Opštinska liga Pećinci: Lovci ulovili bodove

03.06.2021. 11:53 11:54

Rivali su igrali odlično, iako ni jednima ni drugima bodovi nisu presudni.

Lovac - Vitez 6:3 (3:1)

KARLOVČIĆ: Igralište Lovca, sudija Savić (Deč). Strelci: M. Garašanin u 2. i 48, Borkovac u 2. i 79, Jevđenić u 45. i Radosavljević u 65. za Lovac, Nikolić u 30, Miloš Radaković u 59. i Milan Matić u 70. minutu za Vitez.

LOVAC: Mirković 8, Klinčarević 7, Radosavljević 7, Mitrović 7, Đ. Devrnja 8, M. Garašanin 7,  Vukašinović 8, N. Bošković 8, D. Garašanin 7, Borkovac 7, Jevđević 7 (L. Devrnja 7).

VITEZ: Novaković 7, D. Matić 7, Miodrag Radaković 7, Marko Matić 7, Šobić 7, Jokić 7, Miloš Radaković 7, Milan Matić 7, Nikolić 7, D. Kolyić 7, Pentović 7.

Domaći su slavili sa tri gola razlike, mada su i gosti mogli postići još neki pogodak.

M. Stepanović

Mladost (P) - Kupinovo 4:3 (3:1)

PRHOVO: Igralište Mladosti sudija Mihajlović  (Šimanovci). Strelci: D. Vasić u 17. i 19. i Budulica u 28. i 49. za Mladost, N. Bošković u 12, 55. i 85. minutu za Kupinovo. Crveni karton: Marjanović (Kupinovo).

MLADOST: Krstić 7, Petrović 7, Tošić 7, Krnjajić 7, Poznanović 7, Đekić 7, Kojić 7, N. Vasić 7, D. Vasić 9, Dobrilović 7, Budulica 7 (Stojšić).

KUPINOVO: M. Đuričić 7, Lazić 6, Mayarević 7, Vilotijević 6, Plavšić 7, Vukić 8, Marjanović 7, Milijašević 6 (O. Đuričić), Stajčić 8, J. Bošković 7, N. Bošković 9 (Zujić 7).

U ravnopravnoj borbi, domaći su bili  malo spretniji i srećniji, pa su zasluženo slavili.

D. Savić

Sloven - Hajduk (Š) 1:5 (1:4)

SIBAČ: Igralište Slovena, sudija Ćirak (Deč).Strelci: Balinović za Sloven, Krstović četiri i Belić za Hajduk.

SLOVEN: Kardaš, Gmizić, Stanojević, Pejić, Balinović, Nenadov, Gajić, Nebrigić, Grujić, M. Smiljanić, Tojaga.

HAJDUK: Milojević, Vojkić, Skopljak, Milovanović, Masnikosa, Arsenović (Mihić), Krstović, Vračević, Belić (Dragojević), Živanović, Ilić.

Šimanovčani su upisali još jednu laku i ubedljivu pobedu. Najbolji pojedinac na terenu bio je Krstović, strelac četiri gola za goste.

D. Dragojević

Rezultati:

PRHOVO: Mlados t - Kupinovo 4:3, SIBAČ: Sloven - Hajduk (Š) 1:5, KARLOVČIĆ: Lovac - Vitez 6:3.