MFL Ruma – Irig – Inđija – Stara Pazova: Ubedljivi Jazačani

23.09.2020. 11:45 11:47

U dosta zanimljivoj igri fudbaleri iz Jaska bili mnogo bolji.

Sloga (M) - Car Uroš 0:4 (0:2)

MARADIK: Igralište Sloge, sudija Nikolić (Ruma).Strelci: jurišić u 10, 50. i 83. i Opačić u 32. minutu. Žuti kartoni: Detelin (Sloga), Rodić (Car Uroš).

SLOGA: Perić 9, Radovanović 7, Gudalović 7, Radošević 9, Detelin 9, Rankov 8, Miščević 7 (Fajin), Novaković 7, Mujić 7, Đokić 7, Sibinkić 7.

CAR UROŠ: Gubranski 9, Rodić 8, Spasojević 7, Bojić 8, Jurišić 9, Opačić 8, M. Vukmirović 7, Papović 9, Rakita 8, Tešić 8 (Jocić), Mladenović 8 (Šmit).

Postigli  su četiri gola i imali još nekoliko lepih prilika. Domaćini su imali nekoliko polu -  šansi, i to je sve.

Z. Davidovski

Jedinstvo (K) - Planinac 1:0 (1:0)

KRALJEVCI: Igralište  Jedinstva, sudija Todorović (Inđija).Strelac: M. N. Lazarević u 8. minutu. Žuti kartoni: Ostojić, M. N. Lazarević, Vilotić (Jedinstvo), Stepanov, Beskimhajoli (Planinac).

JEDINSTVO: Jokić 8, Beljin 8, Cvitičanin 8, Tomić 7, Stepanović 8, Ostojić 8, Zeljajić (M. J. Lazarević), Nešković 9, Popović 8, Vilotić 8, S. Lazarević 8, M. N. Lazarević 9 (Simić).

PLANINAC: Ivanušić 7, Beškin 7, Živančević 7 (Malešević), Đukić 8, V. Marković 7, Stepanov 8, Petrović 7, Despi 7, Ćirić 7 (Beskimhajoli), Ilić  8 (Pantelić, Kongo).

Domaćini su igrali čvrsto u odbrani i brzo u napadu. Jedini pogodak postigao je M. N. Lazarević posle slobodnog udraca s 20 metara.Lopta je preletela živi zid gostiju i završila u mreži.

Đ. Đerić

Graničar (G) - Sloga (K) 8:0 (3:0)

GRABOVCI: Igralište  Graničara, sudija Ćirić (Inđija).Strelci: Jović u 11. i 36, Mitrović u 43, 75. i 78, Vukašinović u 61, Kostić u 87.i Taborović u 89. minutu.Žuti karton:  Kostić (Graničar).

GRANIČAR: Mijalčić- (Paunović), Lazić 8 (Cvetković), Ristivojević 8, Vukašinović 7, Kostić, Jović 8 (Đorđić), Taborović 8 (Mitrović 9, Bukorac 8, Rajačić 8, S. Jovanović 7.

SLOGA: D. Jovanović 6, S. Jovanović 6, Mitrović 5, Urošević 5, Golubović 6, Velikić 7, Milovanović 5, Bursać 5, Stanojević 5, Belegišanin S. Urošević 6 (Topić 5).

Gosti su se kako tako držali do 30 minuta, a potom potpuno stali. Grabovčani su mogli slaviti još i ubedljivije.

V. Samardžić

Fruškogorac - 27. oktobar 4:0 (1:0)

MALI RADINCI: Igralište  Fruškogorca, sudija Arambašić (Ruma).Strelci: Pavlović u 45. (iz penala) i 52, Mioković u 55. i Popović u 88. minutu.

FRUŠKOGORAC: Grubić, Popović, Knežević, Zec, Maletić, Pavlović, B. Graovac, Dakić, Gojković,  Bakić (Radvanj), Mioković, Samardžija.

27. OKTOBAR:  Pavin, Mihajlik, Mitrić, Radojčić, Varga, Stanković, Jović, B. Birinji, S. Juhas, Mišjovanović, (Sulomor), Sabo.

Domaćini su imali bezbroj prilika, pa je konačan rezultat  morao biti daleko ubedljiviji.

B. Knežević

Borac (J) - Vojvodina 1:4 (0:3)

JARKOVCI: Igralište Borca, sudija Dančulo (Inđija).Strelci: Simeunović u 60. za Borac, Talirović u 3. i 43, Kalušević u 38. i Bjelivuk u 83. minutu.

BORAC: Kaponović, Dimitrijević, Radonjić, Drobac, Milić, Bomeštar, Tučić (Beljić), Mitrović, Narandžić, Simeunović, Miljuš.

VOJVODINA: Jovičić, Kalušević, M. Bizumić, Crnojakić, Benežan, Ristić, Georgijević (Janković), Nikolić, Talirović (Bjelivuk), Grubješić (B, Bizumić), Škorić.

Potpuna dominacija igrača Vojvodine. Postigli su četiri gola, a promašili bar još pet-  šest lepih prilika i penal. Gosti mogu biti i zadovoljni konačnim rezultatom.

M. Stevanović

Borac (S) - Polet 0:4 (0:1)

STEJANOVCI: Igralište Borca, sudija Jovanović (Grabovci).Strelci: Marković u 11, Perić u 55, N. Petrović u 65. i Stevanović u 86. minutu. Žuti karton: Vasić (Polet).

BORAC: Šević 8 (Dušan Janković), L. Janković 7, Dejan Janković 7, Kresojević 7, Ninković 7, Bognar 7, Milojević 7, Tornjanski 7 (Nedić), Lukić 7, Šivoljski 7, Ratković 7.

POLET: Veljović 7, Lozančić 8 (Cvijanović 7), Jović 8, Stevanović 8, Marković 8, Marić 8, Damjanović 7 (Jandrić 7),  Živić 7 (N. Petrović 7), Vidić 8, Miletić 7 (Vasić 7), Perić 8.

Da na svom golu domaćin nije imao sjajnog golmana Ševića, sigurno bi doživeli pravu katastrofu. Ustvari mlađani domaći tim nije mogao parirati iskusnim gostima iz Nikinaca.

D. Ninković

Rezultati:

KRALJEVCI: Jedinstvo - Planinac 1:0, MARADIK: Sloga - Car Uroš 0:4, STEJANOVCI: Borac - Polet 0:4, GRABOVCI: Graničar - Sloga (K) 8:0, MALI RADINCI: Fruškogorac - 27.oktobar 4:0,  JARKOVCI: Borac -Vojvodina 1:4. Donji Petrovci su bili slobodni.