Evrokup: Partizan savladao Trento u Pioniru

06.11.2018. 22:20 22:23
Izvor: Barselona Lasa

Košarkaši Partizana savladali su Trento na domaćem terenu u okviru šestog kola Evrokupa rezultatom 76:71 (22:7, 14:25, 20:17, 20:22).

Partizan je ostvario svoju drugu pobedu ove sezone u Evorkupu pred 6.500 gledalaca i ostavio Trento na začelju grupe C.

Partizan je odlično ušao u meč i posle prve deonice protivniku prepustio samo sedam poena, verovatno odigravši najboljih odbrambenih deset minuta ove godine.

Partizan je posle dobre prve četvrtine odigrao nešto slabiju drugu 14:25, dok su treću dobili 20:17.

Poslednju četvrtinu dobili su gosti 20:22 ali to nije uticalo na konačan rezultat.

Partizan – Trento 76:71 (22:7, 14:25, 20:17, 20:22)

BEOGRAD: Hala: "Aleksandar Nikolić", gledalaca: 6.500, sudije: Himenes, Baumanis, Vilius.

PARTIZAN: Pejdž 16, Si 7, Gegić 4, Marinković 10, Pecarski, Gavrilović, Braun, Zagorac 12, Janković 4, Lendejl 18 (5sk), Gagić, Nikolić 5.

TRENTO: Marbl 10, Radičević 5, Paskolo 6, Mian 2, Foraj 7, Flakadori 9, Mezanote, Gomeš 9, Kicing, Voltolini, Doneda, Hog 2, Lehtaler 1, Jovanović 20 (6sk).