104.8191

Влаховић стрелац у ремију Јувентуса

27.08.2023. 21:18 21:20
Извор: Tanjug (Marco Alpozzi/LaPresse via AP)

ТОРИНО: Српски фудбалер Душан Влаховић постигао је данас гол за Јувентус у ремију 1:1 код куће против Болоње у другом колу Серије А.

Болоња је повела голом Луиса Фергусона у 24. минуту, после додавања Џошуе Циркзија.

У 52. минуту Влаховић је постигао гол, али је ВАР интервенисао и поништио га јер је Адријан Рабио био у офсајду у зачетку акције.

Влаховић није, међутим, одустао, успео је да постигне гол ударцем главом у 80. минуту после центаршута резервисте Илинга Џуниора.

Филип Костић је остао на клупи "старе даме".

У другом мечу одиграном у истом термину Фјорентина је прокоцкала два гола предности и одиграла 2:2 код куће против Лећеа.

Алфред Данкан је у трећем минуту асистирао Нику Гонзалесу, а онда и сам постигао гол у 25. минуту.

У другом полувремену Леће је знао да искористи велики пад у игри домаћина и стигне до бода.

Тунишанин Хамза Рафија смањио је на 1:2 у 49. минуту, да би резервиста Никола Крстовић, некадашњи члан Црвене звезде, голом у 76. донео бод гостима.

Цео меч за Фјорентину одиграо је репрезентативац Србије Никола Миленковић, док Лука Јовић није био ни на клупи домаћина.