Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

NESPORTSKO PONAŠANJE U EVROLIGI: Real izgubio od Olimpijakosa, pa namerno izudarali protivnika (VIDEO)

26.04.2025. 09:25 09:30
Piše:
Izvor:
kurir
спорт
Foto: Printskrin/ X

Košarkaši Olimpijakosa poveli su sa 2:0 u četvrtfinalnoj seriji Evrolige, pošto su u Pireju pobedili Real Madrid sa 77:71 (15:25, 23:13, 19:16, 20:17).

Olimpijakos je do trijumfa vodio Aleksandar Vezenkov sa 22 poena, uz sedam skokova, Evan Furnije je dodao 17 poena, uz pet uhvaćenih lopti, a srpski košarkaš Nikola Milutinov je upisao 10 poena, šest skokova i po tri asistencije i ukradene lopte.

Pred sam kraj meča viđen je jedan detalj koji je zgrzozio navijače, a u glavnoj ulozi našli su se košarkaši madridskog kluna joji su namerno izudarali Aleka Pitersa po rukama i napravili očigledan faul.

Tavaresu nije prvi put da se ovako ponaša, i ranije je imao slične ispade, a kako je to ovog puta izgledalo pogledajte u priloženom video snimku:

 

 

Podsetimo, četvrtfinalna serija igra se na tri pobede, a naredni duel zakazan je za utorak, 29. april u Madridu.

Izvor:
kurir
Piše:
Pošaljite komentar