light rain
11°C
06.03.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

(ФОТО) КК ПАРТИЗАН У РЕТРО ИЗДАЊУ ЗА ЈУБИЛЕЈ ЕВРОЛИГЕ! Играће у дресовима из златне ере црно-белих!

05.03.2025. 14:16 14:30
Пише:
Извор:
24седам, А.Ш.
s
Фото: youtube prinstcrin/ EUROLEAGUE BASKETBALL

Кошаркаши Партизан ће у марту на три утакмице Евролиге носити ретро дресове из сезона 2010/11 и 2011/12, у склопу обележавања 25 година Евролиге.

Црно-бели ће већ у петак, 8. марта, против Олимпијакоса истрчати на паркет у црној ретро гарнитури. Дуел са Ефесом донеће промену – Партизан ће тада наступити у белим дресовима, док ће се црни поново видети у Арени 25. марта, када у госте долази Алба.

Навијачи ће имати прилику да купе реплике ових легендарних дресова. Продаја црних и белих ретро дресова званично почиње у четвртак, 6. марта, од 13:00 часова у КК Партизан Схопу и на званичном сајту клуба ккпартизансхоп.цом.

Ово је прилика да се евоцирају успомене на славне дане и да се црно-бела породица још једном присети великих европских битака!

 

 

Извор:
24седам, А.Ш.
Пише:
Пошаљите коментар