OL Ruma, Irig, Inđija – Stara Pazova: Grabovčani u višem rangu

02.06.2021. 11:15 11:17

Gosti su doputovali sa namerom da osvoje bodove.  I to su i ostvarili.

Fruškogorac - Graničar (G) 0:1 (0:1)

MALI RADINCI: Igralište  Fruškogorca, sudija Vejić (Buđanovci).  Strelac: Taborović u 22.  minutu.  Žuti kartoni: Miletić, Popović, Dakić, Bakić (Fruškogorac), Novaković, Ristivojević, Milovanović, Crnković (Graničar).  Crveni kartoni: Graovac, Mioković (Fruškogorac).

FRUŠKOGORAC: Grubić 6, Popović 6, Ristić 6, Maletić 6, Pavlović 7 (M.  Knežević 6), Graovac 6,  Zec 7 (B.  Knežević), Panjak 7, Dakić 7 (Topić), Bakić 6 (Radvanj), Mioković 6.

GRANIČAR: Mijalčić 8, Crnković 8 (Stević 8), Milovanović 9 (Đurđević 8), Novaković 8,  Vukašinović 8, Kardaš 8, Đorđić 9 (Bukovac 8), Taborović 9,5, M.  Samardžić 8, S.  Jovanović 8 (Lazić 8),  Ristivojević 8.

Tako su Grabovčani kolo pre kraja prvenstva već u višem rangu.  A, gol odluke postigao je Taborović iz voljej udarca s 17 metara.

D.  Ristivojević

27.  oktobar - Polet 0:7 (0:5)

ŠATRINCI: Igralište 27.  oktobra, sudija Hemun (Inđija).  Strelci: Gemeri u 8, 20.  i 44, Stevanović u 9, Marković u 35.  (iz penala) i N.  Petrović u 52.  i 88.  minutu.

27. OKTOBAR: Sabo (Repaš), S.  Juhas, O.  Radojčić, V.  Radojčić, Marković, K.  Birinji, I.  Birinji,  Segedi (Buzaš), Greč, D.  Radojčić (Varga), Fekete.

POLET: Veljović, Živić, Miletić, Lozančić, Cvijanović, Vasić, N.  Petrović, Marić (Vidić), Gemeri (Kosanović), Stevanović (Jandrić), Marković (Nešković).

U dosta zanimljivoj igri, favorizovani gosti su ubedljivo slavili. Toma Greč je mogao postići počasni gol za domaćine, ali je loptu sa penala poslao u stativu.

J.  Juhas - N.  Petrović

Donji Petrovci - Sloga 3:2 (2:2) (prekinuto u 70.  minutu)

DONJI PETROVCI: Igralište Donjih Petrovaca, sudija Nikolić (Ruma). Žuti kartoni:(Donje Petrovce), (Sloga).

DONJI PETROVCI: Tomić, Zekanović, Dinić, Diklić, Vujović, N.  Oparušić (D.  Jovanović), Sladoja (Kukić), Šaša, Jekić, N.  Jovanović, Stanisavljević.

SLOGA (M): Perić, Tatić, Kotolenko, Savić, Vokić, Kusić, Živančević, Brković, M.  Milošević, Lazarević, Sibinkić.

U 70.  minutu gosti iz Maradika su napustili teren nezadovoljni suđenjem.  Ipak, domaćini sa novim trenerom Kristivojem Jovanovićem, do prekida bili bolji rival i zasluženo su vodili.

K.  K.  J.

Borac (J) - Borac (S) 5:1 (2:0)

JARKOVCI: Igralište Borca, sudija: Brkić (Inđija). Strelci: Jovanović u 22, Novaković u 30, Piljević u 52, Narandžić u 63.  i Nedić u 67.  za domaće, Lukić u 80.  minutu za goste.  Žuti kartoni: D.  Janković, Đaković, Ninković (gosti).

BORAC (J): Goranović, Tučić, Piljević, Gaković, Dimitrijević, Radulović, Jovanović, Novaković, Nedić, Narandžić, Miljuš.

BORAC (S): Tomašević, L.  Janković, D.  Janković, Nešković, Ninković, Vidović, Ljiljak, Đaković (Stričević), Milić (Lukić), Ratkovič, Kresojević.

Najslabiji akter ove utakmice bio je sudija Brkić. Jednostavno od prvog minuta bio je nesiguran u delenju pravde.  A, igrači domaćeg Borca, zasluženo su, slavili.

D.  Ninković

Vojvodina - Car Uroš 1:3 (1:1)

NERADIN: Igralište Vojvodine, sudija Jovanović (Grabovci). Strelci: Bjelivuk u 4.  za Vojvodinu, a Vrhovac u 12, Jurišić u 60.  i Utvić u 83.  minutu za Car Uroš. Žuti kartoni: Škorić (Vojvodina), Vrhovac, Knežević (Car Uroš).

VOJVODINA: Jovičić 6, Stojšić 7 (Ivanić 6), Stojšić 6, Ristić 7, Papić 6 (B.  Bizumić 6), Nikolić 7, Bjelivuk 7, Grubješić 8, Milojković 6, Stojanović 6, Geogijević 7, Škorić 6.

CAR UROŠ: Rdošević 7, Gostović 7, Knežević 7, Vrhovac 8, Jurišić 7, LJ.  Bojić 7, Opačić 7, Tešić 7, Papović 7, Rakita 7 (Utvić 7), Mladenović 7.

Igrači Vojvodine imali su lepih prilika, da čak poravnaju rezultat  ali nisu uspeli da realizuju ni jednu šansu. Potom su gosti promašili penal.  Papović je loptu poslao u prečku, a odbijenu loptu od prečke dočekao je Utvić i poslao u mrežu.

Sloga (K) - Planinac 7:1 (6:0)

KRNJEŠEVCI: Igralište Sloge, sudija Mandić (Inđija). Strelac: Bogunović u 10, Laban u 13, 19.  i 31, Popadić u 25, Kokotović u 44.  i Lazić u 65.  za Slogu, Badsara u 74.  minutu za Planinac. Žuti karton: Ilić (Planinac).

SLOGA: Katić 7, Nemanja Rebić 7, J.  Đorđević 6, Jovanović 6 (Džaferović), Dunčić 6, Knežević 7, Popadić 8 (Bursać 7), Laban 9 (Nebojša Rebić 7), Lazić 7, Kokotović 7, Bogunović 7.

PLANINAC: Marković 5, Petrović 5, Živančević 5, Đukić 6, Mitrović 6, Žugić 6 (Lovrić 6), Stepanov 6 (Basara 7), Ilić 5, Popović 6, Nikolić 6 (Ćosić 6), Avramović 6.

Bila je to veoma zanimljiva utakmica. Sve do posledenjeg sudijinog zvižduka, igrači Sloge su  napadali, stvorili šansi a na kraju su postigli sedam golova.

D.  Trifunović

Rezultati:

KRNJEŠEVCI: Sloga - Planinac 7:1, ŠATRINCI: 27.oktobar - Polet 0:7, NERADIN: Vojvodina - Car Uroš 1:3, DONJI PETROVCI: Donji Petrovci - Sloga (M) 3:2 (prekinuto 70. minutu), JARKOVCI: Borac - Borac (S) 5:1, MALI RADINCI: Fruškogorac - Graničar (G) 0:1. Jedinstvo iz Kraljevaca je bilo slobodno.