ŠAMPION UBEDLJIV PROTIV NOVAJLIJE: Zvezda nadigrala Odžačane

03.08.2024. 22:05 22:12

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Tekstilac iz Odžaka rezultatom 4:0, u meču trećeg kola Superlige Srbije.

Branilac titule je poveo u 53. minutu golom Milsona, prednost je duplirao Šerif Ndiaje u 63.

Treći pogodak na utakmici je postigao Timi Maks Elšnik u 69. minutu, konačan rezultat je postavio Bruno Duarte u 83.

Posle tri kola, Zvezda se trenutno nalazi na prvom mestu sa sedam bodova, dok je Tekstilac na 15. poziciji bez osvojenog boda.

Zvezda će u sledećem dočekati Novi Pazar, dok će Tekstilac igrati protiv Mladosti iz Lučana.

Fudbaleri Novog Pazara i OFK Beograda odigrali su nerešeno 0:0.

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su Jedinstvo Ub rezultatom 2:1. Jedinstvo je povelo u 39. minutu golom Stefana Golubovića, Mladost je u 52. izjednačila pogotkom Aleksandra Pejovića. Konačan rezultat je postavio Ognjen Krsmanović golom u 71. minutu.

Mladost će u sledećem kolu igrati protiv Tekstilca iz Odžaka, dok će se Jedinstvo sastati sa Železničarom iz Pančeva.