Opštinska liga Pećinci: Poveli pa primili 10 golova

12.05.2021. 09:31 09:33

Lovac - Mladost (P) 10:1 (5:1)

KARLOVČIĆ: Igralište Lovca, sudija Mihajlović (Šimanovci). StrelcI: Borkovac u 13, 65. i 70, Vukašinović u 17. i 80, Gmizić u 29, 37, 43. i 85. i M. Bošković u 65. za Lovac, D. Vasić u 9. miunutu za Mladost.

LOVAC: Mirković, N. Bošković, Radosavljević, Mitrović, Devrnja, Garašin, Gmizić, M. Bošković, Vukašinović, Borkovac, Jevđenić.

MLADOST: Budimčić, Jovanović, Tošić, Stošić, Petrović, M, Vasić, Đekić, Rajić, D. Vasić, Dobrilović, Krstić.

Vođstvo gostima doneo je D. Vasić i to je bilo sve od njih. Posle toga bilo je samo pitanje koliko će puta gostujući golman Budimčić vaditi loptu iz svoje mreže.

M. Stepanović

Vitez - Hajduk (Š) 0:4 (0:3)

SUBOTIŠTE: Igralište Viteza sudija Ćirak (Deč).Strelci:  Belić u 11. i 33, Krstović u 35. i Arsenović u 68. minutu.

VITEZ: Novaković 7, D. Koldžić 7, Cvejić 7, Živić 7, Pantović 7, Miloš Radaković 7, Damjanović 7, Nikolić 7 (Lepotić), Modrag Radaković 7, B. Koldžić 7 (D. Matić), Cucić 7.

HAJDUK: Milojević 7, Vojkić 7, Milovanović 7,  Skopljak 7, Masal 7 (Arsenović 8), Ilić 7, Vagić 7 (Bosančić), Krstović 8, Vračević 7 (Kovačević), Lemajić 7, Belić 9.

Fudbaleri Viteza, pružili, su dostojan otpor, daleko boljem rivalu. I, imali su i nekoliko povoljnih šansi.

P. Grujić

Kupinovo - Sloven 1:1 (1:0)

KUPINOVO: Igralište Kupinova, sudija Jovanović (Popinci). Strelci: O. Đuričić u 5. za Kupinovo, a Čikić u 56. minutu za Sloven.

KUPINOVO: M. Đuričić 7, D. Lazić 7, Vilotijević 7, S. Lazić 7, O. Đuričić 7 (Marjanović 7), Vukić 7,  (Stanković), Madžarević 7 (Milijašević), Plavšić 7, N. Bošković 7 (Radovanović 7), Stajčić 7, Zujić 7.

SLOVEN: Kardaš 7, Nikolić 7, Čikić 8, Gmizić 7, Stanojević 7, Nebrigić 7, Tojaga 7, N. Radaković 8, Nenadov 7, Gajić 8, M. Smiljanić 8.

Gosti doputovali sa namerom da ne izgube.Brzo su primili gol, ali se, posle toga, ni jednog trenutka nisu predavali. Čikić je poravnao rezultat i ispiunio nameru svog kluba.

D. Vukić

KUPINOVO: Kupinovo - Sloven 1:1, KARLOVČIĆ: Lovac -Mladost (P) 10:1, SUBOTIŠTE: Vitez - Hajduk (Š) 0:4.

1. Hajduk (Š)     14     13     1      0      73:8  40

2. Lovac    14     11     1      2      63:24        34

3. Mladost (P)   16     7      0      9      28:59        21

4. Kupinovo       16     5      6      5      26:31        21

5. Sloven  6      4      3      9      30:51        15

6. Vitez     16     0      1      15     17:59        1

Opštinska liga Pećinci: Lovci ulovili bodove

07.04.2021. 16:19 16:21