GRADSKA LIGA - SREMSKA MITROVICA  Poletarac - Srem (SM) 8:2 (3:1)

22.05.2019. 11:52 11:55

Mitrovčani igrali celu utakmicu sa devet igrača.

LAĆARAK: Stadion Poletarca, gledalaca 50, sudija Todorović (Salaš Noćajski). Strelci: Predojević u 28, 37, 39, 72. i 80.i  Đ. Vladisavljević u 59, 75. i 78. za Poletarac, Nikolić u 23. i Šivoljicki u 56. minutu za Srem.

POLETARAC: J. Petrović 8, B. Ilić 8, Z. Petrović 8, I. Ilić 8, G. Vladisavljević 8, Kuzminac 8, Vasiljević 8 (Milićević 8), Milanković 8, Popović 8, Predojević 9, Đ. Vladisavljević 8.

SREM:  Pajić 7, Jovanović 7, Milošević 7, Lužajić 7, Nikolić 7, Šivoljicki 7, Prijić 7, Dragić 7, Barić 7.

Mitrovčani igrali celu utakmicu sa devet igrača. Ali prvi su poveli, a onda je na scenu stupio Stefan Predojević, odlično je igrao, uz to je postigao čak pet golova.

I. Ilić

Srem (SR) - Sloboda 2:2 (0:2)

SREMSKA RAČA: Igralište Srema, gledalaca 70, sudija Golubović (Gregurevci).Strelci: Radosavljević u 81. i 83. za Srem, a Radojčić u 12. i 30. minutu za Slobodu. Žuti karton: Vujić (Srem).Crveni karton: Grubiša (Srem).

SREM: Vasiljević 7, Radosavljević 8, Ostojić 6 (Živić), Tešić 6, Sedlarović 6 (Marijanović 7), Jović 7,  Naranyić 8, Gvero 7, Vujić 8,  Grubiša 6, Todorović 8.

SLOBODA: Ivanović 7, Milanović 6, Šulaja 6, Dušan Mijatović 7, Antonić 8, Stojčić 7, Tomić 7,  Malenković 6, Nedeljković 7, Žegarac 7 (Savić), Radojčić 8 (Dragan Mijatović).

Radosavljević je mogao nakon postignuta svoja dva gola, u finišu utakmice, dovesti domaćine u vođstvo i doneti im čak i pobedu. Ali se nekoliko puta spetljao pred golom gostiju. Inače, gosti su oba gola postigli posle kontri.

S. Vasiljević

Noćaj - Borac (R) 4:3 (1:2)

NOĆAJ: Igralište u Noćaju, gledalaca 80, sudija Filipović (Sremska Mitrovica).Strelci: M. Gayurić u 41, Jezdić u 52.i Parmaković u 54.i 74.za Noćaj, Mitrović u 1. I Drljača u 11.i 85. minutu za Borac. Žuti kartoni: Đurčić, Jelikić, Petrović (Noćaj), Mitrović, Vukojević (Borac).

NOĆAJ: Petrović 8, Aljić 8, Miroslav Vladisavljević 8, Savić 8 (Jezdić 8), Jelikić 9, Miloš Vladisavljević 7, Parmaković 8, Đurčić 8, Ilić 7, D. Gayurić 7, D. Gayurić 7.

BORAC: I. Stanić 8, M. Vladisavljević 5, S. Vladisavljević 6,  Petrović 7 (Ž. Vladisavljević), Jokić 5, Savić 5, Vukojević 7, Đokić 5, Sretenović 7, Mitrović 6 (Samčević), Drljača 8 (Glišić 5).

Domaćini su igrali jedan tempo do kraja utakmice.Napadački i efikasnost nije izostala. Ali tek u drugom poluvremenu, kada su postigli tri golova od destak i više šansi.

Z. Vladisavljević

Borac (VR) - Sloga (Z) 0:8 (0:6)

VELIKI RADINCI: Igralište Borca, gledalaca 60, sudija Stojanović (Sremska Mitrovica). Strelci: Sladojević u 8, Nedimović u 12.i 24, Miražić u 25, 28.i 62.i Vranjković u 35.i 53. minutu.

BORAC: M. Nikolić 5, Danojlić 5, Ostojić 5 (Vasić), Stanišić 5, Selaković 5, Kovačević 6, Vujinović 5,  N. Nikolić 5, Jelić 5 (Cerovac 6), Graovac 5 (Simić), Todorović 5.

SLOGA: Hristov 8, Nastić 8, Ilić Bata zeleni 8, Simić 8, Petrić 8, Jovanić 8, Nedimović 8 (Tot) Miražić 9 (Čikić), Vranjković 8, Mitrović 8, Sladojević 8.

Lider na tabeli iskorisio je sve slabosti odbrane domaćih, i već prvom poluvremenu sasvim zasluženo vodio sa 6:0.

B. Laćarac

Zmaj - Trgovački 3:1 (1:0)

NOĆAJ: Igralište u Noćaju, gledalaca 50, sudija  Đokić (Sremska Mitrovica).Strelci: Čupić u 24. i 83. i S. Savić u 64. za Zmaj, a  Debeljak u 51. minutu za Trgovački. Žuti kartoni: N. Savić, Živković, Mijajlović (Zmaj).

ZMAJ: Mihajlović 7, Živković 7, Mijajlović 8, Zackalicki 8, N. Savić 8, Šumarević 7, Čupić 9, Đukić 7, Jelikić 8, S. Savić 8 (Parmaković 7, Milovanović 7.

TRGOVAČKI: Lukić 6, Čubra 6, Alimanović 6, Trifunović 7, Stanić 6, Debeljak 6, Solarević 6,  Jakovljević 7, S. Nikolić 6 (Todić 6), Malešević 7, Drča 7.

Igrači Zmaja su iz destak prilika, postigli samo tri gola i došli do nova tri boda i napravili prvorazredno iznenađenje u ovom kolu. Od trgovaca se mnogo više očekivalo.Bili su slab rival. Samo srećom, izbegli su pravu katastrofu.

N. Klisura

Graničar (K) - Planinac 2:4 (2:0)

KUZMIN: Igralište Graničara, gledalaca 43, sudija  Borođi (Sremska Mitrovica).Strelci: Šojić u 30. i 40.za Graničar, a D. Gršić u 52. i 75, Đokić u 65. i Panič u 70. minutu za Planinac.Žuti kartoni: Šojić (Graničar), Rankić, Milekić, Katafaj (Planinac).

GRANIČAR: Mergl 6, Rakić 5, Nedić 5, M. Simić 6, A. Simić 5, Šojić 6, Belić 6, Pečenica 6, Živanović 6, Kovačević 5, Ognjenović 6.

PLANINAC: Pejčinović 9, Katafaj 9, Milić 9, Đ, Glišić 8, Pavlović 8, Milekić 8, Panić 9, Đokić 8, D. Gršić 9, B. Novak 7, Rankić 9.

Igrači Planinca su igrali dobar fudbal, čak su imali šanse da još ubedljivije savladaju domaćine. Jednostavno u nastavku utakmice Dušan Gršić je postigao dva gola iz daljine. Prvi s 30 metara, a drugi s 20 metara.I Panić je postigao gol iz volej udarca sa 20 metara.

Ž. Vujanić

NOĆAJ: Noćaj - Borac (R) 4:3, KUZMIN: Graničar - Planinac 2:4, SREMSKA RAČA: Srem - Sloboda 2:2, VELIKI RADINCI: Borac - Sloga (Z) 0:8, LAĆARAK: Poletarac - Srem (SM) 8:2, NOĆAJ: Zmaj - Trgovački 3:1.