MFL KIKINDA – ŽITIŠTE Odluka u nadoknadi

26.10.2022. 13:34 13:56

Omladinac - 1. oktobar 2:1 (0:1)

RAVNI TOPOLOVAC: Igralište „Hercegovina „, gledalaca 100, sudija: N. Nikitović (Torak). Strelci: Nikola Mihajlović u 55. i 94. za Omladinac, a Danijel Virag u 41. minutu za 1. oktobar. Žuti kartoni: LJ. Pudar, N. Mihajlović, M. Daljević, B. Vlahović (Omladinac), a M. Nikolin, M. Bandu, I. Cirok (1. oktobar). Crveni karton: Dalibor Marković (1. oktobar).

OMLADINAC: O. Đuričić 8, LJ. Pudar 8, N. Karakaš 7 (B. Vlahović 7), N. Mihajlović 8,5, S. Nadaždin 7 (Njegoš Novaković 7), N. Knežević 7 (Z. Borikić 6), Daljević 8, V. Janjić 7 (V. Ćirovski 7), S. Stajić 7, N. Pudar 7,5.

PRVI. OKTOBAR: T. Kašlik 7, M. Nikolin 7, M. Bandu 6, D. Marković 6, M. Vujinović 7, Danijel Virag 8, M. Matić 7, Dalibor Virag 7(N. Šebešćan 7), I. Cirok 6 (E. Cirok 6), R. Čapo 7, M. Virag 7.

Gosti iz Srpskoga Itebeja došli su u vođstvo u 41. minutu kada je Danijel Virag zatresao mrežu golmana Ognjena Đuričića za 0:1. U drugom poluvremenu Topolovčani su zaigrali bolje, pa je mladi i poletni igrač Omladinca Nikola Mihajlović pogodio mrežu Tibora Kašlika. Odlični sudija Nikitović je zbog povreda derbi meč produžio 4 minuta. I u ta četiri minuta domaći igrači Omladinca su došli do pčobede. Nikola Mihajlović je pogodio mrežu.

Roham - Vojvodina 4:1 (4:0)

NOVA CRNJA: Igralište Rohama, gledalaca 100, sudija: M. Gajin (Kikinda). Strelci: Đorđe Maksimović u 7. 28. 43. i D. Oljača u 20. za Roham, a Miroslav Marić u 68. minutu za Vojvodinu. Žuti kartoni: T. Raša (Roham), a M. Marić (Vojvodina).

ROHAM: M. Vukobrat 8, A. Lajoš 7, R. Todor 7 (S. Živković 7), S. Farkaš 7, L. Čeke 7, A. Živković 8, M. Oljača 7 (N. Tot 7), F. Apro 7 (Ž. Boban 7), D. Oljača 8 (I. Ujvari 7), Đ. Maksimović 9, B. Horvat 8.

VOJVODINA: D. Martihov 5, M. Stojkov 6, B. Golić 6, D. Glušac 6, D. Pajtašev 7, N. Panić 6, M. Marić 8, J. Beložanski 7, B. Zavišin 6, R. Balog 6, B. Vincan 6 (Darko Saravolac 5).

Fudbaleri Rohama iz Nove Crnje su ovoga puta bili kompletni, a na golu je ponovo bio neprikosnoveni čuvar mreže Marko Vukobrat koji je svoj posao odradio besprekorno. Het -trik na utakmici je postigao Đorđe Maksimović koji je matirao golmana Vojvodine iz Bašaida Dejana Martihova.

Proleter - Terekveš 1:5 (1:1)

MEĐA: Igralište Proletera, gledalaca 100, sudija: N. Božić (Žitište). Strelci: Obrad Stanović u 7. za Proleter, a Saša Trivunović u 45, LJ. Trivunović u 58. (iz penala), M. Trivunović u 73. i 88. i A. Kostić u 84. minutu za Terekveš. Žuti kartoni: N. Popadić, D. Njergeš (Proleter). Crveni karton: Petar Grujičić (Proleter).

PROLETER: N. Karagić 5, N. Popadić 5, P. Grujičić 6, B. Radinović 5, O. Stanović 7, D. Njergeš 5, S. Klimović 6, F. Paunesku 5, M. Mitrović 5, D. Mršić 5, D. Kosnić 6.

TEREKVEŠ: Z. Tarana 8, E. Molnar 7(V. Rafa 7), M. Nikolić 7, R. Šaranović 7, A.Obradović 7 (N. Obradović 7), LJ. Trivunović 8, N. Ristić 7 (A. Kostić 8), S. Trivunović 8, A. Kasalović 7, M. Trivunović 9, N. Radanov 8.

Gosti iz Hetina su bili bolji u svim elementima fudbalske igre i zasluženo odnose sva tri boda iz Međe. Domaći igrači Proletera nisu mogli ništa više da urade, jer je na golu Terekveša odlično čuvao veteran Zdravko Tarana, a u redovima Proletera iz Međe jedino se pokazao veteran Obrad Stanović.

Napredak - Borac 3:0 (1:0)

BANATSKA TOPOLA: Igralište Napretka, gledalaca 100, sudija: M. Reljić (Kikinda). Strelci: Š. Sekereš u 30, D. Golušin u 64. i Z. Đorić u 74. minutu za Napredak. Žuti kartoni:V. Jelača (Napredak), a A. Puhar, R. Aćamović, S. Barbul (Borac).

NAPREDAK: D. Batančev 8, K. Alar 7 (N. Miladinov 7), V. Vukmirović 8, D. Hanđa 7, S. Vasičin 8, Š. Sekereš 9 (M. Stanković 8), V. Jelača 7, D. Vujin 7 (N. Rankov 7), Z. Đorić 8, D. Golušin 8 (A. Barta 7), S. Selaković 7.

BORAC: A. Puhar 6, R. Aćamović 5, N. Cobor 6, M. Samolov 7, S. Zečević 6, D. Gajinov 5, D. Popov 6 (Vukan Vukmirović 6), L. Vladetić 5, B. Toškov 6(L. Javorina 5), S. Barbul 7 (S. Rakić 6), P. Štikovac 7.

Fudbaleri Napretka iz Banatske Topole su  poveli u 30. minutu a strelac je bioŠandor Sekereš. U nastavku odlična partija domaćih igrača Napretka krunisana je sa još dva pogotka.

Jedinstvo - Podgrmeč 10:0 (3:0)

NOVI BEČEJ: Igralište Jedinstva,  gledalaca 100, sudija: B. Čolak (Bašaid). Strelci: N. Vinović u 28 i 63. A. Božić u 33. B. Dokman u 39. i 53. J. Vrebalov u 51. Denis Salihović u 59. B. Koledin u 65. A. Veselić u 73. i A. Mišković u 83. minutu.

JEDINSTVO: I. Vlaškalin 8, N. Eremić 8 (Dragiša Salihović 7), V. Radovanović 7(A. Mišković 8), B. Dokman 9, N. Vinović 8, A. Božić 8 (A.Veselić 8), Denis Salihović 8, R.Stojanov 7, J.Vrebalov 8, B. Koledin 8, S. Kovačev 8.

PODGRMEČ: A. Fečkeš 5, S. Manojlović 5, A. Đurđević 5, L. Štikovac 5, I. Inić 5, R. Živković 5, D. Gal 5, E. Rac 5, V. Kočalka 5, P. Rajlić 7.

Ekipa jedinstva je lako napunila mrežu Žitištana.

Pripremio:  P. Stanić