Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

Vazduhoplovna akademija: Božićka krenula u odmazdu prema članovima SNS u Vršcu

28.03.2025. 16:12 16:18
Piše:
Izvor:
e-Vršac
Foto: Dnevnik/Radivoj Hadžić

Vršilac dužnosti direktora, tačnije zamena i bivšeg direktora Vazduhoplovne akademije Gorana Cvijovića, Sonja Božić, pokrenula je program odmazde prema članovima SNS u Centru za obuku pilota u Vršcu, ali i prema svima drugima, koji ih sprečavaju u sakrivanju dokumentacije, koja dokazuje teška krivična dela njenog mentora.

Prvi je Miloš Đokić, koji je dobio otkaz ugovora o radu za radno mesto Rukovodilac centra vazduhoplovne akademije – Vršac.

Pravdaju se, navodi portal eVršac, „organizacionim promenama“. Istina je da je Božićka, na nagovor mentora, bivšeg direktora Vazduhoplovne akademije Gorana Cvijovića, krenula u odmazdu prema onima koji neće da ćute na njihova krivična dela.

Bivši direktor Vazduhoplovne akademije Goran Cvijović mora biti uhapšen, a zajedno sa njim mora da bude istražena i uloga Sonje Božić. Cvijović je, pre smene, sporovodio progon čak i samo simpatizera Srpske naredne stranke, nastavni i stručni kadar je degradirao, a njegovi čauši na ispitima su obarali buduće pilote, jer im se nije dopadalo njihovo političko opredeljenje. I to sve je činio više nego očigledno, ne skrivajući nameru da iz Vazduhoplovne akademije protera sve one koji nisu poput njega – članovi opozicije. Sada to nastavlja Sonja Božić, njegova „intimna štićenica“.

Cvijovićeva grupa, prema pisanju portala eVršac, koja je na prevaran način preuzela ovu obrazovnu ustanovu, umesto sa lisicama na rukama, po nalogu njihovog vladara iz senke, smenom Đokića, započela je proces prikrivanja materijalnih dokaza o teškim krivičnim delima.

вршац
Foto: Printscreen/eVršac
вршац
Foto: Printscreen/eVršac
вршац
Foto: Printscreen/eVršac


 

Izvor:
e-Vršac
Piše:
Pošaljite komentar