106.672

СОМБОРСКА ЛИГА, ПРВИ РАЗРЕД Ревија голова

09.10.2024. 16:54 16:59

Борац - Оџаци 4:3 (1:1)

БАЧКИ ГРАЧАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 120, судија: Љубоја (Врбас), стрелци: Прерадовић у 25. и 52. Чанковић у 48. и Н. Крнетић у 81. за Борац, Богдановић у 30. Поша у 71. и Станковић у 74. минуту за Оџаке.  Жути картон: Ирић (Борац)
БОРАЦ: Лабус, П. Крнетић, Ирић, Н. Крнетић (Д. Крнетић), Чанковић (Кошутић), Обрадовић, Добрић (Зорић), Прерадовић (Цветковић), Илић (Бркљач), Поповић, Јокић.
ОЏАЦИ: Митровић, Каља, Хрнчиујар, Ковачевић, Вељковић, Мијатовић, Поша, Богдановић, Н. Станковић, Анојчић, П. Станковић (Мишић).
Ревија голова је виђена на општинском дербију у Бачком Грачацу. Борац је био бољи и остварио заслужену победу.    С. Јовин

Јединство Лемеш - Полет (К) 2:5 (1:3)
СВЕТОЗАР МИЛЕТИЋ: Стадион Јединства, гледалаца 100, судија: Јериловић (Апатин), стрелци: Козлина у 10. и Ладека у 49. за Јединство, а А. Стошић у 1. и 63. (из пенала), Гојић у 14. и 86. и М. Стојшић у 21. минуту за Полет. Жути картони: Н. Миленковић, Стошић, Спахић (Полет), Никшић, Коларић (Јединство Лемеш), Н. Миленковић, М. Стошић, Спасић (Полет). Црвени картони: Никшић и Џинић (Јединство Лемеш).
ЈЕДИНСТВО: Буловић, Чесмер, Никшић, Џинић, Козлина, Фуштар, Радека, Мрђанов, Видаковић, Кањо, Коларић.
ПОЛЕТ: Младеновић, Гостовић, Р. Миленковић, Станковић, Божићић, Гојић, Прелић, Н. Миленковић, А. Стошић, М. Стошић, Спахић.
    С. Јовин

Братство - Омладинац 1:0, Алекса Шантић - Младост 2:0, Јединство (С) - Тереквеш 1:0, Кордун - Полет (С) 1:1, Кула - Пролетер (Р) 1:0. Јединство Лемеш - Полет (К) 2:5, Борац - ОФК Оџаци 4:3.

1. Кордун    7    6    1    0    26:7    19
2. Полет (К)    7    5    1    1    21:12    16
3. Полет (С)    7    4    3    0    16:7    15
4. Тереквеш    7    3    3    1    14:5    12
5. Кула    7    4    0    3    14:17    12
6. Полет (Р)    7    3    2    2    13:9    11
7. Јед. (С)    7    3    1    3    10:9    10
8. Омладинац    7    2    3    2    11:8    9