Superliga: Pazarci i dalje u vrhu

30.08.2022. 20:47 20:48
Izvor: Printscreen

NOVI SAD: Fudbaleri Vojvodine pobedili su večeras u Novom Sadu niški Radnički rezultatom 3:0 (1:0) u meču devetog kola Superlige Srbije.

Golove za Vojvodinu postigli su Iv Baraje u 22, Veljko Simić u 51. i Nemanja Nikolić u 82. minutu.

Napredak je u Kruševcu savladao novosadsku Mladost 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Marko Šarić u 21. minutu.

Novi Pazar je ranije danas golovima Miloša Mijića u 13. i Bojice Nikčevića u 49. minutu iz penal pobedio Spartak rezultatom 2:0.

Sutra će biti odigrana četiri meča devetog kola SLS. Od 16.30 sati će igrati Javor - Kolubara i Voždovac - Radnik, dok će se od 18.30 časova sastati TSC i kragujevački Radnički. U 20 sati na stadionu u Humskoj ulici biće odigran 168. "večiti derbi" između Partizana i Crvene zvezde.

Poslednji meč devetog kola SLS na programu je u četvrtak od 18 sati, a u Beogradu će igrati Čukarički i Mladost.

Prvo mesto na tabeli drže Crvena zvezda i Novi Pazar sa po 18 bodova, ali "crveno-beli" imaju tri meča manje. Vojvodina je treća sa 16 bodova iz osam utakmica.