MFL Ruma, Irig,Inđija, Stara Pazova: Grabovčani čuvaju vrh

19.05.2021. 12:38 12:40

Graničar (G)  - Borac (S) 4:0 (2:0)

GRABOVCI: Igralište Graničara, sudija Đurić (Inđija).Strelci: M. Samaryić u 13. (iz penala) i 90, Novaković u 43. i Kardaš u 83. minutu.Žuti kartoni: Jovanović, Novaković (Graničar), Kresojević (Borac).

GRANIČAR: Mijalčić 8, Milovanović 8 (Rankić 7), Crnković 8 (Đurđević 8), Vukašinović 8, Kardaš 9, Đorđić 8, Taborović 8 (Bukorac 9), M. Samaryić 9 (Stević 8), S. Jovanović 8, Novaković 9, Ristivojević 8.

BORAC: Dobrojević 7, Đaković 7, Janković 6, Nešković 7, Ninković 6 (Maksić 7), Tornjanski 7 (Keskenović), N. Mirković 6, Vidović 8 (Lukić 6), Ljiljak 6, Kresojević 6.

U dosta zanimljivoj igri, favorizovani domaćini su slavili.Ustvari gosti su igrali dopbro do prvog primljenog gola, potom kao da su se predali. A, konačan rezultat je mogao biti i drugačiji, da su domaćini strelci bili malo spretniji.

D. Ristivojević

Donji Petrovci - Car Uroš 1:5 (1:2)

DONJI PETROVCI: Igralište Donjih Petrovaca, sudija Lepak (Inđija).Strelci: D. Jovanović u 42. za Donje Petrovce, a Jurišić u 20, Vrhovac u 39, Papović u 71. i 74. i Gostović u 85. minutu za Car Uroš. Žuti kartoni: N. Oparušić, Stanisavljević, D. Jovanović (Donji Petrovci).

DONJI PETROVCI: Ivanović 5, Zekanović 6, Dinić 6 (V. Oparušić), Diklić 6, Vujović 6, N. Oparušić 6, Sladoja 6 (Jekić), Šaša 6, Tanasković 6, D. Jovanović 7, Stanisavljević 6 (Kukić).

CAR UROŠ: Grubanski 7, Gostović 7, Vrhovac 7, Jurišić 7, LJ, Bojić 7, Opačić 7, Tešić 7, Papović 8, Rakita 7, Poznan 7, Mladenović 7, Utvić.   Domaća odbrana je igrala neorganizovano. Navala nije stvorila više od dve, tri šanse. Zato su gosti stvorili bezbroj izuzetnih prilika i uz to postigli pet golova.

K. Jovanović

Borac (J) - Jedinstvo (K) 1:3 (0:0)

JARKOVCI: Igralište Borca, Nikolić (Ruma).Strelci: Nedić u 54. za Borac, a Devrnja u 58, Simić u 84. i Šević u 88. minutu  za Jedinstvo. Žuti kartoni: Radulović, Novaković, Naranyić (Borac), Devrnja (Jedinstvo).Crveni kartoni: Trbojević, Varda (Borac).

BORAC: Goranović 7, Bomeštar 7, Tučić 7, Gaković 6, Varda 6, Radulović 7, Jovanović 7, Novaković 6, Nedić 7, Naranyić 7 (Trbojević), Miljuš 6 (Penov 7).

JEDINSTVO: Bašić 8, Stanković 8, Vilotić 8 (Šević 8), Beljin 8, V. Kordolup 8, Stepanović 8, Tomić 8, Devrnja 8 (Ostojić), M. N. Lazarević 8, Simić 8 (Cvijetić), Vlajin 8.

Igrači Borca, zasluženo su poveli. Gosti su promašili nekoliko dobrih šansi pre vođstva domaćina, da bi tek onda krenuli agresivnije i plod takve igre su tri gola u mreži domaćina. Uz to je Simić promašio penal.

V. Mihajlović

Vojvodina - Sloga (K) 2:7 (2:3)

NERADIN: Igralište Vojvodine, sudija Lemajić (Inđije). Strelci: Ćirić i Grubješić za Vojvodinu, Laban tri, Kokotović dva, Popadić i Bursać za Slogu.

VOJVODINA: Jovičić, Kalušević, Ivanić, Crepulja, Ristić, M. Bizumić, Ćirić, Nikolić, Grubješić,  Milojković, B. Bizumić.

SLOGA: Lazić, Nemanja Rebić, Nebojša Rebić, Dunčić, Kokotović, Knežević, Popadić, Bursać, Laban, Janković, Željko.

Gostujući igrači imali su mnoštvo zrelih prilika, ali su uspeli da realizuju samo sedam. Domaćini su bili borbeni, što nije bilo dovoljno ni za bod.

M. S.

Fruškogorac - Sloga (M) 9:1 (4:0)

MALI RADINCI: Igralište Fruškogorca, sudija Šaponja (Novi Banovci). Strelci: Panjak u 6, 73. i 83, Zec u 25, Popović u 38. i 53. i Pavlović u 41, 60. i 72. za Fruškogorac, a Đokić u 80. minutu za Slogu. Žuti karton: Simetić (Sloga).

FRUŠKOGORAC:  Grubić, Popović, Ristić (B. Knežević), Pavlović, Graovac, Bajić, Zec, Panjak, Dakić, Mioković, Samaryija.

SLOGA: Bradić, Čavić, Kotolenko, Brković, Đokić, Kusić, Simetić, Stojić, Sibinkić, Radošević, Novaković.

Domaćin je opravdao svoj kvalitet odličnom i efikasnom igrom. Najbolji pojedinac susreta bio je Milan Pavlović, trostruki, strelac.

R. Mioković

27. oktobar - Planinac 1:3 (1:1)

ŠATRINCI: Igralište 27.oktobra, sudija Gavrić (Novi Banovci).Strelci: Greč u 5. za 27. oktobar, a  Nikolić u 17, Popović u 61. i Basara u 89. minutu za Planinac. Žuti kartoni: Sabo (27. oktobar), Nikolić (Planinac).

27. OKTOBAR: Lekić (Sabo), Repaš (Fekete), S. Juhas, O. Radojčić, V. Radojčić, Mihajlik, Marković, K. Birinji, Segedi (Varga), Greč, Jović.

PLANINAC: Marković, Petrović, Živančević, Đukić, Đukić, Žugić, Stepanov (Lovrić), Popović, Nikolić, Avramović (Basara), Ilić.

Bila je to veoma zanimljiva utakmica.Sve do posledenjeg sudijinog zvižduka rivali su se smenjivali u napadima, stvorili niz šansi, ali na kraju gosti mnogo srećniji i spretniji.

J. Juhas

ŠATRINCI: 27.oktobar - Planinac 1:3, NERADIN: Vojvodina - Sloga (K) 2:7, DONJI PETROVCI: Donji Petrovci - Car Uroš 1:5, JARKOVCI: Borac - Jedinstvo (K) 1:3, MALI RADINCI: Fruškogorac - Sloga (M) 9:1, GRABOVCI: Graničar - Borac (S) 4:0. Polet iz Nikinaca je bio slobodan.

1. Graničar (G)  21     17     1      3      62:30        52

2. Jedinst. (K)   22     16     3      3      65:24        51

3. Polet    21     13     2      6      52:32        41

4. Fruškog.      21     13     1      7      75:44        40

5. Vojvodina     21     11     5      5      62:40        38

6. Car uroš      22     10     4      8      65:41        34

7. D. Petrovci   21     10     3      8      42:37        33

8. Planinac      21     10     3      8      40:35        33