Opštinska liga Pećinci: Razigrani Brestačani

24.04.2019. 08:44 08:47

OFK Brestač - Vitez 10:2 (6:0)

BRESTAČ: Igralište OFK Brestača, gledalaca 100, sudija Despotović (Ogar). Strelci: Marković u 3, Inajetović u 15, Cvetković u 23, 33, 63. i 81, Stevanović u 39. i 88, Miletić u 40. i Radivojević u 75. za OFK Brestač, a Erdeljan u 58. i 62. minutu za Vitez. Žuti kartoni: Marković (OFK Brestač), Petković, Cucić (Vitez).

OFK BRESTAČ: Sretković 6, Belić 7, Marković 6, Glušac 8, Stevanović 9, Inajetović 6, Miletić 8, M. Jovičić 7, J. Jovičić 8 (Radivojević 7), Cvetković 9, M. Kovačević 8.

VITEZ: Novaković 7, L. Radaković 6, Milić 6, Ivanović 7, Živić 7 (Erdeljan 7), Đurčić 6, Miloš Radaković 7, N. Radaković 7, Gajić 7, Nikolić 7 (Miodrag Radakoviuć), Cucić 6.

Igrao se odličan fudbal za ovaj rang takmičenja. A domaćini slavili rutinski protiv mlade i perspektivne ekipe iz Subotišta, u kojoj igra i nekoliko iskusnijih igrača, kao što su Živić i Nikolić.

D. Bracanović

Sremac - Mladost (P) 3:2 (2:1)

DEČ: Igralište Sremca, gledalaca 60, sudija Lazić (Ašanja). Strelci: Nedeljković u 15. i 87. i M. Ilić u 41. za Sremac, Savić u 25. i 80. minutu za Mladost. Crveni karton: Krnjajić (Mladost).

SREMAC: Mirković 7, S. Danilović 7, Nedeljković 8, T. Mijatrović 7, M. Ludajić 7, M. Ilić 7, B. Kresojević 7, Jurišić 7, Mladenović 7(Sekulić 7), V. Kresojević 7, Milić 7 (Bačevac 7).

MLADOST: Krstić 7, Đekić 7 (N. Vasić 7), Tošić 6 (Petrović 7), D. Krnjajić 7, Stojšić 6, Radosavljević 7, Đurđević 7, D. Vasić 7, Savić 8, Tomašević 7, Krnjulac 7.

Domaćini su imali priliku da slave i ubedljivijim rezultatom, ali nisu uspeli da postignu više od tri gola. A gosti su postigli dva veoma efektna pogotka posle tečnih akcija. Ali i gosti iz Prhova, su imali još nekoliko pravih prilika.

D. Jurišić

Sloven - Kameni 3:2 (0:1)

SIBAČ: Igralište Slovena, gledalaca 100, sudija Maksić (Sremski Mihaljevci). Strelci: Stanojević u 46, i 61. i Vukin u 75. za Sloven, a Cvejić u 16. i Radojčić u 72. minutu za Kameni.

SLOVEN: Nenadov 9, Stanojević 9, Vukin 9, Simić 9,  Nikolić 9, Tojaga 9, Pajić 9, Grujić 9, Gmizić 9 (L. Nebrigić 7), Pejić 9, Smiljanić 9.

KAMENI: Urošević 8, Plavić 7, A. Stančić 7, Labahur 8 (Popović), Balaban 7, Madacki 7, Cvejić 9, A. Jovanović 7 (Mitrović 7), P. Marković 7, Radojčić 7, Dragaš 8.

Gosti iz Ašanje došli po tri boda, i sa namerom da ubedljivo trijumfuju. A na kraju su se borili i da bod osvoje. Sibačani su bili mnogo borbeniji i uspešniji. Tri zicera pretvorili su u tri gola i na kraju osvojili i tri boda.

Đ. Smiljanić

SIBAČ: Sloven - Kameni 3:2, BRESTAČ: OFK Brestač - Vitez 10:2, DEČ: Sremac - Mladost (P) 3:2. ŠIMANOVCI: Hajduk - Lovac 3:0 (gosti nisu došli). Srem iz Sremskih Mihaljevaca je bio slobodan.

1. Sremac           12     10     1      1      31:10        31

2. OFK Brestač  12     9      2      1      51:14        29

3. Srem               11     8      1      2      28:16        25

4. Kameni            12     5      1      6      24:30        16

5. Hajduk (Š)       12     5      0      7      19:28        15

6. Mladost (P)   11     3      2      6      26:27        11

7. Lovac             11     3      1      7      21:22        10

8. Sloven          11     2      2      7      18:30        8