Opštinska liga Ruma, Irig, Inđija - Stara Pazova: Zlatni golovi Samardžića

12.05.2021. 09:45 09:47

Sloga (M) - Graničar (G) 2:3 (2:0)

MARADIK: Igralište Sloge, sudija Stojković (Dobrinci). Strelci: Kotolenko u 36. i Brković u 45. za Slogu, Mitrović u 54. i 58. i M. Samardžić u 68. minutu za Graničar.

SLOGA: Perić 7, Čavić 7, Gudalović 7, Kotolenko 7, Brković 7, Vokić 8, Kusić 7, Novaković 7, Lazarević 7, Radošević 7, Živančević 7.

GRANIČAR: Mijalčić 7, Rankić 7, Crnković 7, Kardaš 7 (Mitrović 8), Taborović 7, Bukorac 7 (Stević), M. Samardžić 8 (Jović), S. Jovanović 7, Novaković 7, Ristivojević 8.

U dosta zanimljivoj igri, favorizovani gosti su slavili.Konačan rezultat je mogao biti i drugačiji, da su domaćini imali više snage u nastavku igre. Džoker gostiju Mitrović je iz dve šanse postigao i dva gola.A, M. Samardžić je doneo pobedu gostima koja zlata vredi.U borbi za prvo mesto.

Z. Davidovski

Polet - Donji Petrovci 3:1 (1:0)

NIKINCI: Igralište Poleta, sudija Mandić (Inđija). Strelci: Gemeri u 15. i Marković u 48. i 50. za Polet, Vujović u 60. minutu za Donje Petrovce. Žuti kartoni: Miletić (Polet), N. Jovanović (Donji Petrovci).

POLET: Veljović 7, Lozančić 7, Cvijanović 7 (Kosanović 6), B. Likić 7 (Nešković 7), Gemeri 7 (Vasić 7), Stevanović 7, Kulić 8 (Jandrić 6), Marković 8, N. Petrović 7, Miletić 7, Perić 7.

DONJI PETROVCI: Tomić 7, V. Oparušić 6, D. Jovanović 7 (Ivanić 6), Diklić 6, Vujović 7, N. Oparušić 6, Sladoja 6, Šaša 7, Tanasković 6, N. Jovanović 7.

Domaća odbrana je igrala organizovano. A, navala stvorila pet šest izuzetnih prilika. Gemeri i Alen Marković su bili najzaslužniji što je Polet trijumfovao.

N. Petrović

Car Uroš - Borac (J) 1:1 (1:0)

JAZAK: Igralište Cara Uroša, Hemun (inđija).Strelci: LJ. Bojić u 26. za Car Uroš, Gaković u 68. minutu (iz penala) za Borac. Žuti kartoni: Radošević, Poznan (Car Uroš), Tučić (Borac).

CAR UROŠ: Radošević 8, Gostović 8, LJ. Bojić 8, Knežević 5, Opačić 6, Poznan 7, Papović 7, M. Bojić 7, Rakita 7 (Tešić), Grujić 7, Mladenović 7 (Utvić).

BORAC: Goranović 7, Bomeštar 7, Tučić 7, Gaković 8, Varda 8, Radulović 7, Jovanović 7, Nedić 6, Narandžić 8 (Trbojević), Penov 7, Miljuš 7.

Igrači Borca, zasluženo su odneli bod. A,domaćini su promašili desetak šansi i onda su na kraju pošteno kažnjeni.Čak im je Knežević poklonio i najstrrožu kaznu. LJ. Bojić je doneo vođstvo domaćinu posle centaršuta.

LJ. Bojić

Planinac - Borac (S) 2:1 (1:1)

RIVICA: Igralište Planinca, sudija Vasić (Irig).Strelci: Nikolić u 2. i Ilić u 88. za Planinac, a Ninković u 10. minutu za Borac. Žuti kartoni: Mitrović, Stepanov (Planinac), Vidović, Ninković, Stričević (Borac).

PLANINAC: Marković 8, Mitrović 8, Živančević 8, Petrović 8, Ilić 8, Đukić 8, Stepanov 8, Žugić 8 (Ćosić 9), Popović 8, Nikolić 8 (Avramović 9), Basara 8 (Lovrić 8).

BORAC: Tomašević 7, Đaković 7, Janković 7, Nešković 7, Ninković 7, Maksić 7, Stričević 7, Vidović 7, Lukić 7, Ratković 7, Šivoljski 7.

Mlađani i talentovani Ćosić (16 godina) i Avramović (18 godina), ulaskom u igru, doprineli su pobedi domaćina.

I. Smiljanić

27. oktobar - Vojvodina 2:4 (1:2)

ŠATRINCI: Igralište 27. oktobra, sudija Dančulo (Inđije). Strelci: D. Radojčić i Mihajlik za 27. oktobar, Grubješić, Nikolić, M. Bizumić i B. Bizumić za Vojvodinu.

27. OKTOBAR: Lekić, Repaš, O. Radojčić, S. Juhas, V. Radojčić, Mihajlik, Marković, Segedi, Sabo, Greč, D. Radojčić.

VOJVODINA: Jovičić, Kalušević, Ivanić, Crepulja, Ristić, M. Bizumić, Ćirić, Nikolić, Grubješić,  Milojković, B. Bizumić.

Gostujući igrači imali su mnoštvo zrelih prilika, ali su uspeli da realizuju samo četiri i tako osvoje bodove. Domaćini samo igrali borbeno, što nije bilo dovoljno ni za bod, a kamoli da se slavi.Mihajlik i D. Radojčić su postigli izvanredne golove iz slobodnih udarca sa oko 20 metara.

J. Juhas

Jedinstvo (K) - Fruškogorac 7:4 (2:1)

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, sudija Mitrović (Dobrinci). Strelac: M. J. Lazarević u 16. i 63, Šević u 34, Simić u 49. i 56, Tomić u 68. i Ostojić u 87. za Jedinstvo, a Pavlović u 38, 50, 63. i 70. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: Šević, M. N. Lazarević, S. Lazarević, M. Spasojević (Jedinstvo), Maletić (Fruškogorac).Crveni karton: Maletić (Fruškogorac).

JEDINSTVO: Bašić 8, Stanković 8, M. J. Lazarević 8, Šević 8 (Tomić), V. Kordolup 7, Stepanović 8 (Vlajin), Devrnja 8 (Ostojić 8), Beljin 8 (I. Spasojević), Simić 8 (S. Lazarević), M. Spasojević 8, M. N. Lazarević 8.

FRUŠKOGORAC:  D. Knežević 7, Ristić 7 (B. Knežević), Antonić 7, Maletić 7, Stojković 7, Pavlović 9, Graovac 7 (Bajić), Zec 7, Panjak 7, M. Knežević 7, Mioković 7.

Rivali su opravdali svoj kvalitet odličnom i efikasnom igrom. Najbolji pojedinac susreta bio je Milan Pavlović, četvrostruki, strelac za goste.

V. Mihajlović

RIVICA: Planinac - Borac (S) 2:1, MARADIK: Sloga - Graničar (G) 2:3, KRALJEVCI: Jedinstvo - Fruškogorac 7:4, JAZAK: Car Uroš - Borac (J) 1:1, NIKINCI: Polet -Donji Petrovci 3:1,  ŠATRINCI: 27. oktobar - Vojvodina 2:4. Sloga iz Krnješevaca je bila slobodna.

 1. Graničar (G) 20     16     1      3      58:30        49

 2. Jedinst. (K)  21     15     3      3      62:23        48

 3. Polet  21     13     2      6      52:32        41

 4. Vojvodina    20     11     5      4      60:33        38

 5. Fruškog.     20     12     1      7      66:43        37

 6. D. Petrovci 20     10     3      7      41:32        33

 7. Car Uroš     21     9      4      8      60:40        31

 8. Planinac     20     9      3      8      37:34        30