Gradonačelnik Đurić najavio početak projekata vrednih 673 miliona
Nastavljamo da intezivno razvijamo naš Grad u svim delovima, kako u gradskoj sredini, tako i u prigradskim naseljima, napisao je na svom instagram nalogu gradonačelnik Milan Đurić.
“Sa ponosom najavljujem početak realizacije projekata za čiju realizaciju su finansijska sredstva planirana u gradskom budžetu u vrednosti od skoro 673 miliona dinara“, naveo je on.
Od ponedeljka počinjemo sa radovima na više lokacija u gradu i to:
na izgradnji saobraćajnih površina sa pratećom infrastrukturom u Ulici Nikole Tesle u vrednosti od 176,2 miliona dinara;
na izgradnji biciklističke staze Novi Sad – Most na kanalu DTD ka Irmovu u okviru deonice Novi Sad – Rumenka – Irmovo – Kisač – Čenej u vrednosti od 213,6 miliona dinara;
na izgradnji saobraćajnih površina sa pratećom infrastrukturom u Ulici Teodora Pavlovića u vrednosti od 87,6 miliona dinara;
na izgradnji saobraćajnih površina sa pratećom infrastrukturom u Ulici Vojvode Knićanina u vrednosti od 195 miliona dinara.
“Sve veći broj javnih investicija. Dragi Novosađani, zajedno ćemo obići gradilišta u vašem komšiluku. Jer mi ostvarujemo snove Novosađana“, napisao je gradonačelnik Đurić na svom instagram nalogu.