ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА СЕВЕР Кулски хајдуци горопадни
Хајдук – Раднички (Р) 4:0 (2:0)
КУЛА: Стадион „Милан Средановић“, гледалаца: 300, судија: Царић (Сомбор), стрелци: Новаковић у 15. и 28. и Влаисављевић у 77. и 83. минуту. Жути картони: Пронек (Хајдук 1912), а Новаковић (Раднички 1918).
ХАЈДУК: Пехиљ -, Радмановић 7, Богићевић 7, Новаковић 8 (од 62. Ђурковић -), Влаисављевић 8, Поткозарац 8 (од 80. О. Радовић -), Пронек 8, Н. Радовић 7, М. Божовић 7 (од 84. Сомборски -), У Божовић 7 (од 80. Давидовић -), Вујачић 7 (од 80. Цицмил -).
РАДНИЧКИ (Р): Золотић 6, Штефек 6, Бањац 6, Радичић 6 (од 62. Новаковић –), Агбаба 6, Ћеран 6, Шошкић 6, Цветковић 6, Мрђан 7, Трифуновић 6, Зељковић 5 (од 46. Влајић 6).
Лако и сигурно фудбалери Хајдука су дошли до седме узастопне победе у пролећном делу првенства
Бункер гостију Куљани су отворили у 15. минуту када је лопту из аута са десне стране у висини шеснаестерца гостију пред гол убацио капитен Пронек, а набачену лопту главом захватио Лав Новаковић и проследио је у даљи угао немоћног Золотића. У 28. минуту било је 2:0. Искусни Поткозарац је упутио центаршут на другу стативу, одакле лопту главом у петерац враћа Влаисављевић, где је на правом месту био Новаковић ударцем главом послао у мрежу.
У другом полувремену доминантнија игра домаћина крунисана је са још два поготка, овога пута у изведби Александра Влаисављевића. У 77. минуту Влаисављевић је прихватио лопту на тридесетак метара од гола гостију, прошао кроз задњу линију одбране Радничког и искоса са леве стране са 12 метара прецизно погодио супротни угао гола гостију. Тачку на сусрет ставио је исти играч у 83. минуту када је изашао сам пред Золотића, предриблао га и рутински пласирао лопту у мрежу за коначних и убедљивих 4:0 за Хајдук 1912.
Ђ. Бојанић
Будућност - Бачка 1901 3:1 (1:0)
ПАРАГЕ: Стадион Будућности, гледалаца 200, судија: Жутић (Ловћенац). Стрелци: Стокић у 31. Немања Петковић у 61. и Ненад Петковић у 66. за Будућност, а Срдић у 54. минуту за Бачку 1901. Жути картони: Н. Трифуновић, Гајдобрански, Немања Петковић (Будућност), а Ђурановић (Бачка 1901).
БУДУЋНОСТ: Ивановић, Ђуричић (Радаковић), Игњатовић, Кирти (Гајдобрански), Бисерчић (Јелић), Стокић (Вукотић), Н. Трифуновић (Немања Петковић), М. Трифуновић, Недељковић, Ненад Петковић и Икрашев.
БАЧКА 1901: Славнић, Шафрањ, Арежина, Гњатовић, Ивковић, Манојловић, Врана (Маленчић), Милијашевић (Павић), Жужа, Ђурановић, Срдић (Ненадовић).
Сигурном игром тим из Парага стигао је до нових бодова. Овога пута Будућност је савладала Суботичане, који су најстарији клуб у Војводини. Отпор гостију је сломљен у друром полувремену погодцима Немање и Ненада Петковоића.
С. Ј.
Војводина – Обилић 4:0 (1:0)
БАЧКО ГРАДИШТЕ: Игралиште у СЦ „Ђорђе Тапавица Џоја“. Гледалаца: 300. Судија; Немања Кузмановић (Кула). Стрелци: Пеленгић у 12. и 48, Јанковић у 60. и Ђекић у 69. минуту за Војводину. Жути картони: Ћирић, Јанковић (Војводина), Авдаловић (Обилић).
ВОЈВОДИНА: Вуковић, Нонин, Шибалић, Марковић (од 72. Стефанов), Ћирић, Ђекић, Дабижљевић, Ковачевић, Илић (од 71. Станојевић), Пеленгић (од 71 Медић), Јанковић (од 72. Јовић).
ОБИЛИЋ: Антонић, Ковжан, Шћепановић, Симић, Кнежевић, Баришић, Живојинов, Јокић, Пековић, Узелац, Авдаловић.
Градиштанци се пробудили на Васкрс! Убедљива победа против Змајевчана стигла је, тек, у осмом колу наставка првенства и нова три бода су им омогућили искорак за два места на табели.
Миодраг Пеленгић је трасирао пут ка победи. Постигао је једини гол у првом полувремену, а већ у тећем минуту наставка је дуплирао вођство, што је улило додатно самопоуздање саиграчима и убзо су Јанковић и Ђекић са нова два гола оверили драгоцену победу. Уз то, врло су се организовано бранили и успех није изостао, па су после утакмице у веселом расположењу провели заједничко време.
В. Јанков