OPŠTINSKA LIGA RUMA: Sigurni Radinčani

03.11.2021. 16:24 16:25

Fruškogorac - Donji Petrovci 3:2 (2:0)

MALI RADINCI: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija Nikolić (Ruma). Strelci: Zec u 15. i 20. i Bakić u 70. za Fruškogorac, Čvorkov u 50. i Dinić u 87. minutu za Donje Petrovce.

FRUŠKOGORAC: Stojković, Antonić, Kljajić, Cvjetinović, Graovac, Bakić (Knežević), Zec, Panjak (Ristić), Galetić (Radvanj), Dakić, Samaryija.

DONJI PETROVCI: Lošić, V. Oparušić, Zekanović, Diklić, Kukić (Ivković), Sladoja, Stojanović, Stanisavljević, N. Jovanović, D. Jovanović, Šaša (Čvorkov).

Gosti dok su imali snage, bili su čak i ravnopravan rival. Na kraju je slavio domaćin, zasluženo.

R. Mioković

Hrtkovci - Borac (S) 5:0 (2:0)

HRTKOVCI: Igralište  Hrtkovaca, gledalaca 100, sudija Arambašić (Ruma). Strelci: Dimitrijević u 25, 45. i 60, Međed u 72. i Dejan Savić u 75. minutu. Žuti karton: Dragojević (Borac).

HRTKOVCI: Krpan, Međed, Maksimović, Todorović (Antonić), Manojlović, Kukić (Dejan Savić),  Đurđević, Rudić, Dušan Savić (Vukojević), Dimitrijević (Pavlićević), Perić (Sabo).

BORAC: V. Knežević, D. Janković, Ninković, Đaković (Zeljajić), Ristić, Tornjanski, Lukić, Šivoljski, Dragojević (Stričević), L. Janković, Ljubinković.

Hrtkovčani su lako postigli pet golova. Da nisu domaći strelci bili malo brzopleti, rezultat je mogao biti i duplo veći.

D. Vičik

NIKINCI: Polet - Jedinstvo (K) 3:0 (gosti nisu došli), HRTKOVCI: Hrtkovci-Borac (S) 5:0, MALI RADINCI: Fruškogorac - Donji Petrovci 3:2.

1. Polet    10     9      0      1      35:10        27

2. Hrtkovci       10     6      1      3      28:19        19

3. Fruškogorac 10     5      1      4      32:27        16

4. Donji Petrovci      10     5      1      4      27:24        16

5. Borac (S)      10     2      0      8      17:35        6

6. Jedinstvo (K) 10     1      1      8      16:40        4