MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ZAPAD Miražić spasao Kuzminčane

25.11.2020. 11:35 11:37

Graničar (K) - Graničar (A) 2:2 (0:0)

Rivali su odigrali odličnu utakmicu u prvom poluvremenu. Potpuno su igrali otvoreno sa dosta šansi.

Gosti su nastavku poveli sa 2:0 i činilo se da je taj rezultat za domaćine nedostižan. Tada je u igru ušao Miražić. Prvo je smanjio vođstvo gostiju s penala, a u nadoknadi, izvanrednim udarcem sa oko 25 metara poravnao rezultat.

B. Cvetičanin

KUZMIN: Sadioin Graničara, sudija Radovac (Ruma). Strelci: Miražić u 82. (iz penala) i 94. za domaće, a A. Nešković u 62. i Grbatinić u 74. minutu za goste. Žuti kartoni: Vladisavljević, Darko Pečenica (domaći), A. Nešković, Trlajić, Skakavac (gosti). Crveni kartoni: Darko Pečenica (domaći), Andriška (gosti).

GRANIČAR (K): Hristov, Vladisavljević (Zečević), Petrić, Simić (Belić), Mitrović (Makitanović), Dejan Pečenica, Stefanović, Darko Pečinica, Vranjković, Vukadinović (Miražić), Nedimović.

GRANIČAR (A): Gledić, Trlajić, Vasiljević, Skakavac, Šipka, Grbatinić, Starčević, V. Mijanović, A. Nešković, Andriška, Šibalić (Vurdelja).

Sremac (J) - Fruška gora 0:3 (0:0)

Domaći su imali nekoliko lepih šansi i zaslužili su po igri makar bod. U nastavku, greškama pomoćnog sudije Nikoline Divljak, koja nije podigla zastavicu kod čistih ofsajd pozicija, gosti su uspeli da postignu dva gola.

B. Gvoka

JARAK: Igrališgte Sremca,sudija: Savaović (Adaševci). Strelci: Cvijanović u 50. i Roksa u 76. i 79. minutu. Žuti kartoni: Milovanović, Kopunović (Fruška gora).Tomić (Sremac).

SREMAC: Mihajlo Gvoka 7, Miholjić 7 (Krčić), Milenko Gvoka 6, Tomić  6, Grujić 6, Mijatović 6, N. Gvoka 6, Branislav Daničić 6, Vasiljević 6 (Ristić), Blagojević 6, Nikolić 6.

FRUŠKA GORA: Mandić 7, Obrenović 7, Kopunović 7 (Karanfilović 6), Đurđević 6, Tešić 7, Bežanović 6, Brrinji 7, Milovanović 7, Cvijanović 8, Roksa 8 (Kolarović 6), Vidaković 7.

Zeka Buljubaša - Obilić 3:2 (0:1)

Ravnjanci zasluženo slave posle dobre igre.  Favorizovani gosti iz Kukujevaca malo su pokazali, mada imaju zasigurno najbolji sastav u ligi. Još u prvom poluvremenu, koje su završili vođstvom, igrali su odlično, ali u nastavku sve je bilo u znaku domaćina.

M. Stanković

RAVNJE: Igralište Zeke Buljubaše, sudija Bjelan (Hrtkovci). Strelci: Belovuković u 50. (iz penala), Đokić u 55. i M. Martinović u 89. za Zeku Buljubašu, Drobnjak u 44. i D. Janković u 65. minutu za Obilić. Žuti kartoni: Kukić, M. Martinović (Zeka Buljubaša), J. Mikić, Bolić, D. Janković, Drobnjak, Milosavljević (Obilić).

ZEKA BULJUBAŠA: Nikolić, D. Martinović, N. Pavlović, Belovuković, Kukić, Begović, Đokić, Dragić, Krstić, M. Martinović, Turudić (Živković).

OBILIĆ: Medaković, Bastašić, M. Zec, Medić, J. Mikić, Milosavljević, Bolić, A. Zec, Drobnjak, R. Mikić, D. Janković.

Sremac (B) - Trgovački 3:0 (3:0)

Igrači Trgovačkog nisu iskoristili nekoliko izvanrednih prilika. Ali, zato su domaći uspeli da postignu tri lepa gola posle početničkih grešaka gostujuće odbrane.

S. Vojnović

BERKASOVO: Igralište Sremca, sudija Negovanović (Sremska Mitrovica). Strelci: S. Mijatović u 14, Z. Smajić u 23. i M. Mijatović u 31. minutu.

SREMAC: Kolarević, Šumaruna, Vranov, Čavić, Subić (Levaja), N. Smajić, Z. Smajić, M. Mijatović, S. Mijatović, Bibić (Đorđević), Papuga (Milijaš).

TRGOVAČKI: Manojlović, S. Đokić (Lukić), Korolija, N. Nikolić, Aćimović, Mataruga, A. Đokić (Ćetković), S. Nikolić, Mijatović (Tot), Krnetić, Drča (Paripović).

Jednota - Erdevik 0:6 (0:4)

Prava prvenstvena utakmica. Po igri i šansama, gost iz Erdevika je zaslužio još ubedljivu pobedu, a domaćini,  po ko zna koji put, potpuno nemoćni.

E. Hrček

ŠID: Igralište Jednote, sudija Tadić (Sot). Strelci: Širadović u 6. i 43, Stambolija u 24. i 39, Trgić u 65. i Jelčić u 91. minutu.Žuti kartoni: Majher (Jednota), Jelčić (Erdevik).

JEDNOTA: Majher, Danilović, R. Kotarlić, Stankić, Grujić, Poluga, Nebojša Jakšić, Miočinović, Drljača, Miljenović, Jovanović.

ERDEVIK: Mergl, Ljiljak (Trgić), Vukadinović, Jelčić, Jovanović, Štrbac, Širadović, Marinović, Radić, Stambolija, Šolaja.

Jedinstvo (R) - Bikić 0:0

Igrao se dobar fudbal, čvrst,muški.  Gosti su igrali organizovano u odbrani, sa željom da ne prime gol. Domaći su igrali napadački. Nekoliko puta su opasno ugrozili gostujuću mrežu, ali na kraju ostalo je nepoluranih 0:0.

Z. Jović

RUMA: Igralište Jedinstva, sudija Bošković (Salaš Noćajski).Žuti kartoni: Jović (Jediunstvo), Vasić, Đorđević, Bajrami, G. Momčilović (Bikić).

JEDINSTVO:  Kuhar 7, Eror 6 (Mađešić 6,5), Jović 7, Greč 7, Milić 7, Paunković 6,5, Aračić 7 (Mudrić 6), Mayarac 7  (Nedić), Rek 6, Ilić 7, Radojčić 6.5.

BIKIĆ: Stojadinović 7, Vasić 6,5, G. Momčilović 7, Dević 7 (Baštić), D. Momčilović 7, Jovičilić 6, bosanac 7, Bajrami 6,5, Dobrić 6, Đorđević 6,5.

Zmaj - Sloga (Č) 8:2 (6:1)

Gosti su se branili, i doputovali su u Noćaj sa samo deset igrača. Domaći su imali stalnu terensku incijativu mnogo propuštenih šansi.  Izvanredan gol postigao je Vitas u 47. minutu sa 20 metara iz slobodnog udarca. Loptu je poslo ispod same prečke.

B. Bogdanović

NOĆAJ: Igralište Zmaja, sudija Petrović (Šid). Strelci: Ilić u 17, Vitas u 19, 31. i 47, Jelikić u 33. i 35,  M. Parmaković u 40. I Zackalicki u 72. za Zmaj, a Slobodan Kekić u 11. (iz penala) i Savić u 77. minutu za Slogu.

ZMAJ: Kljajić 6, Jesretić 7, M. Sretenović 6, V. Simeunović 7, Božjaković 7, M. Parmaković 7, Čupić 7, Vitas 8, Zackalicki 7, Jelikić 8, Ilić 7 (Bugarski 7, A. Sretenović).

SLOGA: Pejaković 6, Petković 6, Malić 6, Arambašić 7, Maričić 7, Zec 6, Slobodan Kekić 7, Savić 6, Blagojević 6, Cvjetić 6.

Fruškogorac - Sloboda 5:0 (2:0)

Jesenji lider je osvojio sva tri boda protiv Šašinčana, koji su doputovali sa samo deset igrača. Na kraju , gosti mogu biti zadovoljni rezultatom. Manđelošani su igrali odličan fudbal.

V. Cvjetić

MANĐELOS: Igralište  Fruškogorca, sudija Cvjetić (Čalma). Strelci: Panić u 29, 38. i 81, Dušan Grabić u 49. i M. Gajić u 59. minutu . Žuti kartoni: Đukić, Jošić (Fruškogorac), Topić, Stanojević (Sloboda).

FRUŠKOGORAC: Uglješić 8, Žižić 8, Dragoljub Grabić 8, M. Trnić 8, Đuričić 8, Dušan Grabić 8, Jošić 8, Ž. Đorić 8 (Lukić 8), Panić 9 (M. Gajić 8), Mačkić 8 (Đukić 8), R. Krstić 8 (Lužajić 8).

SLOBODA: Vuković 6, Šulaja 6, Antonić 6, Zmijanac 6, Topić 6, B. Ristanović 6, Poznan 7, Topalović 6, Mijatović 6, Stanojević 6.