Međuopštinska liga Srem – Zapad: Lideru samo bod

30.09.2020. 13:57 13:59

Trgovački - Bikić 0:0

SREMSKA MITROVICA: Stadion Radničkog, sudija Bošković (Salaš Noćajski). Žuti kartoni: N. Nikolić, Trifunović (Trgovački), Knežević (Bikić).

TRGOVAČKI: Spasojević, N. Nikolić, Đokić (A. Đokić), Trifunović (Stojković), Erak (Stanić), Jakovljević, Aćimović, Mijatović, Alić (Delić), S. Nikolić, Drča.

BIKIĆ: Stojadinović, Đurđević, Vasić (Baštić), Jovičilić, Dević (Radmanovac), Bajrami, Kljajić, D. Momčilović, Bosanac (Knežević), Miletić, Dobrić.

Lider na tabeli odigrao je najslabiju partiju u prvenstvu, ali trgovci to nisu iskoristili, iako su imali nekoliko izvanrednih prilika.

S. Vojnović

Sloga (Č) - Graničar (A) 1:2 (1:2)

ČALMA: Igralište  Sloge, sudija Popović (Šuljam). Strelci: Cvjetić za Slogu, Vujić dva za Graničar.

SLOGA: Pejaković, Slavko Kekić, Milić, Timotijević (Blagojević), Malić, Cvjetić, Lakić, Zec (Arambašić), Draganović, Slobodan Kekić, Savić.

GRANIČAR: Gledić, Vasiljević, Bojanić, Grbatinić, Starčević, V. Mijanović (Šibalić), Radmanović, A. Nešković, N. Mijanović (Opojevlić), Miličić, Šipka.

Rivali su odigrali odličnu utakmicu, a prednjačili su Adaševčani koji  su slavili.

S. Kekić

Sremac (J) - Jedinstvo (R) 0:2 (0:1)

JARAK: Igralište Sremca, sudija Bilić (Morović). Strelci: Radojčić u 32. i D. Vuković u 70. minutu (iz penala). Žuti kartoni: Gvozdenović, Urošević, N. Gvoka, Bojan Daničić, Grujić, Milenko Gvoka (Sremac), Radojčić (Jedinstvo). Crveni karton: Tomić (Sremac).

SREMAC: Mihajlo Gvoka, Urošević (Jovanović), Gvozdenović, Milenko Gvoka, N. Gvoka, Grujić (Tomić), Simovljević (Petrović), Blagojević, Bojan Daničić, Cukić (Vasiljević), Mijatović.

JEDINSTVO: Kuhar, Mađešić (Jović), Eror, Greč, Milić, Paunković, Marinković (Arčić), Madžarac,  Mudrić (Rek), D, Vuković (Ilić), Radojčić.

Rumljani su zasluženo slavili, a bilo je šansi i za domaćine, ali i za ubedljiviju pobedu gostiju.

B. Gvoka

Sloboda - Obilić 3:4 (2:1)

ŠAŠINCI: Igralište Slobode, sudija Jovanović (Ruma).Strelci: Zmijanac u 13. i 71. i Milanović u 21. za Slobodu, a D. Janković u 14. i 63, Popović u 67. i Nedić u 89. minutu za Obilić. Žuti kartoni: Tomić (Sloboda), Nedić, J. Mikić, D. Janković, Popović (Obilić).

SLOBODA: Ivanović 8 (Vuković), Milanović 8, Poznan 8 (Antonić), Šulaja 8, A. Tomić 8, Topić 8, Zmijanac 9, Đaković 8, Vukmanović 8, Čanadžija 8 (Žegarac 7), B. Ristanović 7 (Malenković).

OBILIĆ: Medaković 7, Šućak 7, Ilibašić 8, Nedić 9, Popović 8, Bolić 7 (Považan), Drobnjak 8, R. Subić 7, J. Mikić 7, M. Zec 8 (A. Zec 8), D. Janković 9 (Ognjenović).

Igrači Slobode prokoclkali su pobedu.Dva puta su vodili, i mogli voditi i ubedljivije. Onda su gosti čak i poveli, Zmijanac je potom izjednačio  rezultat. I u samom finišu goste je poslužila sreća. Nedić je iskoristio dubinsku loptu i postigao lep gol i i svom timu doneo slavlje.

B. Ristanović

Fruškogorac - Zmaj 2:1 (2:1)

MANĐELOS: Igralište Fruškogorca, sudija Selaković (Laćarak). Strelci: Mačkić u 15. i Lužajić u 16. za Fruškogorac, a Jovanović u 35. minutu za Zmaj. Žuti kartoni: Dušan Grabić, Lužajić, N. Gajić, Đuričić (Fruškogorac), Božjaković, Jovanović, jelikić, N. Savić, Ilić (Zmaj).

FRUŠKOGORAC: Milić 7, N. Gajić 7, Đukić 7, M. Trnić 7, Panić 8, Dušan Grabić 7, R. Krstić 7, Jošić 7, Ž. Đorić 7 (Žižić, Nedić), Lužajić 7 (Tešanović), Mačkić 7 (Đuričić).

ZMAJ: Kljajić 6, Jesreti 6 (Đurić), Đurčić 6, Jovanović 6, Božjaković 6, M. Parmaković 6 (N. Savić),  Zackalicki 6, Vitorović 6, Jelikić 6, Ilić 6 (M. Sretenović).

Prava prvenstvena utakmica. Manđelošani su  odigrali opet odličnu utakmicu, što nije iznenadilo i goste iz Noćaja, koji su bili samo borbeni i više su pazili na svoju mrežu. Nenad Panić je bio nabolji pojedinac na utakmici. Pripremio je oba gola za domaćine.    V. Cvjetić

Fruška gora - Erdevik 3:1 (2:0)

RUMA: Igralište  Fruške gore, sudija Cvjetić (Čalma).Strelci: Cvijanović u 22. 24. i 62. za Frušku goru, a Jelčić u 78. minutu za Erdevik. Žuti kartoni: Roksa, Bežanović (Fruška gora), Bojanić (Erdevik).

FRUŠKA GORA: Mandić (Knežević), Karanfilović, Obrenović, Tešić, Cvjetićanin, Birinji,  Milovanović, Cvijanović, Roksa, Kolarević (Vidaković), Bežanović.

ERDEVIK:  Mergl, Rajić, Vukadinović, Jelčić, Marinović, Trgić, Štrbac, Pap, Radić (Bojanić), Cvetković (Stambolija), Širadović.

Razigrani i raspucani Vladimir Cvijanović doneo je domaćinu pobedu. Erdevičani su se predstavili, kao čvrsta i organizovana ekipa. Gostujući strelci su promašili čak šest velikih prilika, pa obućari mogu biti zadovljni što su slavili protoiv takve ekipe.

D. Čučin

Sremac (B) - Zeka Buljubaša 6:0 (4:0)

BERKASOVO: Igralište Sremca, sudija Filipović (Sremska Mitrovica). Strelci: M. Mijatović u 10, Z. Smajić u 20. i 26, Papuga u 29. i 61. i Subić u 75. minutu.

SREMAC: Milanović, Šumaruna, Vranov, Čavić 7, Subić (Milijaš), N. Smajić, Z. Smajić, M. Mijatović, S. Mijatović (Bibić), Eror (Ostojić), Papuga (Kolarević).

ZEKA BULJUBAŠA: Jeftić, D. Martinović, N. Pavlović, Begović, Kukić (Vlajnić), Belić, Đonlić, Belovuković, Krstić, Turudić, M. Martinović.

Domaćini su igrali dobar fudbali samo je sreća spasla goste još težeg poraza, mada su Ravnjanci imali šansu u 80. minutu, ali nisu iskoristili penal.

D. Krmar - Z. Vidović

Graničar (K) - Jednota 3:0 (1:0)

KUZMIN: Igralište Graničara, sudija Petrović (Šid). Strelci: Stefanović u 2. i Petrić u 70. i 80. minutu.

GRANIČAR: Hristov, Zečević, Petrić, Simić, Mitrović, Makitanović, Dejan Pečenica, Stefanović (Karalić), Darko Pečenica (Belić), Veselinović (Savić), Nedimović.

JEDNOTA: Janković (Majher), Poluga, Miljenović (Ćosić), Nedić, Dušan Medić, Stankić, Nebojša Jakšić, Drljača, Hrček, Jovanović.

Kuzminci su rutinski došli do pobede.Tri puta je gostujuća odbrana pogrešila, domaćini postigli tri gola i osvojili tri boda.

B. Cvetičanin

RUMA: Fruška gora - Erdevik 3:1, SREMSKA MITROVICA: Trgovački - Bikić 0:0, ŠAŠINCI: Sloboda - Obilić 3:4, KUZMIN: Graničar - Jednota 3:0, JARAK: Sremac - Jedinstvo (R) 0:2, BERKASOVO: Sremac - Zeka Buljubaša 6:0, MANĐELOS: Fruškogorac - Zmaj 2:1, ČALMA: Sloga - Graničar (A) 1:2.

1. Bikić    7      5      2      0      16:1  17

2. Obilić  7      5      2      0      22:9  17

3. Fruška gora  7      5      1      1      21:6  16

4. Fruškogorac 7      5      1      1      19:5  16

5. Jedinstvo (R) 7      5      0      2      12:5  15

6. Sremac (B)     7      4      2      1      15:6  14

7. Graničar (K)  7      3      2      2      11:7  11

8. Graničar (A)  7      3      2      2      9:9    11