Opštinska liga Pećinci: Odluka u Sibaču pala u nastavku

07.11.2018. 09:48 09:51

​​​​​​​Sloven - Sremac (D) 2:3 (1:1)

SIBAČ: Igralište Slovena, gledalaca 50, sudija Berber (Pećinci). Strelci: Smiljanić u 15.i Pantelić u 65.za Sloven, Milić u 16.(iz penala), Kresojević u 60.i Bačevac u 69. minutu za Sremac.

SLOVEN: Simić, Kardaš, Jovičić, Nenadov, Pejić, Smiljanić (Nikolić), Vukin, Pantelić, J. Gmizić, Nebrigić, Jankov.

SREMAC: Palikuća, Sekulić, M. Danilović, Mijatović, M. Jovanović, Ž. Jovanović, Danilović, Jurišić, Kresojević, Milić, Bačevac.

Mogli su domaćini ostvariti i pobedu. Ali, domaći strelci su mnogo puta bili za malo neprecizni. Zato su ih odlični gosti kaznili u nastavku igre i tako sačuvali šanse da u zaostaloj utakmici u Deču protiv Mladosti iz Prhova mogu zauzeti lidersku poziciju.

M. Smiljanić

Srem - Hajduk (Š) 3:1 (1:0)

SREMSKI MIHALJEVCI: Igralište Srema, gledalaca 50, sudija Ćirak (Deč). Strelci: Turudić u 34. i 56. i Nakić u 89. za Srem, a Bosančić u 46. minutu za Hajduk.

SREM: D. Bantić, I. Bantić, F. Matić, Ranisavljević, S. Ranković, Turudić, S. Matić, Nakić, A. Ranković, Dragosavac, Bajlović.

HAJDUK: Pejaković, Piperin, Dinčić, Aračić, Čugalj, Živanović, Arsenović, Despotović, Vidović, Bosančić, Jovanović.

Zaslužena pobeda domaćina koji je mogao slaviti i ubedljivije.  Ž. Jovanović

Kameni - Lovac 1:0 (0:0)

AŠANJA: Igralište Kamenog, gledalaca 50, sudija Mihajlović (Šimanovci). Strelac: Dobriković u 51. minuti.

KAMENI: Cvejić 7, Babić 9, Balaban 8 (Nikolić 7), A. Stančić 8, Dragaš 8, Radojčić 8, K. Mitrović 6, A. Jovanović 8, Dobriković 8, Bošković 8 (Šorak 7), P. Marković 7.

LOVAC: Mirković 7, Novaković 7 (Đurić), Popović 7, Miličević 7, Bošković 8, Pavlović 6, Kovačević 7,  M. Garašanin 7, Vukašinović 7, Rudić 7, Jovanović 6.

Domaćini su imali priliku da slave i ubedljivijim rezultatom, ali postigli su jedva i taj pobedonosni gol. Aleksandar Jovanović je pronašao Aleksandra Dobrikovića u petercu gostiju, pa nije bilo teško da se savlada odlični golman gostiju Mirković.

M. Filipović

Vitez - Mladost (P) 0:7 (0:3)

SUBOTIŠTE: Igralište Viteza, gledalaca 50, sudija Lazić (Ašanja). Strelci: Đekić u 18. i 83, D. Vasić u 20, 25. i 61, Poznanović u 47. i Tomašević u 89. minutu.

VITEZ: Novaković, Gajić, Ivanović, Petković, Matić, Miloš Ranković, Cucić, N. Radaković, Nikolić, Miodrag Radaković, Erdeljan.

MLADOST: Krstić, Savić, Tošić, Stojšić (Poznanović), N. Vasić, Radosavljević, Krnjulac, Budulica, Tomašević, D. Vasić, Đekić.

Prhovčani su očekivali sigurnu pobedu i to su njihovi strelci i dokazali. Jednostavno mrežu Novakovića mogli su još nekoliko puta zatresti uz postignutih sedam golova.

P. Grujić

SIBAČ: Sloven - Sremac 2:3, SREMSKI MIHALJEVCI: Srem -Hajduk (Š) 3:1, AŠANJA: Kameni - Lovac 1:0, SUBOTIŠTE: Vitez - Mladost (P) 0:7. Brestač je bio slobodan.

1. Brestač          8      6      1      1      30:10        19

2. Sremac          7      6      1      0      19:5  19

3. Srem              8      6      1      1      23:10        19

4. Kameni           8      4      0      4      18:23        12

5. Lovac             8      3      1      4      21:13        10

6. Mladost (P)   7      2      2      3      20:17        8

7. Hajduk (Š)      8      2      0      6      10:23        6

8. Sloven           8      1      2      5      14:21        5