DRUGA FUTSAL LIGA SRBIJE Pobeda za mirniji nastavak sezone

10.03.2020. 11:55 11:56
Izvor: V. Jankov/ Srđan Golub (9) postigao dva gola na asistencije Srđana Stanića

Gosti su bolje otvorili utakmicu i u 10. minutu, pogocima Sabljića i Markovića, imali su dva gola prednosti.

Tome je doprineo i golman Smederevaca Vladimira Tešanović, koji je u prvom poluvremenu odbranio devet šuteva, ali nije mogao „projektil“ Dražena Arvajia.

U nastavku su domaći od prvom zvuka sirene krenuli silovito. Srđan Golub je na asistencije imenjaka Stanića postigao dva gola, a onda je kapiten Stefan Korać volejem povećao na 4:2. Iako je ostalo nešto manje od 16 minuta do kraja, Smederevci su se opredelili za igru bez golmana i uspeo je Brkić da se upiše u listu strelaca. Međutim, to je bilo sve što su uradili kraj Tise. Konačan rezultat 5:3 postavio je Arvaji.

Ovom pobedom Bečejci su obezbedili mirniji nastavak drugoligaške sezone.

V. J.

Bečej – Smederevo 5:2 (1:2)

BEČEJ: OSC „Đorđe Predin Baya“. Gledalaca: 100. Sudije: Rabrenović i Lazarević (obojica iz Beograda). Strelci: 0:1 Sabljić u 8, 0:2 Marković u 10, 1:2 Arvaji u 16, 2:2 Golub u 22, 3:2 Golub u 23, 4:2 Korać u 25, 4:3 Brkić u 27, 5:3 Arvaji u 29. minutu. Žuti karton: Paunović (Smederevo). Nagomilavanje prekršaja: Bečej 4(2 2), Smederevo 7(4 3).

BEČEJ 2003: Lazović(2 odbrane) 6, Golub 8, Korać 7,5, Bodonji 7, Stanić 8, Ilčešin 6, Arđeljan 7, Kobiljski 6,5, Vadaski (5 odbrana) 7, Arvaji 7,5, Sekulić 6.

SMEDEREVO: Tešanović(11. odbrana) 7, Maraković 7, Filipović 7,5, Sabljić 7, Paunović 7, Dobrosavljević -, Brkić 7, Đorđević – Milićević -, Pantić 6.