MO liga Srem: Krušedolci ipak u baražu

25.06.2019. 12:02 12:07
Izvor: Ekipa Obilića iz Kukujevaca

Žarkovčani, su igrali dobro, stvorili dosta šansi, ali gosti, su, u nastavku zaigrali mnogo bolje.

Napredak (Ž) - Krušedol 1:2 (1:1)

ŽARKOVAC: Igralište Napretka, gledalaca 200, sudija Banjanin (Morović).Strelci: Milan Buzaš u 35. za Napredak, a Marčetić u 8. i Klajić u 84. minutu za Krušedol. Žuti kartoni: Krnić, Gemeri, Topić, Višnjić (Napredak), Milanov (Krušedol).

NAPREDAK: Krnić 8, Višnjić 7, Sekulić 8, Božić 8, Gemeri 8, V. Jugović 7, Devrnja 7, Vučetić 7, Milan Buzaš 8 (N. Višnjić), Vujević 8, Topić 7.

KRUŠEDOL: Tuvedžić 8, Ćuk 7, Milanov 7, Gostojić 7, Klajić 8, Moravek 7, Plećaš 8, Jovanović 7, Radulović 8, Curković 7, Marčetić 7.

I gol Klajića doneo je Krušedolcima, osvajanje četvrtog mesta i baraž za popunu Sremske lige.Tako su gosti napravili istorijski rezultat.

N. Krnić

BSK - Bikić Do 3:1 (2:0)

BEŠENOVO: Igralište BSK-a, gledalaca 150, sudija Stojković (Dobrinci). Strelci: Drago Maksimović u 13, Cvjetić u 29.i Ž. Ćirić u 55.za BSK, Miletić u 66. minutu za Bikić Do. Žuti kartoni: M. Laketić, Ivković (BSK), Jovičilić, Bajrami (Bikić Do).

BSK: Šovljanski 8, Ivković 8 (A. Plemić 7), Dušan Maksimović 8, Mrvčin 8, M. Laketić 8, Smajlović 8 (Miletić 8), D. Plemić 8, Drago Maksimović 9, Cvjetić 8, B. Ćirić 8, Mitrović 8 (Ž. Ćirić 8).

BIKIĆ DO: Bratić 7, Nedić 7 (Selaković 7), Kladušić 7, Jovičilić 7, Basrak 7, Pavić 7, Bajrami 7, Kljajić 7 (Malivuk 7), Miletić 8, Papuga 7 (Sekulić 7).

Utakmica u kojoj su domaćini bili mnogo bolji rival, ali ni gosti iz Bikić Dola nisu igrali slabo. Naprotiv igrali su celu utakmicu otvoreno.Drago Maksimović je savladao golmana Bratića iz izvanrednog šuta s 25 metara.

M. Ilić

Sloga (Č) - Fruška gora 2:4 (1:1)

ČALMA: Igralištze Sloge, gledalaca 50, sudija Bošković (Salaš Noćajski).Strelci: Majstorović u 19. i Slobodan Kekić u 76. za Slogu,  a Marjanović u 8. i 76, Tešić u 80. i Vuković u 90. minutu za Frušku goru.Žuti kartoni: Karanfilović, Grubješić, Vlaisavljević (Fruška gora). Crveni karton: Zeljković (Sloga).

SLOGA: Zeljković, Draganović (Topić), Slavko Kekić, Cvjetić, Miljanović, Bogosavljević, Arambašić, Zec, Slobodan Kekić, Sekulić, Majstorović.

FRUŠKA GORA: Mandić (Gojković), Matić, Karanfilović (Vlaisavljević), Grubješić, Marjanović, Mušicki, Vuković, Tešić, Cvetićanin, Samardžija (Bežanović), Vejnović.

Obe ekipe igrale dobro, a domaćin igrao borbeno i poveo sa 2:1, a onda gosti postigli lako dva gola posle početrničkih grešaka domaće odbrane, preokrenuli rezultat, i na kraju ostvarili još jednu pobedu.

G. Malešević

Sloga (V) - Obilić 0:1 (0:0)

VOGANJ: Igralište Sloge, gledalaca 50, sudija Sudžum (Inđija).Strelac: Radivojšić u 64.minutu.

SLOGA: Bosančić (Mačak), Branković, Milanović, Jović (Vukmanović), Bjelobrk, Gemeri, Ljubinković, Vujić (Sabo), Mudrić, Ristanović, Pupovac.

OBILIĆ: Medaković, Milosavljević, N. Ilibašić, Medić, Popović, Čavić, Radi-

vojšić, Stefanović,  Meničanin, Blažanović (Kovačević), M. Zec.

Veoma dobra i zanimljiva utakmica.U prvom poluvremenu domaćini su mogli da vode.Ali, nastavak je u potunosti pripao gostima.Iz jedne uspele kontre postigli su i pobedonosni gol.

G. Vasić

Donji Srem - Šumar 4:0 (1:0)

PEĆINCI: Igralište Suvača, gledalaca 300, sudija Blažon (Ruma).Strelci: Marković u 19, N. Mitrović u 50.i 72. i Savković u 63. minutu. Žuti kartoni: Nović (Donji Srem), N. Cvjetinović (Šumar).

DONJI SREM: M. Mitrović, Perišić, N. Mitrović, Ljubojević, Vesić, Dronjak (Obrenović), Nović, Radivojević, Ristivojević (Savković), Radovanović (Velikić), Marković.

ŠUMAR: Petković, N. Cvjetinović, D. Vukić, Đokić, Vračević, Z. Miličević, Teodorović, Obradović, Babić, Zujić, P. Cvjetinović.

Marković, N. Mitrović dva puta i Savković su samo overili i potvrdili da je njihov tim bio najbolji u ovoj takmičarskoj sezoni.I da je Donji Srem zasluženo ušao u Sremsu ligu.

M. Gmizić

Graničar (O) - Mitros 3:1 (0:0)

OBREŽ: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Predojević (Novi Banovci). Strelci: Dražić u 52. i M. Mihajlović u 54. i 66. za Graničar, a Simjanovski u 63. minutu za Mitros.

GRANIČAR: Jovičić 8, S. Mihajlović 8, Čavić 8, Nikolić 8, S. Jovanović 8, Dražić 8, Gmizić 8, Živanović 8, M. Mihajlović 8 (Knežević 7), Balaban 8, Lazić 8.

MITROS: Subanović 7 (Mršić 7), Santovac 7, Panić 7, Trubić 7, Mirkov 7, Mataruga 7, Simjanovski 7, Vukotić 7, Aćimović 7, Maglić 7, Nikolić 7, Krstić 7.

Fudbaleri Graničara, da su  bili malo precizniji, mogli su slaviti i većim rezultatom.Od gostiju se mnogo više očekivalo. Igrali su dobro u polju, pred golom domaćina nešto slabije.Miloš Mihajlović je dva puta izvrsnim šutevima sa 18 metara matirao mladog golmana gostiju Subanovića.

D. Orlović

Mladost (B) - Hajduk (V) 2:1 (2:1)

BUĐANOVCI: Stadion Mladosti, gledalaca 100, sudija Vasić (Irig).Strelci: Čikić u 34. i A. Simić u 41. za Mladost, a Kovačević u 28. minutu za Hajduk.

MLADOST: Stević 7, D. Krivošija 7, Salihović 6, D. Simić 7, Ljuštinić 7 (Košutić 6), Čikić 6 (Krivošić 6), A. Simić 7, Bakić 6 (Jugović 5), Korašić 6, Matijević 6, Z.Krivošija 7.

HAJDUK: Mitrović 7, Kovačević 7, Đorđević 6, Stojaković 7, Nježić 6, Grujičić 7, V. Gavrilović 7, Damjanović 6, Stanković 6, Perić 7 (Savić 6), Radovanović  6 (Tomašević 6).

Nisu gosti bili baš loš rival, ali su domaćini zasluženo upisali pobedu. Igrali su borbeniji fudbal i to je odlučilo na kraju pobednika.

B. Gvoka

Zeka Buljubaša - Fruškogorac 1:1 (0:1)

RAVNJE: Igralište Zeke Buljubaše, gledalaca 50, sudija Relić (Martinci).Strelci: M. Martinović u 76. za Zeku Buljubašu, a M. Gajić u 20. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: I. Đorić, Dušan Grabić (Fruškogorac).

ZEKA BULJUBAŠA: Jeftić 8, Begović 7 (Dobo 6), Pavlović 8, Todorović 8, Simeunović 7, Milan Kopunović 8, D. Martinović 7, Jovanović 7, Simić 7, Nikolić 8, N. Stanković 7 (M. Martinović 8).

FRUŠKOGORAC: Teodorović 8, Petrović 7, M. Nedić 7 (N. Gajić 7), I. Đorić 8, Trnić 7, Dušan Grabić 8, D. Krstić 7 (G. Nedić 7), M. Gajić 8, Đ. Krstić 7, Dragoljub Grabić 8, Jošić 7.

Prava prvenstvena utakmica.Čvrstva i borbena igra rivala.A, u gostujućem timu, nije bilo slabog mesta u toku prvog poluvremena. U nastavku, domaćin je bio nešto bolji rival, i plod takve je poravnanje rezultata.

Ž. Relić

BUĐANOVCI: Mladost - Hajduk (V) 2:1, ŽARKOVAC: Napredak -Krušedol 1:2, BEŠENOVO: BSK - Bikić Do 3:1, ČALMA: Sloga - Fruška gora 2:4, PEĆINCI: Donji Srem - Šumar 4:0, VOGANJ: Sloga - Obilić 0:1, OBREŽ: Graničar - Mitros 3:1, RAVNJE: Zeka Buljubaša - Fruškogorac 1:1.