Opštinska liga Bačka Palanka: Sigurni Neštinci

14.10.2020. 09:34 09:37

Neštin - Krivanj 4:1 (1:1)

NEŠTIN: Igralište Neština, sudija Bojanić (Bačka Palanka). Strelci: Vasilić u 37, Moravac u 59, S. Valentik u 71. i Ludelka u 84.za Neštin, a Pavlov u 28. minutu za Krivanj. Žuti kartoni: V. Ćulibrk, Sič (Neštin), Vasiljević (Krivanj).

NEŠTIN: V. Ćulibrk, M. Valentik, Sič, Gnjatović, Pudelka, S. Ćulibrk (Fabri), Božin, Vukmirović (Vujović), S. Valentik (Roža), Vasilić, Moravac.

KRIVANJ: Nađ, Jovović, Mučaj, Stanković, Vasiljević, Jovanović, Pavlov, Kočonda, M. Streski (Kocić), Karačonji (Doboš, Cehmajster), Salijević (Bujak).

Bila je to igra sa puno akcija, posebno su se isticali domaćini, u drugom poluvremenu, od mnogobrojnih šansi postigli samo još tri gola.

N. Vasilić

Slavija - Borac (V) 0:4 (0:1)

BOĐANI: Igralište  Slavije, sudija Radun (Bačka Palanka). Strelci: N. Međedović u 14, Šmitran u 60. i 70. i O. Međedović u 65. minutu.

SLAVIJA: Drača, Takač, Stefanović, Skeja, Dević, Smoljanski, Sekulić, Horvat, Z. Jovanović, Kutina, Naumov.

BORAC:  Đurica (Petković), Miklušev, O. Međedović, N. Arbutović, Miljević, Pokrajac, Šmitran, Trebovac, Bocka, M. Arbutović (Aleksić), N. Međedović (Kerkez).

Gosti iz Vizića igrali su odlično.

A. Horvat

Bačka (BP) - Bačka (D) 3:1 (1:1)

BAČKA PALANKA: Igralište Bačke, sudija Latinović (Bačka Palanka). Strelci: Ahmetović u 45, B. Lukač u 79. i Sokolović u 89. za domaće, a Makar u 10. mimnuti za goste. Žuti kartoni: Gostović, V. Karpov (domaći), Kapetanov (gosti).

BAČKA (BP): Jarić, Gostović, Balinović, B. Lukač, B. Bjeloš (Golić), D. Bjeloš, Ahmetović, Miškov, Sokolović, V. Karpov, Pavlović.

BAČKA (D): Vučenović, Budić, Lakić, Kapetanov, Đaković, Milić, Lukić (Bajac), Malacko (Gajić), Makar (Paroški), Zelen (Nikolić) Danilov.

U duelu dva imenjaka, odigrana je fina, dobra i prava fudbalska utakmica.Domaćini su propustili dosta povoljnih prilika posle ranog vođstva gostiju.Tek u nastavku domaćini su postigli, još dva gola, i tako ostvarili očekivanu pobedu.

Z. Karpov

Naša zvezda - Mladost 4:1 (2:0)

SILBAŠ: Igralište Naše zvezde, sudija Mudrinić (Bačka Palanka). Strelci: Pisarev dva, Zec i Jovicki za Našu zvezdu, Zagorčić za Mladost.

NAŠA ZVEZDA: Dukić, M. Vladislav, P. Vladislav (Danilov), Potkonjak, Inđić (Babić), Laćarak (Torić), Jovicki, Pilipović, Zec (Panić), Pisarev (Staletović), Majstorović.

MLADOST: Nedić, Kovačević, Fin (Dobre, Kecman), Stanković, N. Đukić, Ćulibrk, S. Đukić, Lukač, Babić, Bjelobrk, Stefanović, Zagorčić.

U lepoj fudbalskoj igri, domaćini, su bili bolji rival.

M. Budić

Soko - Orlovi 1:1 (1:1)

NOVA GAJDOBRA: Igralište Sokola, sudija Dražić (Bačka Palanka). Strelci: Trivunović u 19. za Soko, a Prole u 6. minutu za Orlove. Žuti kartoni: Lučić, Ćurčić (Soko). Crveni karton: Tomić (Orlovi).

SOKO: Crnčević, Matković, S. Adamović, Dragović, S. Ratković (D. Ratković), M. Adamović (Lučić), Ćurčić, Komad (Gušić), Trivunović, Albijanić, Đurica(Rodić).

ORLOVI: D. Gašić, Polić, Benka, Maletin, Fodora, Čubrilo, Bundalo, Antonić (Tomić), Prole, Avramović, Dovičin.

Iznenađenje u Novoj Gajdobri. Gosti su  neočekivano poveli, a domaći su brzo izjednačili, ali su potom propustili nekoliko prilika. Gosti u nastavku borbenom igrom osvojili veliki bod.

R. Anđelić

Proleter - Bački Hajduk 0:2 (0:1)

KARAĐORĐEVO: Igralište Proletera, sudija Bojanić (Bačka Palanka). Strelci: T. Nikolić i D. Nikolić.

PROLETER: Andrejić, Kelenc, Konkolj, Končar, Kalaba, Popadić (R. Peleniš), Z. Peleniš, Batez,  Popović, Kajtez, Ilić.

BAČKI HAJDUK: Njenjić, Segedi, M. Janović, Hadžić, Bojić, V. Radić, D. Nikolić, D. Živanović, Badivuk, O. Živanović, T. Nikolić.

Mogli su igrači Bačkog Hajduka slaviti i ubedljivije.

M. Milišić

NOVA GAJDOBRA: Soko - Orlovi 1:1, BAČKA PALANKA: Bačka - Bačka (D) 3:1 , NEŠTIN: Neštin - Krivanj 4:1, KARAĐORĐEVO: Proleter - Bački Hajduk 0:2, BOĐANI: Slavija - Borac (V) 0:4, SILBAŠ: Naša zvezda - Mladost 4:1.

1. Naša zvezda  7      6      1      0      40:8  19

2. Soko      7      4      2      1      18:10        14

3. Neštin  7      4      1      2      27:12        13

4. Bačka (D)       7      4      1      2      22:11        13

5. Bačka (BP)     7      3      2      2      19:11        11

6. Bački Hajduk 7      3      1      3      13:12        10

7. Krivanj 7      3      1      3      12:15        10

8. Mladost 7      3      0      4      20:15        9