117.0208
107.8135

УТАКМИЦА СУПЕРЛИГЕ СРБИЈЕ: Топлолчани још траже форму

28.07.2024. 23:20 23:23

Тополчани су доживели при порез у првенству, изгубили су од Радничког у Лесковцу.

Само у првих двадесетак минута ТСЦ је личио на тим из прошле сезоне, а у другом делу првог полувремена и у наставку Нишлије су били боље, конкретније.

Очигледно редови Тополчана још увек нису намештени, па је изуостао повољан резултат.

Једини гол постигао је Стојановић у 52. минуту шутирао је са двадесетак метара, лопта је окрзнула В лалукина и преварила Вању Илића.

ТСЦ је у 70. минуту постигао гол, међутим после ВАР провере испоиставило се да је Ћирковић када је примао лопту за неколико цантиметара био у офсајд позицији, па погодак Бањца није признат.

Раднички (Н) –ТСЦ 1:0 (0:0)

ЛЕСКОВАЦ : Стадион Дубочице, гледалаца 400, судија: Трифковић (Београд), стрелац: Стојановић у 52. минуту, жути картони;  Д. Петровић, Босић, Војновић, Стојановић, Димигтрије Стевановић, Стајић (Раднички), Лазетић, Вулић (ТСЦ). Црвени картон: Радин (ТСЦ).

РАДНИЧКИ:  Димитрије Стевановић 6 – Д. Петровић 6, Јамкам 7, Фреи 7– Војновић 6 (Стајић), Јин Хо 6 (Нишић)– Белаковић 6,5, Босић 6,5, В. Илић 7(Етонгу), Стојановић 6,5, Стјуарт 6,5.

ТСЦ: В. Илић  7– Влалукин 6, Душан Стевановић 6, Крстић 6, Д. Петровић 6,5– Радин 6– Ћирковић 6 (Милосављевић), Ђаковац 6 (Гордић), Бањац 6,5 (Вулић)– Пантовић 5,5 (Шош), Лазетић 5,5(Станић).

Г. Ковач

Реми Спартака и Чукаричког

Фудбалери Спартака из Суботице и Чукаричког одиграли су вечерас у Сенти нерешено 1:1.

Чукарички је повео у 26. минуту голом Ђорђа Ивановића. Спартак је у 81. минуту изједначио поготком Михаила Богићевића.

Спартак после два кола има један бод, док Чукарички има четири.

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ – А СПРЕМНИ ЗА ОКРШАЈ СА НИШЛИЈАМА:  Тополчани очекују нову победу

27.07.2024. 16:57 16:59