OFL Ruma–Irig–Inđija–Stara Pazova: Sve u prvom delu

02.09.2020. 09:17 09:19

Polet - Car Uroš 3:2 (3:2)

NIKINCI: Igralište Poleta, sudija Nikolić (Ruma).Strelci: Stevanović u 6, Lozić u 21. i Paravl u 39. za Polet, a Opačić u 15. i 19. minutu za Car Uroš. Žuti karton: Jurišić (Car Uroš).

POLET: Veljović (Cvijanović), Lozančić, Damjanović, Živić, Vidić, N. Petrović, Miletiić, Pejić, Nešković, Stevanović (Marić), Marković (Paravl).

CAR UROŠ: Gubanski, Rodić, Spasojević, Vrhovac, Jurišić, Opačić, M.  Vukmanović (Babnik), Popović, Rakita, Grujić, Mladenović (Bojić).

U dosta zanimljivoj igri, ipak bolji rival je slavio. Domaćini su imali još nekoliko dobrih prilika, ali strelci su bili za malo neprecizni.

N. Petrović

Donji Petrovci - Fruškogorac 2:1 (2:1)

DONJI PETROVCI: Igralište Donjih Petrovaca, sudija Bjelan (Hrtkovci). Strelci: Sladoja u 6.i Ivančević u 12.  za Donje Petrovce,a  Pavlović u 73.minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: Dinić, Trkulja, Devrnja (Donji Petrovci), Samardžija, Popović, Antonić, Bajić (Fruškogorac). Crveni karton: Stojković (Fruškogorac).

DONJI PETROVCI: Tomić, Ivančević, Dinić, Diklić, Vujović, Trkulja, Sladoja, Vasić, Jovanović, Devrnja, Oparušić (Jekić).

FRUŠKOGORAC: Grubić, Popović, Stojković, Pavlović, B. Graovac, Bajić, Topić (Antonić), Bakić,  Mioković, Samardžija, Paunović (Nikolić).

Gosti su bili veoma nervozni i domaći su to iskoristili i dobrom  igrom stigli do pobede.

D. Lejić

Planinac - Borac (J) 4:0 (2:0)

RIVICA: Igralište Planinca, sudija Mitrović (Dobrinci). Strelci:  Petrović u 26. i 67, Šabić u 27. i Pavićević u 72. minuti.

PLANINAC: Ivanušić (Milošević), Šabić, Živančević, Malešević, Nikolić, Stepanov, Ćirić, Pavićević, popović, Petrović, Pantelić.

BORAC: Bradić, Dimitrijević, Radonjić, Milić, Gaković, Bomeštar, Beljić, Mitrović, Narandžić, Miljuš.

Gosti doputovali sa samo deset igrača, a domaćini posle  četiri postignuta pogotkapotpuno stali kao da su bili zadovoljni ubedljivom pobedom.

I. Smiljanić

27. oktobar - Sloga (M) 1:4 (0:2)

ŠATRINCI: Igralište 27. oktobra, sudija Relić (Inđija). Strelci: Marković u 68. za 27.oktobar, a Kusić u 14, Radisavljević u 40. i Miščević u 83. i  87. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Stanković (27.oktobar). Crveni karton: B. Birinji (27.oktobar).

27. OKTOBAR: Pavin (Sabo), Mihajlik (Varga), Fekete, Stanković, Ribić, I. Birinji, V. Juhas, S. Juhas (Marković), Sulomar, B. Birinji, Pušić.

SLOGA: Milošević, Tatić, Gudalović, Radošević, Đokić, Kusić, Detelin, Gluhi (Vokić), Miščević, M Milošević, Mujić (Fajin).

Domaćini nisu mogli pružiti dostojan otpor daleko boljem rivalu koji je mogao slaviti još i ubedljivije.

J. Juhas

RIVICA: Planinac - Borac (J) 4:0, DONJI PETROVCI: Donji Petrovci - Fruškogorac 2:1, NERADIN: Vojvodina - Borac (S) 9:0, ŠATRINCI: 27. oktobar - Sloga (M) 1:4, KRNJEŠEVCI: Sloga - Jedinstvo (K) 1:5, NIKINCI: Polet - Car Uroš 3:2. Graničar iz Grabovaca je bio slobodan.

1. Jedinstvo (K) 2      2      0      0      10:2  6

2. Polet    2      2      0      0      7:5    6

3. Vojvodina      2      1      1      0      9:0    4

4. Sloga (M)       2      1      1      0      4:1    4

5. Car Uroš       2      1      0      1      12:3  3

6. Fruškogorac 2      1      0      1      9:2    3

7. Planinac       2      1      0      1      7:4    3

8. Graničar (G)  1      1      0      0      2:0    3