scattered clouds
21°C
19.04.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

Бензема хоће повратак у репрезентацију: СП је сан...

01.11.2017. 10:35 10:36
Пише:
Фото: Karim Benzema, foto: EPA (Chema Moya)

ПАРИЗ: Голгетер мадридског Реала Карим Бензема очајнички жели да се врати у репрезентацију Француске после две године изостанка и заигра на Светском првенству у Русији 2018.

Откад је био умешан у скандал против саиграча Матјеа Валбуене, од кога је желео да изнуди новац за своје пријатеље, Бензема је није добијао позив селектора Дидијеа Дешана, већ државног суда, али на крају није био проглашен кривим.



"Морате да искористите све опције. Наравно да желим да се вратим у репрезентацију, који фудбалер не сања да игра на Светском првенству. Даћу све од себе како бих наступима у клубу заслужио позив и видећемо", рекао је Бензема француским медијима.



Он сматра да би констатно причање око његовог статуса могло погрешно да се протумачи и није корисно.



"Нећу причати више, трудићу се да освајам титуле и играм на високом нивоу. Тешко је схватити да ме једна група људи у Француској не воли и то не може да се промени. Постоји мањина која ужива да пише о мени сваки дан и мисли да ће тако да прода већи тираж", додао је 30-годишњи фудбалер.



Бензема је последњи пут играо за репрезентацију Француске у октобру 2015. године у победи над Јерменијом 4:0 у пријатељском мечу, када се два пута уписао у стрелце.

Пише:
Пошаљите коментар