Kup OFS Bačka Palanka: Spasić odbranio tri penala

06.09.2019. 10:24 10:25
Izvor: Dnevnik.rs

​​​​​​​Krivanj - Naša zvezda 2:4 (1:1, 1:1)

SELENČA: Igralište Krivanja, gledalaca: 500, sudija: M. Milešćević (Bačka Palanka), strelci:Salijević u 1. minutu za Krivanj, a Pisarev u 23. minutu za Našu zvezdu, strelci iz jedanaesteraca: Končar za Krivanj, a Pisarev, Nikić, Pavlov za Našu zvezdu, žuti kartoni: Vajhrih, Jovović, M. Streharski, Cvijić (Krivanj), a Đuragić, Nikić, Haška, Tucić (Naša zvezda), crveni karton: M. Streharski (Krivanj) u 77. minutu.

KRIVANJ: Nađ, Jovović, Cvijić, Milovanov, Salijević, Končar, B. Spasić, Vajhrih (J. Vladislav), A. Streharski, M. Streharski, Jovanov (Karačonji).

NAŠA ZVEZDA: M. Spasić, Torić (Pejak), Đuragić, Tucić, Gašić (Grnja), Haška, P. Vladislav, Pavlov, Pisarev, Nikić, Beljička (Nikolić, Bugarski).

Drama u tri čina dogodila se na travnatom pravougaoniku u Selenči. U regularnom vremenu,svaki od rivala propustio je priliku da izbori plasman u finale Kupa OFS Bačka Palanka.  Interesantno da su domaći poveli već u prvom minutu, praktično iz prvog napada, a gosti su izjednačili, strelac je bio raspoloženi Pisarev, koji je i minulom prvenstvenom kolu bio ubojit piostigao je tri pogotka.

Prilikom izvođenja penala, istakao se mladi golman Silbašana Mihajlo Spasić, koji izrastao je u istinskog heroja. Odbranio je, čak tri šuta sa bele tačke i tako svom timu doneo plasman u finale kupa.

Đ. Štrbac

Finale: Naša zvezdaHercegovac

U oba meča polufinala Kupa OFS Bačka Palanka pobednika odlučivali su penali. Postignuti su ovi rezultati - SELENČA: Krivanj - Naša zvezda (Silbaš) 2:4(1:1, 1:1), GAJDOBRA: Hercegovac - Bačka (Despotovo) 6:5 (0:0, 0:0).

Dakle, u finale plasirali su se Silbašani i Gajdobrani,a finalni meč igraće se u sredu, 11. septembra, od 16 sati.

Kup OFS Bačka Palanka: Silbašani gosti Selenčana

04.09.2019. 10:22 10:23