Gradska liga Novog Sada: Rakovčani preuzeli vrh

17.09.2019. 09:56 10:00
Izvor: Dnevnik.rs

Železničar - Borac 0:2 (0:1)

NOVI SAD: Igralište Železničara, gledalaca 50, sudija: Kaplijev (Novi Sad), strelci: Karin u 7. i Šević u 59. minutu. Žuti kartoni: Vojnović, Tintar (Borac).

ŽELEZNIČAR: Pelegrin, Cvijić, Lato (Ličina), Ćetković, Stevanović, Bajić, Lalović (Dendić), Mićić, Srdanović, Relić, Kremenović.

BORAC: Ivanišević, Tintar (Miljković), Bakoš, Hadžić, Mirić, Kukuruzović, Šević (Vasiljević), Bajić, Karin (Polovina), Vojvnović, Krnić.

Bodove je iz Industrijske zone odnela i ekipa Borca. Igrali su domaći dosta rastrzano, što je ekipa iz Rakovca znala da iskoristi. U 7. minutu Marin Karin doveo je goste u vođstvo i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku je Slobodan Šević povećao rezultat. Tračak nade za domaćine bio je dosuđen kazneni udarac, međutim, momci trnera Ćetkovića nisu uspeli da ga realizuju, pa su gosti odneli bodove.

M. Po.

Jedinstvo - Čenej 2:1 (1:1)

GOSPOĐINCI: Igrališe Jedinstva, gledalaca 100, sudija: Ćurčić (Titel), strelci: Đurđević u 9. i M. Tepić u 66. za Jedinstvo, a U. Lukić u 18. minutu za Čenej. Žuti kartoni: M. Tepić (Jedinstvo), Čović (Čenej).

JEDINSTVO: Kalajdžić, Kezija, Zorić (Golić), Dragoljević, Kovačević, Đurđević (R. Tepić), Malinović, Dimić (Samardžić), Bubnjević, M. Tepić, Zukić.

ČENEJ: Vasiljević, /Ćurčić, Maletić, Prole, N. Lukić, Salonski (Paulinji), U. Lukić, Vilotijević (Čović), N. Dragin, Božić, D. Dragin.

Ekipa Čeneja pružila je žestok otpor domaćinu. Odlučnni su gospođinčani otvorili meč golom Urođa Đurđevića. Nije se ekipa sa Čeneja predavala, uspela je da golom Uroša Lukića izjedčani rezultat. Umešno su se gosti branli i kontrama pokušavali da dođu do gola Kalajdžića. Tek u nastavku u 66. minutu Mladen Tepić uspeo je da prevari golmana Vasiljevića.

M. Po.

Titel - Sloga 10:1 (6:0)

TITEL: Igralište Titela, gledalaca oko 200, sudija: Spasojević (Novi Sad), strelci: J. Karataševski  u 10, Kulja  u 24. 29. 31. i 57.  Jovanov u 28. i 65.  Ružin u 71. i 81. i Babić u 35 za Titel, a Radić u 80. minutu  za Slogu.

TITEL: Major 7, Đaković 7, Prokin 7, Trkulja 7, Jovanov 8, Babić 8 (Sinani), Kulja 9 (Stojanović), J. Karataševski  8, Milojković 7, Ružin 8, Divnić 7 (N. Karataševski).

SLOGA: Benović 7, Radić 6, Džambas 6, A. Vidić 6,S. Vidić 6, Anikić 6, Gajić 6, Danilović 6, Vidić 6, Ahmetović 6 (Jojat), Džambas 6

Prelepa utakmica i odlična uvertira domaćih fudbalera za finale kupa grada Novog Sada koja se igra u Titelu u sredu.

reviju golova započeo je Karataševski, a nastavili su Kulja, Jovanov i Babić a tačku na ubedljivu pobedu stavio je Ružin.

Ž. Marković

Slanobarac - Vinogradar 0:6 (0:5)

BUDISAVA: Igralište Dinama, gledalaca 50, sudija: Vukičević (Futog), strelci: Jovanović u 7. Macakanja u 10. (autogol), Ćelić u 22. Samardžić u 24. Sladić u 34. Marijanović u 58. minutu. Crveni karton: Sladić (Veternik).

SLANOBARAC: Veljić, Ašćerić (Zabrdac), Greku, Murseli, Kovač, S. Azemi, Saljihu (Mišković), Z. Macakanja, S. Macakanja, A. Azemi, Rajhert (Greku).

VINOGRADAR: Elez, Samardžić, Jovanović, Popović, Spasić, Krstić, Predojević (Marijanović), Milosavljević, Sladić, Ćelić, Dragutinović (Bjelobaba).

Sa pola gasa ekipa Vinogradara savladala je novajliju u Ligi Slanobarac. Već u prvom poluvremenu gosti su golmana Veljića pet puta savladali.

Seriju je započeo Zoran Jovanović, nastavio je autogolom Zoran Macakanja a do poluvremena su se u strelce upisali Ćelić, Samardžić i Sladić. Zadovoljni visokim vođstvom gosti su u nastavku samo jednom uspeli da nađu put ka mreži uz strelca Marijanovića.

M. Po.

Obilić - Proleter 3:1, Miletić - Moskva 2:1, Jedinstvo (G) - Čenej 2:1, Slanobarac - Vinogradar 0:6, Susek - Hajduk 4:0, Titel - Sloga 10:1, Železničar - Borac 0:2. Slobodan je bio Dinamo.

1. Borac              4      3      1      0      8:4    10

2. Jedinstvo (G)  3      3      0      0      10:2  9

3. Proleter        4      3      0      1      11:4  9

4. Miletić         4      2      2      0      7:5    8

5. Titel              4      2      1      1      18:6  7

6. Susek              3      2      0      1      16:2  6

7. Železničar   4      1      2      1      3:4    5

8. Dinamo           3      1      1      1      5:2    4