Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

TINEJDŽERKE SU GA OBOŽAVALE, BIO JE ZVEZDA MALIH EKRANA, A SADA JE ZAVRŠIO U ZATVORU Poznati glumac u lisicama zbog vožnje pod dejstvom alkohola

29.01.2025. 14:25 15:25
Piše:
Izvor:
Dnevnik
Дневник
Foto: Printscreen Instagram - Tom Welling

Glumca Toma Velinga (47) srpska javnost pamti po ulozi Klarka Kenta u televizijskoj seriji "Smolvil". Kako navodi američki "TMZ", nekadašnja zvezda malih ekrana uhapšen je, nakon što je ustanovljeno da je upravljao automobilom pod dejstvom alkohola.

Velingu je lišen slobode u nedelju, nešto posle ponoći po lokalnom vremenu. Policija je glumcu stavila lisice na ruke na parkingu restorana u kalifornijskom gradiću.

Testiranjem je ustanovljeno da Veling ima više alkohola u krvi nego što je zakonom dozvoljeno, zbog čega je prveden, a protiv njega pokrenut postupak.

U piku svoje popularnosti, Veling je mamio uzdahe tinejdžerki širom sveta, a veliki uspeh serije, obećavao je blistavu karijeru mladog glumca.

Međutim, "Supermen" nikada nije doživeo slavu na filmskom platnu, zbog čega je "Smolvil" ostao najsvetlija tačka njegove karijere.

Priča o poreklu i odrastanju Klarka Kenta prvi put je emitovana 16. oktobra 2001. godine na televiziji kompanije "Vorner braders". Dobra reakcija publike osigurala je dalje snimanje, a planetarna popularnost zaslužna je ukupno 10 sezona serije koja je okončana 2017. godine.

Tinejdžerska sapunica o superheroju bila je ujedno i poslednji projekat u kom je učestvovao legendarni Kristofer Riv. "Supermen" sa velikog platna pojavio se u dve epizode tumačeći ulogu doktora Virdžila Svona. Riv je preminuo 2004. godine.

Devojčice i dečaci iz Srbije koji su rasli uz "Smolvil", pratili su život mladog superheroja tokom prvih pet sezona na televiziji "Pink".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tom Welling (@tomwelling)

Izvor:
Dnevnik
Piše:
Pošaljite komentar