Baraži za popunu vojvođanskih liga

15.06.2019. 09:20 09:21
Izvor: Dnevnik.rs

Ovog vikenda igraju se fudbalske utakmic u okviru baraža za popunu vojvođanskih liga.

Subota

Baraž za Vojvođansku ligu, jug – INĐIJA: Železničar – TSK (Temerin). Utakmica počinje u 17.30 sati.

Baraž za Vojvođansku ligu , istok – ČENTA: Banat – Radnički (Baranda). UTakmica počinje u 17.30.

Baraž za Vojvođansku ligu, sever – RAVNO SELO: Proleter – Krila Krajine (Bačka Palanka). Utakmica počinje u 17.30 sati.

Gradska liga Novog Sada – GOSPOĐINCI: Jedinstvo – Borac, NOVI SAD: Moskva – Vinogradar, GARDINOVCI: Hajduk – Železničar, VILOVO: Hajduk – Veternik, BEGEČ: Bačka – Futog, BUDISAVA: Dinamo – Susek.

Utakmice počinju u 18.30 sati.

Nedelja

Baraž za Srpsku ligu, Vojvodina – KAĆ: Jugović – ČSK Pivara, ČONOPLJA: Sloga – Vojvodina (Perlez).

Utakmice počinju u 17.30 sati.

Baraž za Vojvođansku ligu, jug – GOLUBINCI: Jadran – Novi Sad, Utakmica počinje u 17.30 sati.

Baraž za Vojvođansku ligu , istok – ELEMIR: Naftagas - Potporanj. Utakmica počinje u 17.30.

Baraž za Vojvođansku ligu, sever – KUCURA: Iskra – Hercegovac (Gajdobra). Utakmica počinje u 17.30 sati.

Tamiš potopio Vošu
Vojvodina (B) - Tamiš (F) 1:3 (1:0)

I u drugoj utakmici baraža za popunu Područne lige Zrenjanina Tamiš iz Farkaždina je trijumfovao u Bašaidu, savladao je Vojvodinu sa 3:1 i plasirao se u finale očekujući ishod meča između Kleka i ekipe Rohama iz Nove Crnje.

Domaćin je poveo i nagovestio da bi u dvomeču mogao da bude uspešniji s obzirom da je u Farkaždinu izgubio sa 1:2.Vojvodina se opredlila za odbranu vođstva, a gosti su krenuli u napade i u 73. minutu izjednačili.Domaćin više nije imao šta da čela, morao je da napada, što su gosti umeli da iskoriste i da do kraja utakmice postignu još dva gola.

M. Sekulić

BAŠAID: Stadion Vojvodine, gledalaca oko 400, sudija: Belić (Zrenjanin), strelci: Radojev u 21. za Vojvodinu, a D. Kostić u 73. i 85. i Novaković u 90 3. minutu za Tamiš.

VOJVODINA: Protić, Vincan, Glušac (Gligorin), Šošić, Gavrić, Selaković, Zavišin, Jovanović (G. Popov), Mimin, D. Popov, Radojev.

TAMIŠ: Kalin, Ješić, Vidaković, Malić, D. Kostić, Veljković, Milovac (Ivanović), Novaković, Toković, I. Kostić, Tubin.