POLICIJA INTERVENISALA DVA PUTA ZA ČETIRI DANA Radnici JKP „Šumadija“ na meti – jedan završio u Urgentnom!
Kragujevačka policija identifikovala je i privela dvadesetpetogodišnju ženu bez stalnog prebivališta, zbog sumnje da je počinila krivično delo uništenje i oštećenje tuđe stvari.
Ona je 10. i 11. aprila razbila staklo na naplatnoj kućici Javnog komunalnog preduzeća „Šumadija“, čime je pričinila materijalnu štetu ovom preduzeću.
– Policija je reagovala po prijavi zaposlenih u JKP „Šumadija“, identifikovala osumnjičenu i privela je u službene prostorije – potvrđeno je za agenciju RINA u kragujevačkoj policiji.
Pored ovog incidenta, 14. aprila dogodio se još jedan napad na radnika istog preduzeća.
Pedesetosmogodišnji muškarac je, kako je utvrđeno, najpre verbalno, a zatim i fizički, napao inkasanta koji je bio na dužnosti kontrole parkiranih vozila.
Povređeni inkasant zatražio je pomoć u Urgentnom centru, gde su mu konstatovane lake telesne povrede.
Protiv muškarca će biti podneta prekršajna prijava po Zakonu o javnom redu i miru, a nadležni organi nastavljaju dalji postupak.