"НАВИЈАМ ДА ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ ИДЕ У МОСКВУ" Лидер СНС Вучевић: Наша је обавеза да председник Вучић представља Србију која је од 1941. године била на слободарској страни, никад окупаторској
Председник СНС Милош Вучевић истакао је за К1 телевизију да навија да председник Александар Вучић иде у Москву на војну параду 9. маја, поводом обележавања 80. година победе над фашизмом.
Он је истакао, да колико му је познато, Марта Кос би требало да дође у среду у Србију и да би требало да се види и са председником Александром Вучићем.
-Не сумњам да је председник републике добио поруке да не иде у Москву, а ја навијам да он иде. Трудим се да не подижемо тензију у јавности и кроз медије тако што ударам у добош да треба да иде. Не треба му појачавати нападе и притиске на њега. Треба пустити да то иде својим током, ми не живимо у нормалним околностима. Наша је обавеза да на неки начин представљамо све оне који су се борили за слободу у нашој држави, да председник Вучић представља Србију која је од 1941. године била на слободарској страни, никад окупаторској, и да смо са Црвеном армијом ослобађали Југославију- казао је Вучевић за емисију "Уранак".