MFL Ruma – Irig – Inđija – Stara Pazova: Odluka s penala

30.09.2020. 09:22 09:26

Polet - Graničar (G) 1:0 (0:0)

NIKINCI: Igralište Poleta, sudija Miškulin (Ruma). Strelac: Vidić u 88. minutu (iz penala). Žuti kartoni: Lozančić (Polet), Taborović, Mitrović, Lazić, Stanojević, Stević (Graničar). Crveni kartoni: Damjanović (Polet), Rankić (Graničar).

POLET: Veljović, Lozančić 7 (Cvijanović 7), Živić 8, Vidić 8, Perić 7, Stevanović 7, Marković 7, Marić 7, Damjanović 7, Miletić 7 (N. Petrović 7), Nešković 7 (Glušac).

GRANIČAR: Mijalčić 7, Stević 6, Lazić 6 (Rankić 5), Ristivojević 7, Vukašinović 7, Stanojević 7, Kostić 7 (Đorđić), Taborović 6 (Mitrović), Bukorac 6, Rajačić 6, Kovačević 7 (Gavrilović).

Domaćin je igrao mnogo bolje od svog riivala, ali nisu uspeli sve do finiša da probiju bedem gostiju. A onda su gosti skrivili penal.  Stević je srušio N. Petrovića, a sjajni Vidić je realiziova najstrožu kaznu.

N.  Petrović

Car Uroš - Borac (S) 4:2 (2:1)

JAZAK: Igralište Car Uroša, sudija Dančulo (Inđija). Strelci: Opačić u 7. i 81, Papović u 26. i Mladenović u 80. za Car Uroš, a Kresojević u 8. (iz penala) i Keskenović u 74. minutu za Borac. Žuti kartoni: Rakita (Car Uroš), Dejan Janković (Borac). Crveni karton: Kresojević (Borac).

CAR UROŠ: Gubranski 8, Vrhovac 9, Utvić 7 (Antonijević), Opačić 9 (Bojić), M. Vukmirović 7, Papović 8, Spasojević 7, Rakita 8, Grujić 8, Tešić 8 (Mirković), Mladenović 9.

BORAC: Dušan Janković 8, L. Janković 8, Dejan Janković 7, Kresojević 7, Ninković 9, Bognar 8 (Milojević), Tornjanski 8, Nedić 7, Lukić 7 (Šivoljski), Ratković 8.

U zanimljivoj igri,domaćini su bili mnogo bolji rival. Postigli su četiri gola i još toliko šansi su promašli.

P.  Mihajlović

Jedinstvo (K) - Sloga (M) 3:1 (2:1)

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, sudija Bjelan (Hrtkovci).  Strelci: M. N. Lazarević u 6. i Tomić u 17. i 86. za Jedinstvo, Miščević u 42. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Ostojić, Tomić, S.  Lazarević, Šolaja, Isaković (Jedinstvo), Radošević, Kusić (Sloga).

JEDINSTVO: Jokić 8, G. Stanković 8, Beljin 8, Tomić 9, Ostojić 8, Zeljajić 8, (Isaković), Nešković 8, Šolaja 8 (Bogdanović), Vilotić 8, S. Lazarević 8, M. N. Lazarević 8 (Tanasković).

SLOGA: Milošević 7, Miščević 7, Radošević 8, Detelin 8, Milošević 7 (Fajin), Novaković 7, Kusić 8, Ipač 7, Ratković 7, Đokić 8, Lazarević 7.

Domaćini igrali čvrsto u odbrani i na kontre. A, Dragan Tomić je bio prava enigma za gostujuću odbranu, uz to je postigao i dva gola.

V.  Mihajlović

Sloga (K) - Fruškogorac 6:1 (2:0) (prekinuto u 70.  minutu)

KRNJEŠEVCI: Igralište Sloge, sudija Arambašić (Ruma).  Strelci: Nestorović u 7, 47. i 68, Okulić u 35. i Ranisavljević u 53.  i 57. za Slogu, a Zec u 55. minutu za Fruškogorac. Žuti karton: Antonić (Fruškogorac). Crveni karton: Antonić (Fruškogorac).

SLOGA: Mitrović, Despi, Ranisavljević, Simonović, Okulić, Kundak, Glamočak, Nestorović, Lazić, Bogunović, Maho.

FRUŠKOGORAC: Knežević, Popović, Antonić, B.  Graovac, Bajić, Dakić, Gojković, Zec, Bakić, Radvanj, Samardžija.

Gosti nisu mogli pružiti dostojan otpor daleko boljim domaćinima. A, domaćini su mogli slaviti još i ubedljivije. Imali su za to dosta šansi. Onda je Antonić nesportski reagaovao kada je dobio žuti karton. Izbio je karton iz ruke sudiji i i povukao ga za dres, pa je zaradio i crveni karton, a sudija istog momenta je i prekinuo utakmicu.

D.  Trifunović

27.  oktobar - Borac (J) 3:0 (2:0)

ŠATRINCI: Igralište 27. oktobra, sudija Ćirić (Inđija). Strelci: Mitrić u 22. i 42. i I. Birinji u 56. minutu.

27. OKTOBAR: Sabo (Pavin), Mihajlik, I.  Birinji, Radojčić (Varga), Stanković, Jović (S.  Juhas), Mitrović, V.  Juhas, Pušić, Marković, Mitrić.

BORAC: Goranović, Dimitrijević, Radonjić, Gaković, Drobac, Milić, Bomeštar, Tucić (Beljić), Narandžić, Šimunovački, Miljuš (Trba).

Domaćini su imali bezbroj prilika, a postigli su samo tri pogotka. Ovako gosti mogu biti zadovoljni konačnim rezultatom. Drugi gol Mitrića je za školske udžbenike. Bio je to lob udarca sa 16 metara. Birinji je postigao izvanredan gol iz slobodnog udarca s 20 metara, po zemlji pored samog živog zida i uz samu stativu.

J.  Juhas

Vojvodina - Donji Petrovci 1:1 (0:1)

NERADIN: Igralište Vojvodine, sudija Lepak (Inđija). Strelci: Talirović u 55. (iz penala) za Vojvodinu, a Sladoja u 39. minutu za Donje Petrovce. Žuti karton: Oparušić (Donji Petrovci).

VOJVODINA: Jovičić, Kalušević, Benežan, Radinarević, Ristić, Georgijević, Nikolić, Talirović, Grubješić, Stojanović.

DONJI PETROVCI: Tomić, Vidović, Dinić, Diklić, Vujović, Sladoja, Oparušić, Mudrić, Jovanović, Devrnja, Sečanski.

Potpuna dominacija igrača Vojvodine u toku cele utakmice. Ali, postigli su samo gol i to iz penala, a promašili bar još tri -  četiri izvanredne šanse. Tako da gosti mogu biti i zadovoljni konačnim rezultatom.

M.  Stevanović

NERADIN: Vojvodina - Donji Petrovci 1:1, ŠATRINCI: 27.oktobar -Borac (J) 3:0, KRNJEŠEVCI: Sloga - Fruškogorac 6:1 (prekinuto u 70. minutu), NIKINCI: Polet - Graničar (G) 1:0, JAZAK: Car Uroš - Borac (S) 4:2, KRALJEVCI: Jedinstvo - Sloga (M) 3:1. Planinac iz Rivice je bio slobodan.

1. Jedinstvo (K) 6      5      1      0      21:6  16

2. Polet    6      5      0      1      14:9  15

3. Vojvodina      6      3      3      0      20:5  12

4. Car Uroš       6      4      1      1      30:10        13

5. Graničar (G)  5      3      1      1      15:4  10

6. D. Petrovci   5      3      1      1      11:5  10

7. Sloga (M)       6      2      1      3      8:11  7

8. Fruškogorac 5      2      0      3      15:12        6