OL Inđija–Stara Pazova–Irig: Planinac preskočio Jarkovce

15.05.2019. 13:08 13:10
Izvor: Dnevnik.rs

Lepo je bilo gledati akcije  gostiju. Uz to postigli su i četiri gola i još toliko šansi nisu iskoristili.

Borac (J) - Planinac 3:4 (3:3)

JARKOVCI: Igralište Borca, gledalaca 50, sudija Kanazir (Novi Banovci).Strelci: Trbojević u 15, Radulović u 23. i Penov u 29. za Borac, a Putica u 8, Duduković u 10. i 95. i Stevanović u 41.minutu za Planinac. Žuti kartoni: Radulović (Borac), Duduković, Cikota (Planinac).

BORAC: Jovanović 7, Dimitrijević 7, Srjemac 7, Gaković 7, Inđić 7, Varda 7, Radulović 8, Penev 8 (Grba 7), Trbojević 7 (Šimumovački 7), Mitrović 7 (Bjelić 7), Naranyić 7.

PLANINAC: S. Kizić 8, Stevanović 8 (Milošević 7), Živančević 8, Malešević 8, Đukić 8, Pantelić 8, Despi 8, Cikota 8, Popović 8 (D. Ćirić 7), Dudaković 8, Putica 8 (Miljković 7).

Domaćini su postigli tri pogotka, ali su imali i samo tri šanse.

I. Smiljanić

Car Uroš - Dunav 0:2 (0:0)

JAZAK: Stadion Car Uroša, gledalaca 150, sudija Inđić (Inđija).Strelci: Popović u 62. i U. Milešević u 75. minutu. Žuti kartoni: M. Milešević, Sudručki, Popović (Dunav).Crveni karton: Ninković (Car Uroš).

CAR UROŠ: Vidanović 9, Ninković 6, Antonijević 8, Gavrić 8, Bojić 9, Grujić 9, Rakita 8 (Šmit 8), Žugić 8, Opaić 9 (Drača 8), Mladenović 8, Babnik 9.

DUNAV: Lošić 8, L. Janković 9, M. Milešević 8, Surdučki 7, Radulović 8 (Vukašin 8), Stančić 9 (Minić 8), Jokić 9, Dudić 9, Popović 9 (Nikolić 7), Kitić 8, U. Milešević 8. U dinamičnoj i borbenoj utakmici, igrači Dunava bili su mnogo bolji tim u drugom poluvremenu. Popović je postigao gol posle kontre, a U. Milešević posle solo prodora.

P. Mihajlović

Radnički (I) - Fruškogorac 8:1 (4:0)

IRIG: Igralište Radničkog, gledalaca 52, sudija Mandić (Inđija).Strelci:  S. Šević u 14. i 44, Borojević u 27, Mitrović u 37, Anđić u 50. i 79.i Lončar u 59. i 76. za Radnički, a Krstić u 69. minutu za Fruškogorac.

RADNIČKI: Malešev 7, Bracić 7, Nikolić 7, M. Šević 7, Pazarski 8, Borojević 7 (Bjelica 7), Stanković 7 (Anđić 8), Popović 8 (Karamani Aleks), Erkanović 7, S. Šević 8 (Bakai 7), Mitrović 7 (Novaković).

FRUŠKOGORAC: N. Filipović 6, Krneta 6, Petković 6, Drobac 6, Petrović 6, Trtica 6, Vujičić 6, Livaja 6, Simonović 6, Lukić 6 (Makovski 6), Krcanović 6 (Krstić 7). Irižani su bili daleko bolji rival, i postigli su samo osam golova, od dvadestak lepih šansi. Gosti su postigli počasni goli to je bilo sve od njih.

I. Tagliavia

ČSK - Sloga (M) 3:3 (2:1)

ČORTANOVCI: Stadion ČSK-a, gledalaca 100, sudija Radić (Irig).Strelci: Radovanović u 4, Dragičević u 16.(iz penala) i Stamenković u 75. za ČSK, a Curković u 39, 50. i 90. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Dragičević, Dušan Dimić, Petričević (ČSK9, Milošević, Milin, Radošević (Sloga).

ČSK: Vojnović 8, Bošnjaković 8, Pejić 8, Radovanović 8, Đokić 8, Dušan Dimić 8, Matoš 8, P. Subotin 8, Stamenković 8, Dragičević 8, Simić 8 (Petričević 8).

SLOGA: Perić 9, Bogunović 7 (Tatić 7), P. Đokić 7, Belanović 7, Detelin 7, Bradić 9, Radošević 7,  Milin 7, Kusić 8, Milošević 7 (Varićak 7), Curković 9.

U borbenoj i dinamičnoj utakmici, gosti iz Maradika nisu se predavali svih 90 minuta ikako su domaćini brzo poveli, i zavrišli vođstvom u prvom poluvremenu. Ustvari, gosti su u svojim redovima imali raspoloženog i brzonogog Curkovića, koji je potigao sva tri gola, i najzaslužnije što su gosti osvojili bod.

P. Stančev

JAZAK: Car Uroš - Dunav 0:2, JARKOVCI: Borac - Planinac 3:4, IRIG: Radnički-Fruškogorac 8:1, ČORTANOVCI: ČSK-Sloga (M) 3:3.Sloga iz Krnješavaca je bila slobodna.