SREMSKA LIGA Popinčani jedva do boda

11.09.2020. 12:10 12:13

Napredak (P) - Sloga (V) 1:1 (0:1)

POPINCI: Igralište Napretka, sudija Petrović (Sremska Mitrovica). Strelci: Savković u 75. za Napredak, a Lošić u 42. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Nikolić, Mitrović, Ružičić (Napredak), Jandrić, Lazić, Lošić, Matić, Vučković, Milanović na klupi (Sloga).

NAPREDAK: Nikolić, Kočijašević, Lazić, Ragastovac, Savković, Jovanović, Todorović, Mitrović, Poljak, Vračev (Vukin), Ružičić.

SLOGA: Erceg, Jovanović (Matić), Jandrić (Čenić), Jerković, N. Marković, Dostanić, Stanić, Pupovac, Jorgić, Lošić (D. Marković), Lazić (Vučković).

Bila je to čvrsta, otvorena, ali borbena i živa utakmica.Domaćini  su propustili nekolko povoljnih šansi, da bi ih gosti u finišu poluvremena iznenadili preko Lošića.

U nastavku bolja igra domaćina.Propustili su i nekoliko povoljnih šansi, a gol  za konačnih 1:1 postigao je Savković.

G. Vasić

Sremac (D) - Borac (M) 2:1 (0:1)

DOBRINCI: Igralište Sremca, sudija Despotović (Oghar).Strelci: Balaban u 48.i Vasiljević u 64. za Sremac, a Prijić u 33.minutu za Borac. Žuti kartoni: Vidakov (Sremac), Stajčić, Kljajić (Borac).

SREMAC: Stanisavljević, Putica, Mitrović, V. Kordolup, Vukajlović, Vasiljević, Vučković, N. Kordolup, Lazić (R. Ašćerić), Tomić (Vidakov), Balaban (Jež).

BORAC: Jandrić, T. Vuletić, Stajčić, Zoranović (Bijelić), Nenadović, M. Vuletić, Damnjanović, Kljajić, Prijić (Šojić), Šarčević (Vukotić), Đilas.

Bilo je u ovom meču dosta prilika, na obe strane, ali falilo je samo malo više prisebnosti da se još koji put savladaju golmani Stanisavljević i Jandrić. Martičani jesu bili bolji u prvom delu, ali u drugom poluvremenu domaćini bolji za klasu.

P. Radovac

Železničar - LSK 6:0 (5:0)

INĐIJA: Stadion u Inđiji, sudija Čekičević (Morović).Strelci: Rakar u 17,  M. Mitrović u 28, 32, 39. i 42. i Mandić u 90, minutu. Žuti kartoni: Rakar, Trkulja (Železničar), Dragišić (LSK).

ŽELEZNIČAR:  Blagojević, Rakar 8, Plećaš 8, Ž. Mitrović 8, M. Mitrović 9, Brtka 8 (Trkulja), Trica 8 (Ćojanović), Mandić 8 (Sokolović), Mandić 8 (Lončar), Kovačević 8, Dimitrijević 8.

LSK: Teodorović 6, Todorović 6, N. Dronić 6, Savić 6, Drinić 6, Bosančić 6 (Ribić), Malinović 6 (Morak), B. Dronić 6 (Gršić), Dragišić 6, Bojić 7, Šćurk 6 (Radić).

Domaćini su bili mnogo bolji u prvom  poluvremenu kada su i poveli sa 5:0 . U nastavku tempo igre je pao. U poslednjem minutu Mandić je video  da je golman gostiju Teodorović daleko od svoje gol linije, i gotovo sa 60 metara je uspeo da ga lobuje,i postavi konačan rezultat utakmice.

I. Đumić

Sloven - Hajduk (B) 3:0 (2:0)

RUMA: Stadion Slovena, sudija Selaković (Laćarak). Strelci: Cerovac u 21, Branković u 42. i Adamović u 71. minutu.

SLOVEN:  Veselinović, Cerovac, Mandić, Kalajyić, Samaryić (Vukelić), Topić 7 (Batalo), Adamović, Ivanković, Stanisavljević (Petković), Kondić (Krstić), Branković (Marin).

HAJDUK: Ralić, Stojanović, Popović, Čiča,, Grujičić, Milosavljević, S. Kovačević (Katić), Ivaniš (Kotarac), Đorđević (Umčević), Georgijev (Nedimović), Karać.

Rumljani su igrali dobro, međutim prvu priliku su imali gosti, ali je golman Veselinović bio na mestu. U nastavku Rumljani su uspeli tri puta da pogode mrežu Ralića.

G. Sučević

PSK Putinci - Hajduk (V) 3:0 (2:0)

PUTINCI: Igralište kraj Kudeljare, sudija Mušicki (Ruma).Strelci: Stjepanović u 33, Dukić u 41. i  Cvetinović u 50. minutu. Žuti kartoni: Cvetinović (PSK Putinci), Veteha (Hajduk).

PSK PUTINCI: Milošević 7, Kljajić 8, Malbaša 8, Beraković 7, Stjepanović 7, Alimpić 8 (Pešelj), Cvetinović 8 (Medić), Vidović 6 (Inđić), Zeljko 7 (Kandić), Dukić 7 (Kovačević).

HAJDUK: Mitrović 7, Radovanović 7, Sarić 6, Sayak 6, Damjanović 7, Veteha 7, Grujičić 7, Tomšić 7, Zarić 6, Kovačević 6 (Marković), Perić 7.

Putinčani su uspeli da savladaju čvrste goste  iz Višnjićeva, lakše nego što se očekivalo.

Č. Jovičić

BSK - Radnički (Š) 1:1 (0:0)

BEŠENOVO: Igralište BSK-a, sudija Šljepica (Novi Banovci). Strelci: Skorupan u 52. za BSK, a Grumić u 78. minutu za Radnički. Žuti kartoni: Saka, Cvjetić, Lukić (BSK).

BSK: Saka 8, T. Plemić 7, Jakšić 7, Mrvičin 7, M. Laketić 7, Smajlović 7, Bakić 6, Skorupan 8, Cvjetić 7, Lukić 7 (Ž. Ćirić 8), Mitrović 7 (B. Ćirić).

RADNIČKI: Nikolić 7, Utvić 7, Cvijić 7, Aperlić 7, Drča 7, Pavlović 7 (Nonković), Stojšić 7, Šuša 7 (Vojnović), Dobrojević 7, Grumić 8, Aleksić 7.

Gosti su se uglavnom branili. Domaćui su poveli posle kontre. Akciju je poveo Ž. Ćirić, a završio Skorupan divnim udarcem s 14 metara.Prema očekivanju od tog trenutka sve konce na utakmici preuzeli su gosti.Na kraju su uspeli su da izjednače. Grumić je efektno s 16 metara savladao golmana Saku.

M. Ilić

Mitros - Ljukovo 3:0 (2:0)

SREMSKA MITROVICA: Igralište Mitrosa, sudija Mijanović (Adaševci). Strelci: Malinovć u 35. 84. (oba iz penala) i Cvijanović u 38. minuti.Žuti kartoni: Sremac, Trubić, Grbić (Mitros), Grlković, Maljković, Blanuša (Ljukovo).

MITROS: Dudić 7, Oparušić 7, Simjanovski 7, Sremac 7 (Mađarovski 7), Malinović 9, Grbić 7 (Maglić), Milošević 7, Trubić 8, Cvijanović 8 (Kovačević 7), Babić 8, Borovac 7.

LJUKOVO: Opačić 6, Grković 7, Nikolić 6, Maljković 7, Dubajić 6 (Blanuša), Uzelac 7 (Jež), Mrkela 6, Čučković 7, Mačak 7, Bulat 7, Lukač 6.

Domaćini su bili mnogo bolji i u prvom poluvremenu i uspeli dva puta da pogode mrežu Opačića. Gosti su u nastavku pokušali da preokrenu rezultat, ali nisu uspeli, uz to skrivili su i penal, što je Milinović iskoristio.

R. Petković

Donji Srem - Partizan 4:1 (2:0)

PEĆINCI: Stadion Suvača, sudija Tošić (Stara Pazova). Strelci: Rajić u 25, Živanović u 44, Krivokuća u 73. i Marković u 80. za Donji Srem, Petrović u 73. za Partizan.Žuti kartoni:  Curaković (Donji Srem), Petrović (Partizan).

DONJI SREM: Jelača, Lukić, Krivokuća, Curaković, Živanović, Perišić (Marković), Jurišić,  Štetić, Rajić (Nović), Radivojević (S. Radosavljević), V. Ljubojević.

PARTIZAN: Stajčić, Tripić, Mirković, Vuletić, Petrović, G. Radović (Gemeri), Bosiljkov (Gačić), Matijević (Đurović), M. Radović, Dobić, Jovanović.

Već u prvom poluvremenu Pećinčani su došli do vođstva od dva gola razlike.Krivokuća je postigao lep lep posle izrađene akcije. I u nastavku igrači Donjeg Srema igrali su čvrsto u odbrani a u napadu su se prosto poigravali sa gostima.

M. Gmizić

Rudar - Borac (K) 2:1 (1:1)

VRDNIK: Igralište Rudara, sudija Kavgić (Ruma).Strelci: Gerbec u 30. i Ninković u 90. za Rudar, Mirković u 17. minutu  za Borac. Žuti kartoni: Žugić, Ninković, Dejić (Rudar), Vukosavljević, Pešterac, Stojković (Borac).

RUDAR: Vasić 7, Dejić 8, Ninković 8, Dragutinović 7 (Savić), Majkić 8, Gerbec 8, Basara 8 (Gravara), Miloš Lužajić 8 (Milan Lužajić), Manojlović 7, Vuković 8 (Gavrić), Trivunčić 8.

BORAC: Ilić 7, B. Samardžić 7, Radišić 7, Vukosavvljević 7, V. Matić 7, Pešterac 7 (Sutara), P. Ilić 7 (Ninkobvić 7), Mirković 8 (Vasiljević), Glumčević 6, Stojković 6.

Iako su Klenčani poveli izvanrednim golom Mirkovića iz slobodnog udarca s 17 metara, domaćini se nisu predavali i uspeli da preokrenu rezultat.