Gradska liga Novi Sad: Iznenađenje u Gardinovcima

05.04.2022. 12:30 12:31
Izvor: pixabay.com

Obe ekipe  opravdale su visok plasman na tabeli, gosti su uspeli da realizuju svoje prilike i zabeleže vrednu pobedu u borbi za viši rang.

Hajduk (G) - Bačka (B)  1:3 (1:2)

GARDINOVCI: Igralište Hajduka, gledalaca 100, sudija Stanić (Budisava) .Strelci : Radaković u 43 .(iz jedanaesterac) za Hajduk , a Leđanac u 41. i 65.  Trifunović u 22. minutu za Bačku. Žuti kartoni: Nikolić (Hajduk), a Đaković (Bačka)

HAJDUK: Josimov 7, Vasić 6, Cvetković 6, Čurić 6(od 80. Stojanović 6), Rakić 7, Nikolić 7, Ilić 7, Jovanović 7, Golić 7, Radaković 7, Zeljković 7(od 50. Petković 6)

BAČKA:  Mandić 7, N. Pavlov 7(od 80. Slepčev 7) R. Pavlov 7, Zeljug 7, Đaković 8, Milić 8, Plavšić 7( od 63. Ristivojević 7), Todorović 8(od 70. Glišić 7), Leđanac 8 (od 80. Radman 7), Sofranin 8, Trifunović 8 ( od 70. Rokvić 7).

U nastavku utakmice ekipa Hajduka stvorila je nekoliko prilika, ali nisu uspeli da pogode mrežu,  a iz jedne kontre najbolji igrač utakmice Leđanac je u 65.minutu postavio konačan rezultat utakmice.

Sl. Simić

Železničar - Čenej 6:0 (0:0)

BEGEČ: Igrtalište Bačke, gledalaca oko 50, sudija: Paštar (Veternik), strelci: Stojković u 62. 64. i 86. Ćuković u 70. Vulović u 76. i Radović u 83. minutu. Žuti kartoni: Sikinić, Bulatović (Železničar), Solonski, Stojković (Čenej).

ŽELEZNIČAR: Srdanović, Predojević, Samardžija, Marešćuk (Joksimović), Vulević, Radović, Despotović (Marović), Sikinić, Nikšić (Marović), Delić (Bulatović).

ČENEJ: Dakić, Ćurčić, Rogić, Dragović, Maletić, Salonski, Stojković, Vilotijević, Krstevski, Plavšić, Vozar.

Dok su imali snage Čenejci su odolevali fudbalerima Železničara, a kada su u 62. minutu postigli gol, stali su i napunili gol Dakića.

Z. K.

Obilić - Proleter 3:0 (3:0) (prekinuto u 27. minutu)

VILOVO: Igralište Obilića, gledalaca 30, sudija: Kurtiši (Novi Sad), strelci: P. Banić u 5. i R. Panić u 12. i 27. minutu.

OBILIĆ: Mladenović, Boško Panić, Bojan Panić, J. Panić, Milinković, Dobrić, R. Panić, Vukotić, S. Panić, Firić, Skeledžija.

PROLETER: Katona, Vukotić, Stevanović, Krstić, Malešević, Veber, Nešković.

Banoštorci u Vilovo stigli sa sedmoricom fudbalera, a kada su primili tri gola još jedan igrač se povredio i susret je prekinut.

Ž. M.

Moskva - Hajduk (NS) 2:5 (0:2)

NOVI SAD: Igralište Crvene zvzede, gledalaca oko 80, sudija: Jovanović (Novi Sad), strelci: Mikan u 80. i Tot u 85. za Moskvu, a Salihu u 17. Popović u 22. Petković u 71. Šakoli u 72. i 84. minutu za Hajduk. Žuti kartoni: Kažić, Đurković, Jankov (Moskva7.

MOSKVA: Bičkeji, Radić, Kažić (Đurković), Tomov (Novaković), Čamdžić (Manić), Mikan, Lato, Beriša (Jankov), Tot, Vasić, Spajić.

HAJDUK: Lišić, Krasnići, Dubak (Danilović), Popović (Stamenković), Mirković, Šakoli, Blagojević (Paunić), Tadić (Malešević), Salihu, Petković, Čović.

Nije bilo dileme u meču između Moskve i Hajduka. Komšije sa klise su lako stigli do pobede. U 61. minutu je sve bilo rešeno kada je Blagoje Petković postigao i treći gol. U finišu meča ekipa Moskve je uspela da ublaži poraz, ali utisak se nije promenio.

B. D.

Hajduk (Č) -  Vinogradar 0:2 (0:1)

ČURUG: Igralište Hajduka, gledalaca oko 50. Sudija: Milovanović (Novi Sad). Strelci: Perinović 25. Rac 55. minutu. Žuti kartoni: Vujičić Hajduk; L. Šebež, Rac, Perinović Vinogradar.

HAJDUK:  Šarić, Brančić, Topić, Marković, Petrić (Vujičić), Lazić, Delić (Mitrović), Rosić, Srećkov (Popović), Markov, Tegeltija.

VINOGRADAR:  N. Elez, Kurešević, S. Elez, Topalović (S. Šebez), L. Šebez, Relić, Pavlović, Rac, Bukvić, Perinović, Stojanović (Lalović).

U obostrano otvorenoj igri mnogo iskusniji sastav iz Ledinaca bez većih problema stigao je do pobede u Čurugu golovima Branka Perinovića i Branislava Raca.

P. Bundalo

Susek - Borac (R) 7:0 (7:0) (prekinuto u poluvremenu)

SUSEK: Igralište Suseka, gledalaca 100, sudija: Kizić (Novi Sad), strelci: Živanović u 7. i 14. Rankov u 9. i 16. Bakoš u 23. i 35. Stojanović u 40. minutu.

SUSEK: Brojčin, Krstić, Tomić, Mrvičin, Rapić, Stojanović, Bakoš, Starčević, Živanović, Rankov, Ikonić.

BORAC: Kesić, Drinić, Labović, Popović, Stepanov, Maričić, Tomaš, Bergić, Novaković, Milošević, Miljković.

Razigranim Susečanima samo je jedno poluvreme bilo dovoljno da deklasiraju goste iz Rakovca u opštinskom derbiju. Kvalitet je bio na strani domaćina, što govori i rezultat prvog poluvremena. Utakmica je prekinuta u 45. minutu kada su gosti izašli na teren sa svega šest igrača, tako da je sudija odsvirao kraj.

B. Starčević

MiletićTitel 4:1 (0:1)

MOŠORIN: Igralište Miletića, gledalaca 10, sudija Akin (Futog), strelci: Josipović u 50. Čolić u 60.  D. Trivunović u 67. i Trkulja u 87. za Miletić, a Petrović u 30. minutu za Titel.

MILETIĆ: Petković 7, Janković 7, Rogić 7, Đurić 7 (Slavnić 7), Simić 7 ( Radić 7), Banjac 8, Gelić 7, Josipović 8 (D. Trivunović 7) , Trkulja 8, Trivunović 7, Čolić 8.

TITEL: Major 7, Fodor 7, Paunić 7, Milojković 7, Pešić 7, Nikolić 7 ,J. Karataševski 7, N. Karataševski 7, Mladenović 7, Đorđević 7, Petrović 8.

Prvo poluvreme pripalo je gostima. Posle asistencije J. Karataševskog najmlađi i najbolji igrač Titeljana Petrović je zaobišao golmana i doveo svoj tim u vodstvo.

U drugom poluvremenu su gledaoci videli mnogo bolju igru Mošorinu. Prvo je Josipović iskoristio lošu igru u odbrani gostiju i sa 18 metara jakim šutem doneo izjednačenje.  Čolić je ubrzo zatim pobegao čuvarima i glavom doneo prednost domaćinu. Posle prekida rezervista D. Trivunović tek što je ušao u igru povećao rezultat, a ubedljivu pobedu domaćinima  doneo je Mladen Trkulja nekadašnji prvotimac Titela.

Ž. M

SirigSloga (L) 13:0 (prekinuto u 45. minutu)

SIRIG: Sportski centar ‘’Mika i Miške‘’, gledalaca: 100, sudija: Milojević (Novi Sad), strelci: Grujičić u 12, 13 i 45, Kosić u 20, 28 i 36, Marjanov u 26. i 40, Tanasić u 4, Vujanović u 11. i Radosavljević u 43. minutu.

SIRIG: Gogić, Radosavljević, Brežnjak, Tanasić, Ivković, Grujičić, Dekić, Kosić, Marjanov, Vujanović, Ružin.

SLOGA: Jovin, Jojart, Višnić, Anikić, Ahmetović, Mađar, Gajić, Vidić, Rončević. Gosti iz Loka, na megdan lideru, došli su sa 9 igrača, a u posle povrede trojice fudbalera , sudija Milojević, označio je prevremeni kraj utakmice.

M. Men.

Rezultati:

Obilić - Proleter 3:0, Hajduk (G) - Bačka 1:3, Miletić - Titel 4:1, Železničar - Čenej 6:0, Hajduk (Č) - Vinogradar 0:2, Sirig  - Sloga 13:0, Susek - Borac 7:0, Hajduk (NS) - Moskva 5:2.