18.04.2024. 12:54 12:56
Izvor: FK Partizan/Ekipa Partizana iz Vitojevaca

U derbiju kola slavili su fudbaleri Partizana koji su u borbenoj igri bili bolji.

Partizan - Budućnost 2:1 (0:0)

VITOJEVCI: Igralište Partizana, gledalaca 150, sudija: Čekićević (Morović), strelci: Pajić u 55. i 58. za Partizan, Pršić u 50. minutu za Budućnost. Žuti kartoni: Radović, Mitrović, Petković, Matijević, Samardžić (Partizan), Tucaković, Milošević, Jevtić, Vladisavljević (Budućnost).

PARTIZAN: Sabo, Konc, Miletić (Matijević), Zeljić, Marković, Bra. Mitrović (Samardžić), Radović (Gavrilović), Polić, Pajić, B. Mitrović (Petković), Damjanović.

BUDUĆNOST:  Koprić, Tucaković (Simovljević), Ivanović, Stanivuković, Radosavljević, Pavlović, Prišić (Mijajilović), Rogo, Milošević, Maksimović (Žilić), Jošić (Đurđevac).

Doduše, gosti iz Salaša noćajskog su poveli, međutim, brzo su domaći preko raspoloženog Milana Pajića za samo tri minuta preokrenuli su utakmicu.

Sremac - Sloga 0:1 (0:0)

VOJKA: Igralište Sremca, gledalaca 150, sudija: Klisurić (Ruma), strelac: Lenhard u 56. minutu. Žuti kartoni:  Stanković (Sremac), Cvetković,  Vukosavljević (Sloga).

SREMAC: Vlajić, Mirić (Radulović), Hajrizi, Cvijanović, Grujić, Stanković, Đokić (Kolarov), Pavković (Marić), Steva-

nović, Lekić, Rankov (Valent).

SLOGA: Cvetković, Begović (Popović), Marin (Ljajić), Batanjski, Škorić, Bosančić, Lenhart (Gajić), Dostanić (Stojanović), Vukosavljević, Martinović, Mileksić, Rakić.

Malo iznenađenje u Vojki. Voganjci su dobrom igrom uspeli da savladaju ekipu Sremca i tako održe visok plasman. Jedini gol posle lepe akcije postigao je Mihajlo Lenhart.

Šumar - Krušedol 7:0 (4:0)

OGAR: Igralište Šumara, gledalaca 200, sudija: Mladenović (Irig), strelci: Rakić u 15. Ljubojević u 17. i 68. Petronijević u 25. Đorđević u 27. Radovanović u 53. Karaklajić u 74. minutu (autogol). Žuti karton: Karaklajić (Krušedol).

ŠUMAR: S. Mladenović (Kosanović), Milićević (Vračević), Petković, Rudan,  N. Mladenović (Stepanović), Obradović, Rakić, Petronijević (Anđelković), Radovanović, Đorđević (Kordolup), Ljubojević.

KRUŠEDOL: Kotarac, Ilković, Karas, Benović (Petrović), Rankov, Moravek (Marčetić), Karaklajić, Barjaktarović, Tomić, Subotić, Burlović.

Lider je lako došao do pobede protiv nejakiz gostiju iz Krušedola.

Radnički (I) - Sremac (D) 4:2 (1:0)

IRIG: Igralište Radničkog, gledalaca 150, sudija: Božić (Sremska Mitrovica), strelci: Erkanović u 35. 61. i 84. Krstić u 56. za Radnički, a Radojčić u 89. i 90. minutu za Sremac. Žuti karton: Drobac (Radnički).

RADNIČKI: Čestić, Dobić, Mrđenović, Leđanac, Živanov (Grujić), Drobac, Adamović, Erkanović, Maslić (Puzić), Krstić, Đevljekaj (Mitrović).

SREMAC: Radić, Denković, Simunović, Mrkela (Petrov), Lazić (Radojčić), Marčeta, Tihomirović, Kostić (Zakić), Simić, Stanić, Janković.

Irižani su odigrali dobru utakmicu. Naročito je bio raspoložen Nikola Erkanović koji je postigao tri gola, a gosti su preko Radojčića smanjili rezultat.

Pripremio: G. K.

Tabela i rezultati:

Radnički (I) - Sremac (D) 4:2, Sremac (V) - Sloga (V) 0:1, Graničar (K) - Podrinje 2:1, Šumar - Krušedol 7:0, Polet (NK) - LSK 2:0, Napredak - Hajduk (V) 1:3, Srem - Fruškogorac 4:0, Partizan - Budućnost 2:1.