Opštinska liga Ruma-Irig: Tri penala, jedan gol

07.11.2018. 10:47 10:49
Izvor: Dnevnik.rs

Jedinstvo (R) - Jedinstvo (K) 5:1 (2:1)

RUMA: Igralište Jedinstva, gledalaca 60, sudija Sretković (Ruma). Strelci: Ljubišić u 20.i 29.(iz penala)i Milić u 62,64 i 80. za domaćine, Lazarević u 2. minutu za goste. Žuti kartoni: Kulušić, Milić (domaći), Jokić (gosti).

JEDINSTVO (R): Cvetković -, Mađešić 7, Rek 7, Mirić 7, Stojaković 8, Vidaković 7 (Panjak 7), Kulušić 7,  Zec 7, Milić 8, Ljubišić 7, Sabo 8.

JEDINSTVO (K): Jokić 7, Bašić 6, Bogdanović 6, Banda 6, Tomić 6, Isaković 6, Cvitičanin 6, Čestić 6,  Vasiljević 6, Lazarević 6, Vukotić 6.

Tri penala sudija Sretković je dosudio za domaćine. Samo Ljubišić jedan iskoristio. Jednom je lopta otišla u prečku i jednom u stativu.

D. Vidaković

Fruškogorac - Sremac (D) 1:1 (1:1)

MALI RADINCI: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija Meničanin (Vrdnik). Strelci: Bakić u 14. za Fruškogorac, Madžarac u 28.za Sremac. Žuti kartoni: Antonić, Bajić, Jovanović, Stojković (Fruškogorac), Z. Ašćerić, LJ. Vukmanović (Sremac). Crveni kartoni. Bjeljac (Fruškogorac), D. Vukmanović (Sremac).

FRUŠKOGORAC: Jovanović, Antonić, Stojković, Pavlović, B. Graovac, Bajić, Bjeljac, Topić  (Radvanj), Bakić (Ristić), Mioković (Dakić), Samardžija.

SREMAC: Marjanović, Maričić, Glušac, Tomić, Paunković, Čestić, LJ. Vukmanović, Madžarac, Đurić (R. Ašćerić), Z. Ašćerić, Vučković (D. Vukmanović).

Najbolja igra domaćina u dosadašnjem delu prvenstva, ali nedovoljna da se slavi. Ipak domaćini da igraju ovako kvalitetno kao što su igrali u ovom meču zasigurno bi zaseli na samom vrhu tabele. Inače od gostiju se više očekivalo.

B. Knežević

Vojvodina - Graničar (G) 6:0 (3:0)

NERADIN: Igralište Vojvodine, gledalaca 40, sudija Dukić (Platičevo). Strelaci: Škorić u 6, V. Marković u 18. i 55, Ćirić u 26, Milojević u 59. i Aleksić u 90. minutu.

VOJVODINA: Jovičić, Škorić, Bracić, B. Gergijević, Ristić, Ćirić (Milojević), Bjelivuk, Marković, Aleksić, Tagliavia (Majkić), Vunić (Avramović).

GRANIČAR: Mijajčić, Đ. Samardžić, Kostić, Lozić, Đorđić, Đurđević, M. Samardžić, Milić, Lazić, Bukorac, Kovačević.

Gosti su samo na trenutke igrali onako kako se od njih očekuje i to nije bilo dovoljno ni da postignu počasni gol. Domaćini su imali izuzetne strelce raspoložene za igru što je bilo dovoljno za očekivanu ubedljivu pobedu.

N.  Lazarević

Hrtkovci - Jedinstvo (P) 4:1 (2:1)

HRTKOVCI: Igralište Hrtkovaca, gledalaca 100, sudija Otašević (Ruma). Strelci: Čiča u 13. (iz penala), N. Novaković u 37. i 68. i Savić u 82. za Hrtkovce, Stojanović u 43. minutu za Jedinstvo. Žuti karton: Obrovac (Hrtkovci).

HRTKOVCI: Čiča, Međed, Pavličević, Mitrović, Rudić, Obrovac, Sušić (Kukić), Savić, Novak (Radić), Stanojević, Novaković.

JEDINSTVO: V. Sabo, Petrović (Denić), Škara, Žakula, Stojanović, Popović, Simić, Obrenović, I. Klajn, Crnković (Jošić), Lozić (Cvijanović).

Domaćini su bili ubedljivi u igri vodili su sa 2:1 u prvom poluvremenu dok su imali gosti kondicije mogli su i parirati razigranim Hrtkovčanima. U nastavku domaćini su igrali više rutinski, a svi na igralištu su očekivali bar još koji gol u mreži gostiju. Tako je i bilo. Posle dve uspele kontre u listu strelaca su se upisali ponovo N. Novaković i Savić.

D. Vičik

Polet - 27. oktobar 5:2 (0:1)

NIKINCI: Igralište Poleta, gledalaca 50, sudija Todorović (Hrtkovci). Strelci: Jugović tri, Marković i Petrović za Polet, D. Radojčić i Benežan za 27. oktobar.

POLET: Ilić, Stojanović, V. Jokić, Petrović, Marković, S. Jokić, Đurđević (Jugović), Vlajin, Vidić, Perić, Vasić.

27. OKTOBAR: Putica, Benežan, Madacki, Mihajlik, S. Juhas, V. Juhas, D. Radojčić, Fekete, Mihajlik, Pavin.

Domaćini su imali incijativu od prvog minuta, ali gosti se nisu ni malo iznenadili na takvu igru domaćina. Iako su igrali sa deset igrača celu utakmicu gosti su čak i vodili u prvom poluvremenu. Onda je u nastavku u igru kod domaćina ušao „džoker“ Zoran Jugović, odmah je poravnao rezultat, ali borbeni gosti su ponovo poveli. I imali još dve šanse da dođu do ubedljivog rezultata. Posle toga domaćini su krenuli na sve ili ništa, i kaznili goste za promašaje.

B. Tadić

RUMA: Jedinstvo - Jedinstvo (K) 5:1, MALI RADINCI: Fruškogorac - Sremac (D) 1:1, HRTKOVCI: Hrtkovci - Jedinstvo (P) 4:1, NERADIN: Vojvodina -Graničar (G) 6:0, NIKINCI: Polet - 27. oktobar 5:2.Borac iz Stejanovaca je bio slobodan.

1. Sremac (D)      9      7      2      0      23:6  23

2. Fruškogorac  10     6      3      1      24:13        21

3. Hrtkovci        10     6      1      3      21:16        19

4. Borac (S)       10     6      0      4      31:17        18

5. Jedinstvo (R) 9      4      5      0      16:6  17

6. Vojvodina      10     5      1      4      27:16        16

7. Jedinstvo (P) 9      4      2      3      21:14        14

8. Polet             10     3      2      5      15:25        11