Premijer liga: Fulam autogolovima do poraza

12.01.2019. 18:10 21:29

U 22. kolu Premijer lige londonski Fulam poražen je u gostima od Barnlija 2:1 (2:1) iako je poveo.

Prvi gol za Fulam postigao je Šurle prelepim golom već u drugoj minuti šutem je lobovao golmana iskosa sa desne strane. Međutim odbrana londonskog tima je katastrofalna. Sada su počeli sami sebi da daju golove.

U 20. minutu Brajan je loše postavljen i lopta ga pogađa u nogu pa je završila u mreži gostiju za 1:1.

Potom je Odoi glavom zakucao loptu u sopstvenu mrežu u 23. minutu. Jednostavno, napad Fulama ne može da onoliko golova koliko odbrana može da primi.

Vest hem je savladao Arsenal sa 1:0 (0:0) golom Rajsa u 48. minutu.

Brajton je poražen od Liverpula golom Salaha sa penala u 46. minutu.

Kardif i Haderfild odigrali su meč bez golova 0:0.

Kristal palas je poražen na svom terenu 1:2 (1:0) od Votforda. Poveli su domaći autogolm Kečkarta u 38. minutu. U drugom poluvremenu isto igrač izjednačio je glavom nakon centaršuta u 67. minutu. Pobedonosni gol postigao je Kleverli u 74. minutu volejom iz blizine.

Lester je poražen od Sautemptona na svom terenu 1:2 (0:2). Gosti su poveli golom sa penala Vard-Provsa u 11. minutu. Drugi gol je pao u 45-2. minutu a strelac je Long nakon prodora iskosa sa leve strane.

Gol za Lester dao je Ndidi u 58. minutu.

Čelsi i Njukasl 2:1 (1:1).