне просторије куће једног Новосађанина и да су украли више бакарних предмета. Украдене ствари враћене су власнику, а против осумњичених ће бити поднета кривична пријава, у редовном поступку. Иначе, за осамнаестогодишњаком је, иначе, била расписана потрага Полицијске управе за Београд.
Исто тако, новосадска полиција поднеће кривичну пријаву против тридесетшестогодишњег Новосађанина, осумњиченог за шест кривичних дела. Он је ухваћен јуче, пошто је из једне куће украо кожну јакну, а покушао је да побегне мотором власника који је успео да га задржи до доласка полиције. Сумња се такође, да је до куће дошао украденим бициклом, те да је учинио још четири кривична дела тешке крађе.
Припадници МУП-а у Врбасу расветлили су тешку крађу, почињену 9. децембра у Равном Селу.Под сумњом да су провалили у кућу једног мештанина и украли знатну суму новца, полиција је привела и саслушала двојицу младића, узраста 18 и 19 година. Део новца враћен је власнику, а против осумњичених биће поднета кривична пријава, у редовном поступку.
М. В.