ZRENJANINSKA A LIGA Vodećem samo bod

10.04.2024. 16:45 16:54
Izvor: FK Delija

Crvena zvezda - Napredak (Č) 1:1 (0:0)

VOJVODA STEPA: Igralište Crvene zvezde, gledalaca: 200. Sudija: M. Popov (Zrenjanin). Strelci: Barbat u 51.za Crvenu zvezdu, a Stanić u 72. minutu za Napredak. Žuti kartoni: Brajić, šef stručnog štaba Đorđe Rudan i predstavnik kluba Milan Šuša (Crvena zvezda), a Tadić, Bogić, Tasić, Matić (Napredak).

CRVENA ZVEZDA: Ćirković 8, Knežević 7, Kuburović 8, D. Komnenović 7, Barbat 8 (Damjanović 6), Delić 6 (Vukmirović 6), Brajić 7, Jeftenić 7, Kostić 7, Budai 6 (R. Komnenović 7), Stankov 7.

NAPREDAK: Magda 8, Tadić 7 (Grujić 7), Stanić 9, Bogić 8, Vujinović 7 (Bičanin 7), Tatić 7, Tasić 8, Matić 7, Mikić 7 (Penjin 7), Jevremov 7 (Rašeta 7), Čokulov 8 (Maljukan 7).

Posle niza lošijih rezultata fudbaleri Crvene zvezde iz Vojvoda Stepe u potpunosti su konsolidovali svoje redove i bili su dostojni rival, lideru ekipi Napretka iz Česterega, koja je napadala, strelci su u samoj završnici bili neprecizni.

Jedinstvo - Polet 2:5 (1:3)

NOVI BEČEJ: Gradski stadion kraj Tise, gledalaca: 150. Sudija : D. Mijatović (Žitište). Strelci: Stojanov u 18.  i Vrebalov u 91. za Jedinstvo, a Kočiš u 15. 42. i 52.  Zorić u 28. i Nešić u 58. minutu za Polet. Žuti karton: Kočiš (Polet).

JEDINSTVO: Levente 6, Stanković 6, Perić 6, Vijatov 5, Mesaroški 5, Lukić 6, Stojanov 8, Veselinović 6 (Koledin 6), Salihović 5, Mihajlović 6 (Vrebalov 7), Pecarski 6 ( Ilić 6).

POLET: Gajinov 7, Nadlački 7, Feješ 7, Draganov 7 (Vukobrat 7), Kočiš 9, Babić 7, Simić 7 (Simin 7), Fučak 7 (Radlović 7), Zorić 8, Kenjalo 7 (Cvijan 7), Nešić 8 (Inđić 7).

ŽFK  Banat - OFK Stajićevo 2:1 (0:1)

ZRENJANIN: Igralište ŽFK Banata, gledalaca: 100. Sudija: M. Tomović (Zrenjanin). Strelci: Kondić u 52. i Medić u 55. za ŽFK Banat, a Palanački u 44. minutu za OFK Stajićevo. Žuti kartoni: Radičević, Đukić (ŽFK Banat), a D. Vlačić, Palanački ( OFK Stajićevo).

ŽFK BANAT: Baćan 8, Putić 7, Bilbija 7, Janjanin 7, Cvetićanin 7, Radičević 7, Medić 9, Đukić 7, Pjevčević 7, Šabani 7 (Marković 7 - Božović 6), Srdanov 7 (Kondić 8).

OFK STAJIĆEVO: N. Vlačić 6, Otašević 6, Joksimović 7, Radulov 6, Janković 7, Kostadinović 6 (Srdanov 5), Jovanović 5 (Simić 5), D. Vlačić 6, Vukajlović 6, Manojlov 6 (Vujičić 7), Palanački 8.

Fudbaleri OFK Stajićeva poveli su u finišu prvoga poluvremena, ali su u nastavku meča “ železničari “ za samo deset minuta preokrenuli rezultat. Pobedonosni pogodak postigao je Milovan Medić sjajnim udarcem sa dvadesetak metara.

Delija - Banat 4:3 (1:1)

MOKRIN: Igralište Delije, gledalaca: 100. Sudija: Nađa Jović (Zrenjanin). Strelci: Marko Ćorić u 4. 58. i Perišić u 66. i 74. za Deliju, a Gračanin u 44. Martinović u 61. i Leković u 73. minutu za Banat.

DELIJA: L. Vračev 7, N. Vračev 7, Popov 6, K. Jolić 6 (Barbul 6), Miladinov 7, Ćorić 9 (Simić 7), Šćepanović 7, Perišić 8, Srbljin 7, Milin 7 (Monoštori 7), D. Jolić 7.

BANAT: Maksimović 6, Živković 6, Žegarac 7, Radojičić 7, Tošković 7, Cvetković 6, Gračanin 7, Ilić 6,  Martinović 8, Đorđević 7, Leković 7.

Fudbaleri Delije iz Mokrina ostvarili su vrlo značajnu pobedu .

2. oktobar - Radnički  1:2 (0:0)

KUMANE: Igralište “2. oktobra”, gledalaca: 100. Sudija: L. Raškov (Zrenjanin). Strelci: Simonović u 84. za 2. oktobar , a Ferenčak u 55. i Đogo u 82. minutu za Radnički. Žuti kartoni: Zakić, Sekulić, Janković (2. oktobar), a Peka (Radnički).

2. OKTOBAR: Radosavljev 6, Zakić 7, Sekulić 7, Simonović 8, Milosavljev 6, Radojković 6, Baranji 7, Srdić 6 (Lazić 6), Janković 7, Nosonjin 6 (Vijoglavin 6), Tešić 7.

RADNIČKI: Vasić 7, Ferenčak 8, Varga 7 (Peka 7), Pijetlović 7, Đurić 7, Ferenci 7, Savić 7, Kovačević 7, Đogo 9, Martinović 7, Penov 8.

U drugom poluvremenu gosti iz Jaše Tomića su u potpunosti preuzeli terensku inicijativu postigli dva pogotka i rešili meč.

Mladost - Vojvodina 3:1 (1:1)

BANATSKI DESPOTOVAC: Igralište Mladosti, gledalaca: 100. Sudija: P. Nunić (Kikinda). Strelci: Kaurin u 17. Mijatović u 54.  Gavranić u 58. za Mladost, a Nikolić u 8.minutu za Vojvodinu. Žuti karton: Kaurin (Mladost).

MLADOST: T. Marić 7, S. Marić 7, Mijatović 8, S. Topalović 7, Stefanov 7, B. Topalović 7 (Ćurašković 7), M. Topalović 7, Kaurin 9, Gavranić 8 (N. Topalović 7), Krstović 7, Spalević 7.

VOJVODINA: Glišin 6, Bakić 6, Popov 5 (Isakov 5), Radnović 6, Terzin 6, Kormanjoš 5 (Kostić 5), I. Arsenov 6, Atanasković 6 , Čubrilo 5, Savić 6, Nikolić 8 (Tamaš 6).

MSK - Napredak 3: 2 (1:1)

MIHAJLOVO: Igralište “Liget”, gledalaca: 150. Sudija: S. Paunović (Žitište). Strelci:  Rama u 26. i David Stupar u 51. i 83. za MSK, a Josimović u 34. i Selaković u 95. minutu (iz penala) za Napredak. Žuti kartoni: Sekošan, D. Isak, Tanjga, Tot, Rama, Dvorski (MSK), a Eremić, Džin, Josimović (Napredak). Crveni karton: Aleksandar Veselić u 63 minutu (Napredak).

MSK: Sekošan 7, D. Isak 7, Tanjga 7, Guljaš 7, Stupar 9, Perović 7, Buka 7 (Filep 6), Tot 7 (G. Isak 7, Dvorski 6), Radovanac 7 (Haladi 6), Rama 8, Grubor 7.

NAPREDAK (BT): Veskov 6, Eremić 7, Kebić 7, Džin 6 (Radojčin 7), Josimović 8, Grujić 7, Stanković 6 (Kavali 6), Prokin 7 (Vasičin 7), Drljača 6, Veselić 6, Selaković 7.

Pripremio:

P. Stanić

2. oktobar - Radnički (JT) 1:2, Mladost - Vojvodina 3:1, MSK - Napredak (BT) 3:2, Delija - Banat (Č) 4:3, Crvena zvezda - Napredak (Č) 1:1, ŽFK Banat - Stajićevo 2:1, Jedinstvo - Polet 2:5. Slobodan je bio Bilećanin.

1. Napr. (Č)    19        16        3          0          61:10   51

2. MSK           20        15        1          4          60:20   46

3. Polet         19        14        2          3          57:25   44

4. Bileć.        19        11        2          6          32:21   35

5. Mladost     20        11        1          8          30:24   34

6. ŽFK Ban.  20        10        1          9          31:33   31

7. Jedinstvo  19        9          2          8          44:39   29

8. Banat (Č)    20        8          3          9          50:35   26