Gradska liga Sremska Mitrovica: Revija pogodaka i promašaja

07.11.2018. 10:54 10:56
Izvor: Dnevnik.rs

Srem (SM) - Noćaj 6:2 (3:0)

SREMSKA MITROVICA: Igralište Srema, gledalaca 10, sudija Stojanović (Sremska Mitrovica). Strelci: Šivoljicki u 5. i 50, Laćarački u 18, Milošević u 25, Nikolić u 48. i Barić u 62. za Srem, Pavlović u 84. i Marko Vladisavljević u 86. minutu za Noćaj.

SREM: Dudić 7, Barić 7, Lužajić 7, Laćarački 7, Mađarovski 7, Čonjagić 7, Milošević 7, Šivoljicki 7, Nikolić 7, Pajić 7, Dragić 7.

NOĆAJ: Janković 6, Ilić 6, Aljić 6, S. Sretenović 6, Đurčić 6, Marko Vladisavljević 6, Pandurević 7, Cvetinović 6, Pavlović 6, Ognjenović 6, Miloš Vladisavljević 6.

Mitrovčani su slavili ubedljivo, ali goste iz Noćaja nije pratila sportska sreća.Promašili su mnoge prilike, tako da im ostaje samo da žale, za boljim rezultatom, jer su ga po igri i zaslužili.

N. Ognjenović

Trgovački - Srem (SR) 2:2 (1:2)

SREMSKA MITROVICA: Igralište Radničkog, gledalaca 30, sudija Filipović (Sremska Mitrovica). Strelci: Krstić u 19. i Jakovljević u 75. za Trgovački, Lešić u 22. i Sedlarović u 43. minutu za Srem. Žuti kartoni: Malešević (Trgovački), Jović, Zarić (Srem). Crveni kartoni: Ćetković (Trgovački), Vasiljević (Srem).

TRGOVAČKI: Manojlović, Nikolić, Petrović, M. Jović, Stanić, Ćetković, Jakovljević (Nedić), Trifunović,  Alimanović (Malešević), Krstić (Šajić), Drča.

SREM: Kosanić, Vojisavljević, Gvero, Narandžić, Radosavljević, Vujić (Vasiljević), Marijanović, Jović, Zarić, Lešić (Jević), Sedlarović.

Gledaoci su mogli da vide dobru, dopadljivu i borbenu igru rivala svih 90 minuta. Poveli su domaćini, ali do kraja poluvremena igrači Srema iz Sremske Rače, odlično su odigrali i  preokrenuli su rezultat u svoju korist. U nastavku trgovci si bili mnogo bolji tim, ali su uspeli samo da poravnaju rezultat.

S. Vojnović Zmaj - Graničar (K) 1:3 (0:2)

NOĆAJ: Stadion u Noćaju, gledalaca 30, sudija Borođi (Sremska Mitrovica). Strelci: A. Mijajlović u 75. za Zmaj, a V. Vlaisavljević u 10. i D. Bosanac u 35. i 82. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Đukić, A. Mijajlović, Milovanović (Zmaj), Vladisavljević (Graničar).

ZMAJ: M. Mijajlović 6, Ančić 6, A. Mijajlović 6 (Trivković 7), Gadžurić 6 (I. Bugarski 6), Zackalicki 6, Gospović 6, Čupić 7, Parmaković 7, Đukić 7, Đurić 6, Milovanović 5.

GRANIČAR: Mergl 7, Vladisavljević 7, Vlaisavljević 7, M. Simić 7,  Dejan Pečenica 7, D. Bosanac 8, Darko Pečenica 7, Mitrović 7, Nedić 7 (Kovačević), A. Simić 7, Belić 7 (Valter).

Kuzminci su prosto igrali onoliko koliko im je bilo potrebno za rutinsku pobedu od 3:1. Jednostavno su bili mnogo bolji protivnik od domaćina koji je u potpunosti podbacio. Slabo su igrali.

M. Bogdanović

Planinac - Borac (VR) 4:1 (3:0)

LEŽIMIR: Igralište Planinca, gledalaca 80, sudija Novaković (Sremska Mitrovica). Strelci: B. Novak u 14, Đokić u 30, Mačkić u 37. i Gršić u 89. za Planinac, a Nedić u 67. minutu (iz penala) za Borac.

PLANINAC: Pejčinović 8, Milić 8, M. Novak 7, Katafaj 8 (S. Čevizović 7), Jeremić 9 (Gršić 7), Mićić 9, B. Novak 9, Đokić 9, Mačkić 9, D. Čevizović 7.

BORAC: M. Nikolić 6, Kozomora 6, Bojan Cerovac 7, Jelić 6, V. Simić 6, Đuričić 6, Spasojević 6, Branislav Cerovac 9, Erić 6, Malijević 6, Nedić 8.

Domaćini su zaslužili i ubedljiviju pobedu. Bili su bolji rival u toku celog meča, ali gosti su tek u nastavku nadigrani. B. Novak je postigao prvi gol sa desetak metara posle solo prodora. Đokić je golmana gostiju Nikolića lobovao sa penala. Kod sledeća dva gola asitirao je Đokić.

Ž. Vujanić

Sloboda - Poletarac 3:1 (1:0)

ŠAŠINCI: Igralište Slobode, gledalaca 40, sudija  Cvjetić (Čalma). Strelci: Malenković u 11. i Žegarac u 81. i 87. za Slobodu, a Mkilićević u 54. minutu za Poletarac.

SLOBODA: Gvoka 7, Milanović 7 (Grujić), Petrović 7, Strniša 7, Tomić 7, Malenković 7, Ristanović 7 (Milutinović 7), Mijatović 7, Nedeljković 7, Žegarac 8, Blagojević 7 (Alinčić).

POLETARAC: J. Petrović 7, B. Ilić 7, Popović 7, Predojević 7, I. Ilić 7, Đ. Vladisavljević 7, Durać 7, Milićević 7, Kuzminac 7, Krnetić 7, G. Vladisavljević 7.

Domaćini su igrali dopadljiv fudbal. Gosti na drugoj strani imali su rezultat u svojim rukama posle izjednačenja, onda su slabo odigrali u odbrani, a Šašinčani su svojim redovima imali sigurnog strelca Žegarca koji je iskoristio slabosti u odbrani gostiju i sa dva gola doprioneo da domaćini slave.

I. Ilić

Sloga (Z) - Borac (R) 4:1 (3:1)

ZASAVICA: Igralište Sloge, gledalaca 50, sudija  Gojković (Grgurevci). Strelci: Ostojić u 22, Miražić u 35, Vranjković u 39. i Tot u 84. za Slogu, Stanisavljević u 44. minutu za Borac. Žuti kartoni: Vranjković (Sloga), Stanisavljević (Borac).

SLOGA: Andonović 7, Nastić 7, Stojković 7, Mojić 7, Vuga 7, Vranjković 7, Jovanić 7, Petrić 7,  Mitrović 7, Miražić 7 (Tot 7), Ostojić 7 (Simić 7).

BORAC: Vićenentić 7, Đorđić 7, Jokić 6, Đokić 6, Stanisavljević 7, Vukojević 6, M. Vladisavljević 7 (S. Vladisavljević), M. Savić 6 (Glišić), Dejan Stanić 7, Darko Stanić 7 (Mitrović), Lukić 6.

Igrači Sloge su u ovom intresantnom meču bili bolji rival. Igrali su onako kako se od njih očekuje.

M. Dobrić

SREMSKA MITROVICA: Srem - Noćaj 6:2, ZASAVICA: Sloga - Borac (R) 4:1, ŠAŠINCI: Sloboda - Poletarac 3:1, LEŽIMIR: Planinac - Borac (VR) 4:1, SREMSKA MITROVICA: Trgovački - Srem (SR) 2:2, NOĆAJ: Zmaj -Graničar (K) 1:3.

1. Sloga (Z)         11     10     1      0      43:10        31

2. Trgovački        11     7      3      1      27:12        24

3. Srem (SR)       11     7      1      3      30:17        22

4. Graničar (K)   11       6      1      4      17:13        19

5. Planinac       11     5      3      3      29:17        18

6. Sloboda         11     6      0      5      19:16        18

7. Borac (R)       11     4      2      5      24:33        14

8. Zmaj                11     4      0      7      27:28        12