clear sky
21°C
22.04.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

После недељу дана одблокиран рачун АБА лиге

16.10.2020. 08:55 08:57
Пише:
Фото: ABA liga

Председник KK Будућност Драган Бокан и адвокатски тим, у сарадњи са клубовима, успели су да одблокирају рачун АБА лиге.

Клубовима су поново на располагању средства у загребачкој Рајфајзен банци и на тај начин омогућено је несметано пословање и испуњавање финансијских обавеза.

На прошлонедељном састанку, 11 од 14 клубова чланица је подржало и овластило Бокана да у име АБА лиге са правним тимом заступа ово регионално такмичење и покуша да деблокира рачун, који је блокиран од стране Небојше Човића, првог човека Црвене звезде. Клубови који су подржали ову одлуку су Цедевита Олимпија, Морнар, Партизан, Задар, Мега, Игокеа, Приморска, Крка, Будућност Воли, Борац и Сплит.

Очекује се да ће Драган Бокан заказати и водити следећу Скупштину на којој ће се решити правни статус руковођења и јасна власничка структура АБА лиге.

Такође, очекује се да и поред сложене епидемиолошке ситуације несметано почне такмичење у АБА 2 лиги.

Пише:
Пошаљите коментар
Бокан уз помоћ 11 клубова "одблокирао" рачун АБА лиге

Бокан уз помоћ 11 клубова "одблокирао" рачун АБА лиге

15.10.2020. 13:41 13:44