105.2585

Премијерлига: Митровић два пута за победу Фулама (видео)

26.08.2018. 19:12 20:41
Извор: Фонет/АП/Александар Митровић

У трећем колу Премијер лиге српски фудбалер Александар Митровић постигао је два гола у победи Фулама против Барнлија 4:2 (3:2).

Повели су домаћи преко Серија у 4. минуту. Он је шутем матирао голмана Харта. Већ у 10. минуту гости су изједначили преко Хендрика који је ит близине закуцао лопту под пречку.

Потом је на сцену ступио Митровић у 36. минуту, дугу лопту Тома Кернија је сачекао на другој стативи и главом послао поред немоћног Харта.

Митровић и други гол постигао главом после одличног центаршута Лучиана Вијета у 28. минуту уз прву стативу.

Тарковски је смањио у 41. минуту после грешке одбране и прецизног шута на гол.

Четврти гол Шурле је постигао у 83. минуту након соло акције са десне стране.

Вотфорд је савладао Кристал палас 2:1 (0:0) голивима Переире у 53. и Холебаса у 71. минуту. Гол за госте дао је Заха у 78. минуту.

Њукасл је поражен као домаћин од Челсија 1:2 (0:0). Повели су гости голом Азара са пенала у 76. минуту. Хоселу је изједначио у 83. минуту а победносни гол је аутогол Јелдина у 87. минуту.