MFL Ruma, Irig,Inđija, Stara Pazova: Preokret u nastavku

07.04.2021. 16:35 16:36

Jedinstvo (K) - Car Uroš 3:2 (1:2)

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, sudija Nikolić (Ruma).Strelci: M. J. Lazarević u 37. i 63. i Ostojić u 85. za Jedinstvo, a Rakita u 26. i 43. minutu za Car Uroš. Žuti kartoni: Šević, Ostojić (Jedinstvo). Crveni karton: Grubanski (Car Uroš).

JEDINSTVO: Bašić 8, M. J. Lazarević 8, V. Kordolup 8, Šević 8, Simić 8, Tomić 8, M. N. Lazarević 8 (Popović 7), Vlajin 8, I. Spasojević 8 (Stanković 7), S. Lazarević 8 (Ostojić 8), M. Spasojević 8.

CAR UROŠ: Grubanski -, Gostović 7, Vrhovac 7, LJ. Bojić 7, Opačić 7, Tešić 7, Utvić 7 (Šmit 7), Rakita 8, Grujić 7, Poznan 7, Mladenović 7.

U dosta zanimljivoj igri domaćini su slavili. Gosti su od 34. minuta ostali bez golmana Grubanskog, koji je dobio crveni karton, jer je napravio prekršaj kao poslednji igrač.

U nastavku razvila se prava bitka na terenu, i na kraju slavio je ipak bolji tim.

P. Mihajlović

Fruškogorac - Vojvodina 2:3 (0:1)

MALI RADINCI: Igralište Fruškogorca, sudija Lepotić (Inđija). Strelci: Pavlović i Stojković za Fruškogorac, Mitić dva i Ćirić za Vojvodinu.

FRUŠKOGORAC: Grubić, Ristić, Maletić, Stojković, Pavlović, Graovac, Bajić, Zec (Radvanj), Mioković (Gojković), Samaryija (Panjak), Popović (Topić).

VOJVODINA: Jovičić, Kalušević, Benežan, Stojšić, Ristić, Radinarević (Milovanović), Ćirić (Nikolić), Bjelivuk, Mitić (Ivanić), Grubješić, Škorić.

Gosti su igrali čvrsto u odbrani. A onda su brzo kretali u kontre, tako su postigli sva tri gola i došli do slavlja.

R. Mioković

Graničar - 27. oktobar  5:0 (1:0)

GRABOVCI: Igralište  Graničara, sudija Daljević (Stara Pazova).Strelci: Đorđić u 5, Kardaš u 48, 51. i 55. i Novaković u 89. minutu.Žuti karton: Rankić (Graničar).

GRANIČAR: Mijalčić 8, S. Jovanović 7, Rankić 7, Milovanović 7 (Jović 7), Vukašinović 6, Kardaš 9, Đorđić 9, M. Samaryić 8 (V. Samaryić 7), Rajačić 7, Novaković 7 (Lazić 6), Ristivojević 7.

27. OKTOBAR: Lekić 5, Mihajlik 6, S. Juhas 6, V. Radojčić 6 (Jović 6), Šević 6, K. Birinji 6, Greč 6, Pavin 8, Sabo 6, Marković 6, D. Radojčić 6.

Šatrinčani nisu mogli pružiti dostojan otpor daleko boljim domaćinima, ali su se časno borili. Jednostavno, igrači 27. oktobra, nisu imali snage, a domaćini su  odigrali utakmicu u jakom ritmu. Sava Đorđić, kapiten domaćih, načeo je mrežu gostiju, potom je bilo sve rutinski.

M. Ristivojević

Donji Petrovci - Planinac 2:1 (1:0)

DONJI PETROVCI: Igralište  Donjih Petrovaca, sudija Jovanović (Grabovci).Strelci: Šaša u 19. i Zekanović u 50. za Donje Petrovce, Avramović u 62. minutu za Planinac. Žuti kartoni: N. Oparušić, Zekanović, Tanasković, Šaša (Donji Petrovci), Žugić, Ćosić (Planinac).

DONJI PETROVCI: Tomić 7 (V. Oparušić), Zekanović 8,5, Diklić 8, Jekić 8,5, Sladoja 8, N. Oparušić 8, Tanasković 8, Jovanović 8,5, Šaša 9 (Nikolić), Stanisavljević 8.

PLANINAC: Marković 6, Mitrović 6, Živančević 6, Petrović 6, Đukić 6, Žugić 6 (Ćosić 6), Mitrović 6, Stepanov 6, Popović 6 (Nikolić, Basara), Lovrić 6 (Milošević), Šabić 6 (Pavličević), Avramović 7,5.

Domaći fudbaleri imali desetak zrelih prilika, ali su uspeli da realizuju samo dve. Gosti zato imali više sportske sreće, jer su mogli doživetii pravu katastrofu.

K. Jovanović

Sloga (M) - Polet 1:3 (0:2)

MARADIK: Igralište Sloge, sudija Mitrović (Dobrinci).Strelci: M. Milošević u 70. za Slogu, Marić u 20. i Stevanović u 24. i 87. minutu (oba iz penala) za Polet. Žuti kartoni: Bogunović, Radošević, Čavić (Sloga), Nešković (Polet).

SLOGA: Perić 7, Milin 7 (Radošević), Čavić 7, Kotolenko 7, Vokić 7, Novaković 6, Kusić 7, Milošević 6, Bogunović 7 (Sibinkić), Lazarević 6, Tatić 7.

POLET: Veljović 6, Cvijanović 7 (Lozančić), Stevanović 8, Kulić 8, Marić 8, Marić 7, Nešković 6,  Damjanović 7 (Jandrić), Marković 7, N. Petrović 7, Vidić 6, Miletić 7.

Domaćini su dva puta skrivili najstrožu kaznu. I oba puta sa penala siguran izvođač je bio Stevanović. U gostujućoj ekipi skoro da nije bilo slabog igrača, osim kiksa golmana Veljovića, kada su domaćini postigli gol. Kod gostiju najviše se istakao agilni Nenad Kulić, koji je bio motor svih gostujućih akcija.

Z. D.- N. P.

Borac (S) - Sloga (K) 2:5 (1:1)

STEJANOVCI: Igralište Borca, sudija Dančulo (Inđija).Strelci: Milić u 43. i Đaković u 59. za Borac, Lazić u 41, Dunčić u 48, Kokotović u 63, Janković u 77. i Despić u 80. minuta za Slogu.Žuti kartoni: Kresojević (Borac), M. Đorđević (Sloga).

BORAC: Dobrojević, Petrović (Janković), Maksić, Zeljajić, Đaković, Milić, Šivoljski, Vidović (S. Mirković), Nešković (N. Mirković), Kresojević, Ratković.

SLOGA: Nikolić (Vrabčić), Antonijević, M. Đorđević, J. Đorđević, Dunčić, Janković, Knežević, Lazić, Kokotović (bursać), Željko (Despić), Jovanović (Velikić).

U timu domaćina nije bilo kapitena Marka Ninkovića i to se odmah osetilo. Jednostavno bez njega Stejanovčani su igrali mnogo slabije. D. Ninković

DONJI PETROVCI: Donji Petrovci - Planinac 2:1, MALI RADINCI: Fruškogorac - Vojvodina 2:3, GRABOVCI: Graničar - 27. oktobar 5:0, STEJANOVCI: Borac - Sloga (K) 2:5, MARADIK: Sloga - Polet 1:3, KRALJEVCI: Jedinstvo - Car Uroš 3:2. Borac iz Jarkovaca je bio slobodan.

 1. Jedin. (K)    16     12     2      2               50:18       38

 2. Polet  16     11     2      3                       42:20       35

 3. Graničar (G)        15     11     1      3               43:22       34

 4. Vojvodina    16     9      5      2               45:20       32

 5. Fruškogorac       15     9      1      5      49:31        28

 6. D Petrovci  16     8      3      5               34:25       27

 7. Car Uroš     16     7      3      6               47:31       24

 8. Planinac     16     7      1      8               26:28       22